Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trochę Need for Speeda w Battlefieldzie. Nowy gameplay trailer z Battlefield: Hardline

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Electronic Arts zaprezentowało nowy materiał z Battlefield: Hardline, prezentujący multiplayerowy tryb Hotwire. Twórcy gry udostępnili też kilka porad, jak na całego bawić się w tym module.

Przeczytaj cały tekst "Trochę Need for Speeda w Battlefieldzie. Nowy gameplay trailer Battlefield: Hardline" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wyreżyserowanym gameplayu, gdzie wszyscy gracze starali się uzyskać ten sam efekt, wygląda to może i fajnie. W prawdziwym multiplayerze nie ma się co spodziewać takich fantastycznych filmowych pościgów. Pamiętacie trailery Endgame do BF3 i te pościgi motocyklowe? A widział ktoś taki pościg podczas normalnej rozgrywki? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem czemu EA uparła się na klimaty złodzieje vs policja. Pościg w jakiejś dżungli, typ strzelający z łodzi z RPG. Bardziej by to już pasowało do walk między najemnikami, a nie pościgów policyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje o grze: Battlefield Payday
Dzisiejszy trailer: NFS: Hardline

No proszę was... :D

> Na wyreżyserowanym gameplayu, gdzie wszyscy gracze starali się uzyskać ten sam efekt
> [..]

Jestem pewien, że raczej mając swoją małą ekipę da się próbować, a jeśli trafimy na przeciwników którzy również się znają to zabawa będzie jeszcze miodniejsza. Ale na początku to będzie czysty[m-r], o ile w ogóle uda się aktywować grę. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dalej nie rozumiem czemu EA uparła się na klimaty złodzieje vs policja. Pościg w jakiejś
> dżungli, typ strzelający z łodzi z RPG. Bardziej by to już pasowało do walk między najemnikami,
> a nie pościgów policyjnych.

Powiem ci że to pierwsza część która naprawdę mi się podoba. Bardzo bym chciał by wyszło z tego coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, po cholerę temat policja vs. bandyci + samochody. To w ogóle gryzie się z esencją battlefielda! Poza tym, fani serii chyba nie szukają niczego ponad to, co było w trójce. Chcę być żołnierzem i strzelać,a nie jeździć autami. Czuję, że ta gra to będzie kosmiczny niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie po ograniu bety Battlefield Hardline pierwszą rzeczą, która wpadła mi do głowy to to, aby Visceral zrobił tryb pościgów. I właśnie takiego czegoś oczekiwałem, choć nie spodziewam się, że będą one trwały długo - od dziesięciominutowe wyścigi, a to stanowczo za krótko. Dodatkowo mapy raczej nie będą należały do ogromnych, może będą dawały sporo możliwości omijania przeszkód, ale raczej nie będzie to coś rewolucyjnego.

Tak czy inaczej ja cały czas gram w trójkę, czwórka jakoś mi nie podeszła, a Hardline był całkiem przyjemną odskocznią od wojennych klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To bardziej wygląda jak fanowski mod albo słabe DLC a nie pełnoprawna gra :/

niby czym ci to przypomina dlc, hmm? kolejne dziecko... nie da się robić non stop czegoś innego jeśli gra jest o tym samym w tych samych czasach... co niby mają wymyślić właśnie poza innymi trybami gry w fpsie w czasach współczesnych?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować