SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Arghhh..... Sry za dubla :) Właśnie dojrzałem, że ktoś mnie wyprzedził :) Tak to jest jak chcesz być pierwszy, a wtedy nie czytasz co jest wyżej.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:46, KileRrrr18 napisał:

mowisz masz :P
ten ostatni to nie dla dzieci zeby nie bylo ze nie mowilem :P


Na forum są również niepełnoletni użytkownicy.
Zastanów się zatem następnym razem zanim zaczniesz zamieszczać takie obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka historyjka, która przydarzyła się mnie. Otóż dzisiaj po szkole (ok. godziny 16.30) w centrum Warszawy spotkałem gościa na wózku inwalidzkim, zbierającego na chleb (bo na co innego). Facet wyglądał wyjątkowo dobrze, tzn. dobrze ubrany itp. Zapomniałem dodać, że śpiewał, aby jeszcze więcej drobnych wleciało do kubka (czy czegoś w tym stylu). Nie pamiętam już co śpiewał, ale była to wyjątkowo optymistyczna (disco-polowa ;P) melodia. W pewnym momencie gość WSTAJE i zaczyna tańczyć breakdance :) Jego kumple mieli niezły ubaw (jeden z nich o mało się nie posikał...). Cóż - Ta dzisiejsza Polska młodzież ;)

Dla niekumatych - gość tylko się zgrywał, że niepełnosprawnym jest. Głupie, choć śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:50, PREDATOR X napisał:

a to było ??? ( jak było możecie mnie zjechać ;)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19651&u=4


Widzę, że tematy do kwasów zaczynają się kończyć. Ostatnio coraz częściej pojawiają się tu linki do rożnych "kwasów" z forum. Z ciekawości sprawdziłem i w ciągu ostatnich 5 dni pojawiło się tu prawie 40 takich linków. Link do wielkiego powrotu Siepusa pojawił się już po raz n-ty Jak tak dalej pójdzie to znalezienie tu normalnego kwasu bedzie bardzo trudne... :/

I coś dla rozluźnienia forumowo-offtopowej atmosfery:

Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Proszę spojrzeć na planszę. Skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista.
- Panie, co pan wygadujesz? - denerwuje się egzaminator. - Przecież mówię: jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A ch... ich wie, skąd oni się biorą!

Miał facet starą papugę. Tak bardzo starą, że jej się dziób zakrzywił i nie mogła jeść. "Niechybnie zdechnie" – pomyślał facet i poszedł do weterynarza po radę do weterynarza.
- Spiłuj jej pan pilnikiem dziób – poradził mu lekarz.
Facet wrócił do domu, ale następnego dnia znów odwiedza lekarza.
- I jak, pomogło?
- Nie bardzo, zdechł mój Paputek.
- Zdechł przy piłowaniu dziobka?
- Nie, chyba już w imadle.

A to czytacie na własną odpowiedzialność:
Młoda, naiwna panienka z prowincji bardzo kochała kino. Filmowy świat kusił tak mocno, że postanowiła zostać aktorką. Nie była zbyt rozgarnięta, więc nie wiedziała jak się do tego zabrać. Ktoś znajomy poradził jej:
- Skontaktuj się z Polańskim, ten podobno lubi pomagać dziewczynom.
Któregoś więc dnia będąc w Warszawie udała się do telewizji. Zagubiona wśród wielu ludzi, nie wiedziała gdzie iść. Zobaczyła idącego korytarzem młodego faceta z wielkim statywem na plecach. Wyglądał na ważnego, więc zagadała:
- Przepraszam pana, bardzo zależy mi na rozmowie z Polańskim. Czy mógłby mi pan pomóc?
- Ależ dziewczyno! Polański mieszka we Francji i załatwienie takiej rozmowy to przynajmniej 300 złotych. Masz tyle?
- Nie mam pieniędzy, ale zrobiłabym wszystko, aby porozmawiać z panem Polańskim.
- Wszystko?
- Tak... Wszystko.
Facet uśmiecha się i każe dziewczynie iść za sobą. Wchodzi do najbliższego pustego pokoju i mówi do niej:
- Zamknij drzwi i chodź tu.
Zrobiła to co powiedział.
- Klękaj i otwieraj rozporek.
Otworzyła.
- Wyjmij to, co tam jest.
Gdy wyjęła, facet westchnął:
- Dobra, zaczynaj...
Dziewczyna zbliża usta i cichutko szepcze:
- Halo?.... Pan Polański?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś o studentach:

4 studentów, oczywiście istne geniusze (średnia 5.0 z palcem w ...nosie) Uniwersytetu Jagielońskiego, dzień przed egzaminem stwierdzili, że i tak wszystko potrafią więc pojadą na imprezę do kolegów z Politechniki Poznańskiej. Zabalowali i wstają następnego dnia o 12, 3 godziny spóźnieni na egzamin. Wracają na UJ późnym wieczorem i spieszą do egzaminatora żeby załatwić egzamin.
- Panie doktorze, możemy napisać egzamin jutro, bo byliśmy u kolegów na PP gdzie mają najlepszą bibliotekę w kraju i się uczyliśmy całą noc. Jak wracaliśmy nad ranem i nam opona pękła.
- No dobrze panowie macie dam wam szansę.

Następnego dnia egzamin, składający się z dwóch części pierwszej za 10% i drugiej za 90%
Część pierwsza jedno pytanie na które odpowiedzieli bez problemów.
Druga część także jedno pytanie: Które to było koło??

Już po egzaminie czekają na wyniki, z nudów zaczęli grać, kto rzuci index bliżej ściany. Jeden nie trafił i index wsunął się pod drzwi egzaminatora wszyscy przerażeni, po chwili index wypada spod drzwi, ocena 4. Następny bez wachania wrzuca, sytuacja się powtarza, ocena 3.5. Wrzuca trzeci student, ocena 3. Teraz wszyscy wiedzą co będzie następne, ale po chwili wachania ostatni z tej czwórki wrzuca index. Po dłuższej chwili drzwi się otwierają i wychodzi egzaminator krzycząc:
- 5 za odwagę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:10, T4KEDA napisał:

/ciach/


Znam ten kawał, a dokładniej dwa :P Jeden słyszałem z kołem, a drugi z rzucaniem indeksów, ale z tego, co widzę, połączenie jest nie gorsze od (obydwu) oryginałów, takie istne kombo xD

Ja też tam wrzucę porcyjkę, a co :P (jak było to nie karćcie... albo róbcie, co chcecie ^^)

Czym się różni "Miś" od "Rysia"? Tym, że w "Misiu" był Tym i w "Rysiu" był Tym. I Tym się różni.
* * *
- Synku, jesteś taki niegrzeczny, weź przykład z tatusia.
- Mamo, ale tata siedzi w więzieniu...
- Tak, ale niedługo wyjdzie za dobre sprawowanie!
* * *
W Krakowie nie ma dresiarzy. Są rdzenni mieszkańcy Nowej Huty w strojach ludowych.
* * *
Rozmowy dwóch zwaśnionych zakonów objętych ślubami milczenia ponownie zakończyły się fiaskiem.
* * *
Wczoraj zmarł Najstarszy Człowiek na świecie. Jakby tytuł Najstarszego Człowieka był przeklęty, czy coś...
* * *
- Co robią Kaczyńscy na korcie tenisowym?
Grają w siatkówkę.
* * *
Polscy złomiarze stanowczo ZA wybudowaniem tarczy antyrakietowej!
***
Człowiek człowiekowi nie wilkiem, a królikiem.
Raz ty ich, raz oni ciebie.
* * *

"Jednak ty jesteś najlepszy" - brzmiał sms, który żona przysłała Marianowi po drugim tygodniu jej urlopu nad morzem.
* * *

Jak źle by faceci nie myśleli o kobietach, to i tak o nich myślą, myślą, myślą bez przerwy.
* * *

Ledwo się weźmiesz do roboty, to zaraz się znajdzie ktoś, kto cię obudzi.
* * *

Mam gdzieś opinie innych. Co ty na to?
* * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3948942.html - ciekawa lodówka:) z katapulta do pia, jeżeli się komuś nie chce wstawać podczas np. oglądania jakiegoś meczyku:)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3950709.html - tu już tak na pół żartem - pół serio, komendant który otrzymał nagrodę złotej pały zaczął się mścić za to że go zgłoszono

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3950709.htm - Chopin troszkę inaczej... Ci Japończycy lo mają pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś z Basha:

<xar> Zobacz jaki komentarz ktos dał pod artykułem o wynikach naszych skoczków w drużynie
<xar> Pytanie: O czym myślał Mateja siedząc na belce?
<xar> Komentarz: Czy to ja jestem ojcem dziecka Anety K.? Nie, niemożliwe ja nawet Buli nie mogę przelecieć.


<Wojtosz> wstępujesz ze mną do Legii Cudzoziemskiej ?
<Wojtosz> dobrze płatna, ciekawa praca z ludźmi + kawał świata można zwiedzić, kultury różne poznać..
<FanFataL> well ... nie ;p
<Wojtosz> czemu? programista to taka statyczna praca jest. Legia daje Ci szerokie możliwości własnego rozwoju!
<Wojtosz> zobacz: programista to wciska Ctrl+A następnie Del i nic za to nie ma. A jak jakiś wódz się zdenerwuje to za kasację wioski dostajesz kesz
<FanFataL> ale ..
<FanFataL> programista wcisnie Ctrl+Z i am spowrotem, a zabitej wioski nie przywrócisz :/
<Wojtosz> hmm.. dobry wódz powinien być przewidujący - niech robi backup :]


<kwas> nie pije od srody...
<siwy> wow ;O
<kwas> do czwartku ;)


<karolekk> k***a! Już całe osiedle śmieje się z mojej pracy magisterskiej...
<lelek> heh, jesteś znany
<karolekk> no, dalej nie wiem, która drukarka jest moja w panelu sterowania


<KataŻyna> czemu nie chodzisz ostatnio na dyski??
<MaC> chodzę na pendrive''y... łatwiej ukraść


<sw4455> office - 390 zl
<sw4455> windows - 5xx zl
<sw4455> zdziwienie policji ze masz orginalne oprogramowanie - bezcenne


<struty> k***a!
<struty> przez 15min zachodzilem w glowe dlaczego skrypt mi nie dziala
<struty> okazalo sie, ze mama chciala byc zabawna, gdy wyszedlem do toalety w pierwszym otwartym oknie wpisala "Szymku, chodź coś zjeść!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:25, cubba napisał:

W chipsach takie pierścienie były :P


ta... i mozna bylo wygrac w promocji coca-coli. co za chłam... ale do Busha pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się