Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V największą grą na PS4?

14 postów w tym temacie

"Nie wiadomo jednak, na jakiej zasadzie różdżka będzie użyta w grze."

^^ Obstawiam, że do gry w tenisa na pewno - tutaj "dildo" od Sony powinno sprawdzić się idealnie ;-). Na 90% inne aktywności też się załapią, opcjonalnie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisali, że do gry online będzie potrzebne Playstation Plus. Co to znaczy? Jest to ten dodatkowy abonament? Samo zakupienie gry to za mało? Jeszcze dodatkowo trzeba płacić za multiplayer? To jakieś nieporozumienie czy ja po prostu źle zrozumiałem proszę o jakieś słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Napisali, że do gry online będzie potrzebne Playstation Plus. Co to znaczy? Jest to ten
> dodatkowy abonament? Samo zakupienie gry to za mało? Jeszcze dodatkowo trzeba płacić
> za multiplayer? To jakieś nieporozumienie czy ja po prostu źle zrozumiałem proszę o jakieś
> słowo.
Od dnia premiery PS4 (lub nawet wcześniej) było mówione że żeby grać w multi trzeba mieć subskrypcję ps plus, oprócz niektórych gier free to play. ale w singla będzie można grać na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od dnia premiery PS4 (lub nawet wcześniej) było mówione że żeby grać w multi trzeba mieć
> subskrypcję ps plus, oprócz niektórych gier free to play. ale w singla będzie można grać
> na pewno.

Ja rozumiem, że PS Plus drogie nie jest ale... no troszkę mnie to teraz zniesmaczyło. No nic jak kupię PS4 to i muszę PS Plus, niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozum że utrzymanie PS Network samo w sobie jest drogie,za 180 rocznie masz co miesiąc gre na kazda konsole sony+ Zniżki w ps store.NIe kupowanie ps plus jest dla mnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Max Payne 3 na PC potrzebował 35 GB a już troszku czasu minęło od premiery, tak więc myślę że tu też rekord padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 23:02, Tom_pl napisał:

Z tego co pamiętam Max Payne 3 na PC potrzebował 35 GB a już troszku czasu minęło od
premiery, tak więc myślę że tu też rekord padnie ;)

A ja myślę że rekord na PC już jest:

20141009103902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować