Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny przebiło Watch Dogs na Wyspach. Wersja na PS4 najpopularniejsza

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W Wielkiej Brytanii tendencje dotyczące Destiny okazały się bliźniacze w stosunku do tych ogólnoświatowych. Gra pobiła rekord sprzedaży wśród nowych marek, a najlepiej sprzedawała się na PS4.

Przeczytaj cały tekst "Destiny przebiło Watch Dogs na Wyspach. Wersja na PS4 najpopularniejsza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, gra jest bardzo dobra lecz ma niestety dużo wad które podejrzewam wykluczą dodatki. Na razie przegrałem ponad 25h i się bawię dobrze lecz niestety podejrzewam że bez dodatkowej treści za jakieś 10h mi się znudzi. Na szczęście od jutra do końca miesiąca mają być jakieś nowe atrakcje więc trzymam kciuki za markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w betę i się zastanawiam czy kupić oryginał, ale po ocenach serwowanych przez recenzentów nie nastawia to zbyt optymistycznie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarasada - Jeśli podobała ci się Beta kupuj w ciemno ;) Gra ze znajomymi jest bardzo przyjemna i naprawdę warto :)

Jeżeli chcesz grać Solo to radzę poczekać, aż stanieje ;)

Recenzje są odpowiednie, ale to przeświadczenie graczy jest bardzo mylące. Ocena 7/10 powinna być rozpatrywana jako 4+, a nie jako słaba ocena. 5/10 to powinien być średniak. Niestety oceny dla graczy są mylnie rozpoznawane od 1-6 mamy kaszanę od 7-8 średniaka i 9-10 na hicior... :/ Jest to bardzo krzywdzące dla naprawdę wielu rewelacyjnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mrocz - bardzo słuszna uwaga, dlatego też stworzyłem specjalny system oceniania właśnie mając to na uwadze: http://rhazenbrid.wordpress.com/o-stronie/ocenianie/
wszelkie (konstruktywne) uwagi mile widziane :)

Co do Destiny to de facto jest pierwszą grą, dzięki której zastanawiam się nad zakupem konsolki, ale z drugiej strony jest szansa na post do pc, więc zaczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny CoD Ghosts na 4 miejscu. Pamiętam bzdury o słabej sprzedaży gry i rzekomym ''upadku marki'' wypisywane między innymi na TYM właśnie portalu. Głowy pochowane redaktorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 13:41, naczelnyk napisał:

Przeciętny CoD Ghosts na 4 miejscu.


Przecież tak właśnie wyglądają praktycznie wszystkie listy popularności. Przeciętne gry sprzedają się najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować