Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 01:03, Dante Dy`nei napisał:

Trochę porządku by się tu przydało ...

1. Nie wykucajcie, się o to, że zrobiliście podobne wozy. Do niczego to nie prowadzi i tylko
zaśmieca forum (ale widzę, że problem już rozwiązany).
2. Audianka jest na liście i bierze udział ... DjMielonka nie ma na liście i nie bierze udziału,
ale zapraszamy do kolejnych edycji ...
3.QbA-No1 ma rację, niektórzy jednak trochę przesadzają z ilością zdjęć. Powiedzmy, że dopuszczalnie
może być 4, ale tylko w przypadkach, gdy ma być widać coś ciekawego, co nie zostało uchwycone
na poprzednich
. Mam nadzieję, że od następnej edycji się wszyscy dostosują.
4. Mniej spamu (najlepiej 0 - słownie ZERO), by się tu przydało ... nie ma sensu pisać posta
np. "Samochód wystawię za godzinę" ... bo i po co. Czas był podany w poście startowym i wystarczy,
że się do tego ustosunkujecie.

5. Nie piszcie o innym konkursie, który sobie wymyśliliście (na najlepszy czas), gdyż tylko to zaśmieca forum:D

A teraz z niecierpliwością czekamy na NYGga MILY . Miejmy nadzieję że wyrobi się jak najszybciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 11:23, Michał Raven napisał:

Panowie głosować bedziemy jak NYGga MILY da swoje Audi. I o ile sie pokaże...Więc trzeba czekać.



Niestety,nie dam auta:(Komp mi sie rozwalił i pisze w trybie awaryjnym:(Możecie juz głosować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 11:38, k0rnas napisał:

> > Sorki za Off Topa ale luknijcie na to >>> http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=4164

> > > > > o rzesz szlag - ale wymiękłem :) ale to sprawa do tematu "NFS carbon" :)

Ale to tutaj tunnibujemy fury więc można mieć porównanie :>


kurcze bez poprównania ! ciekaw jestem jak bedzie rozwiązane odblokowywanie nowych części do tuningu? (sorr za offa ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:42, Krystian-03 napisał:

Miejmy nadzieję że Dante szybko da posta żeby moż na było głosować :D


Można już głosować bo wszyscy wystawili fury, Dante kiedyś mówił że nie trzeba czekać na jego posta tylko można głosować po tym jak ostatnia osoba wystawi swój wózek, NyGgA MiLy nie wystawi wozu bo mu komputer się zrypał czyli wszyscy już wystawili :) Ja zagłosowałem już dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 11:49, MastAlol napisał:

> Sorki za Off Topa ale luknijcie na to >>> http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=4164


Filmik krążył po necie już dawno, ale nie ma co wgniata w fotel (u mnie w krzesło :))

Żeby nie było że sam OFFTOP to mój głos właśnie poleciał :D



Filmik (raczej gra) super

Moj glos tez juz poleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosik poszedł około godziny temu:D Teraz tylo czekać na resztę, a przy okazji pytanie: kto jeszcze nie oddał glos czyli na kogo czekamy? Mam nadzieje że sie szybko pozbieracie, a wyniki....dzisiaj? (oj ta moja bujna wyobrźnia - marzenia):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować