Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

[url= http://img126.imageshack.us/my.php?image=a4mielonkawp5.jpg][img= http://img126.imageshack.us/img126/7882/a4mielonkaw p5.th.jpg][/url]
http://img126.imageshack.us/my.php?image=a4mielonkawp5.jpg][img= http://img126.imageshack.us/img126/7882/a4mielonkaw p5.th.jpg][/url]
[url= http://img179.imageshack.us/my.php?image=a4tylmielonkaqx3.jpg][img= http://img179.imageshack.us/img179/3606/a4tylm ielonkaqx3.th.jpg][/url]

Sorka ze sie niezapisalem ale akurat stworzylem konto no i tak jakos wyszlo :P QbA mi polecil wiec chcialem sie sprawdzic :) Jak mnie nie przyjmiecie to wystartuje w kolejnej edycji i zapisze sie na czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:09, Dark SMG napisał:

stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie...

To już jest wredne. To że zrobiłem samochód wczoraj i wystawiłbym go wcześniej od ciebie ale internet szwanował. Jak możesz kogoś osądzać jak nie wiesz. Z resztą w pierwszej edycji (czyli od nikogo nie odgapiłem)konkursu ja na Astonie Martinie DB9 i Mitsubishi Lancer Evolution VIII umieściłem białe pasy. To już ty bardziej odgapiłeś myśląc tak jak ty. A poza tym jest inny rodzaj karoseri, kolor felg, spoiler, wloty powietrza na masce, kolor szyb oraz wlot powietrza na dachu, którego ty nie zamieściłeś. To wystarczające powody, że nie odgapiłem:D
To że mnie oskarżyłeś nie wpłynie na wyniki konkursu i będę uznawał że to się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:09, Dark SMG napisał:

stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie...

i jeszcze jedno. Co to znaczy: stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie Przecież sam zamieściłem białe pasy na czarnym samochodzie dwa razy. To ja powinienem powiedzieć: stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:19, speedraid napisał:

> stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie...
To już jest wredne. To że zrobiłem samochód wczoraj i wystawiłbym go wcześniej od ciebie ale
internet szwanował. Jak możesz kogoś osądzać jak nie wiesz. Z resztą w pierwszej edycji (czyli
od nikogo nie odgapiłem)konkursu ja na Astonie Martinie DB9 i Mitsubishi Lancer Evolution
VIII
umieściłem białe pasy. To już ty bardziej odgapiłeś myśląc tak jak ty. A poza tym
jest inny rodzaj karoseri, kolor felg, spoiler, wloty powietrza na masce, kolor szyb oraz wlot
powietrza na dachu, którego ty nie zamieściłeś. To wystarczające powody, że nie odgapiłem:D

To że mnie oskarżyłeś nie wpłynie na wyniki konkursu i będę uznawał że to się nie zdarzyło.

wiesz pozwolisz że tego nie skomętuje, ja też mogę pwoeiedzieć że zrobiłem furę np. 30 dni temu algo zaraz po premierze MW, a fakt 2 GODZINY szedł post jest dla mnie czystą fikcją, sorry nie przekonałeś mnie i dalej uwarzam że twój wóz jest łudząco podobny do mojego, ale każdy ma prawo zrobić samochód jaki zechce i może być identyczny do wozu rywala ale np. dodasz inny odcieć szyby czy jakieś logo producenta gdzieś na wozie i już nikt się doczepić nie może, ehh szkoda ale tak się dzieć będzie im więcej uczestników tym więcej podobnych projektów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:23, speedraid napisał:

> stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie...
i jeszcze jedno. Co to znaczy: stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać
odemnie
Przecież sam zamieściłem białe pasy na czarnym samochodzie dwa razy. To ja
powinienem powiedzieć: stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie

wiesz co to wtakim razie apeluj.ę do wszystkich UWAGA OD DZIS NIE WOLNO NA CZARNE SAMOCHODY NAKLEJAC BIAłYCH WILYLI BO BęDZIE TO PLAGIAT ehhh jaaasne dorra kończe te głupią dyskusję bo tylko klawiaturę zurzywam bezcelowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:23, speedraid napisał:

> stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie...
i jeszcze jedno. Co to znaczy: stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać
odemnie
Przecież sam zamieściłem białe pasy na czarnym samochodzie dwa razy. To ja
powinienem powiedzieć: stary mogłeś sam wpaść na jakiś ciekawy pomysł a nie zgapiać odemnie

wiesz co to wtakim razie apeluj.ę do wszystkich UWAGA OD DZIS NIE WOLNO NA CZARNE SAMOCHODY NAKLEJAC BIAłYCH WILYLI BO BęDZIE TO PLAGIAT ehhh jaaasne dorra kończe te głupią dyskusję bo tylko klawiaturę zużywam bezcelowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry kliknąłem 2 razy na dodaj post, poza tym to krystian zwrócił mi uwagę ze speedraid podrobił moją furę popatrzyłem na forum i znalazłęm twoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:28, Dark SMG napisał:

wiesz pozwolisz że tego nie skomętuje, ja też mogę pwoeiedzieć że zrobiłem furę np. 30 dni
temu algo zaraz po premierze MW, a fakt 2 GODZINY szedł post jest dla mnie czystą fikcją,
sorry nie przekonałeś mnie i dalej uwarzam że twój wóz jest łudząco podobny do mojego, ale
każdy ma prawo zrobić samochód jaki zechce i może być identyczny do wozu rywala ale np. dodasz
inny odcieć szyby czy jakieś logo producenta gdzieś na wozie i już nikt się doczepić nie może,
ehh szkoda ale tak się dzieć będzie im więcej uczestników tym więcej podobnych projektów :/

No wiesz. Ważne ze ja wiem że nie odgapiłem tego. Szkoda że internet mi szwankuje gdyż 5 minut po tobie wystawiłbym samochód. Doładnie się przyjrzyj, a zauważysz różnicę. Ja tuniguję po swojemu i często ''''maluję'''' samochód w ten sposób. Sprawdź na pierwsze strony. Aston Martin DB9 speedraida właśnie w takiej kolorystyce. Trzecia edycja konursu, Mitsubishi Lancer Evolution VIII w identycznej kolorystyce też w takich samych barwach. To że napisałeś że odgapiam może pogorszyć mój wizerunek. Wielkie dzięki ci za to! Teraz wszyscy będą mnie uważać za chodzącego klona. Jak to zobaczyłem to żem się wurzył na Amen! Przejżyj sytuację od początku a może zrozumiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj ja się wkurzyłem poprostu o to że teraz nasze wozy będą mylone ze sobą bo naprawdę na pierwszy rzut oka są łudząco podobne, sorry złych słów urzyłęm, nie chodziło mi o to że zgapiłeś tylko zrobiłeś podobny wóz, faktem jest że im więcej ludzi tym częstrze będą takie sytuacje np. wozy krystiana i RX-8 przepraszam cię i odwołuję że podrobiłeś moje auto poprostu zbieg okoliczności, sorry jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko! Uznajmy że tego nie było. Twój samochód jest naprawdę fajny...bo podobny (lub mój podobny do twojego ale co za różnica) do mojego, he,he.. Ja czekam z niecierpliwością na pozostałych uczestników:
1.Cinus
2.Mtobi
3.Buttons
4.NYGga Mily
5.Ciaputek
Jak widzicie pozostało jeszcze pięć samochodów które powinny wyjechać z garażu. Jestem tylko ciekaw czy przyjmujemy DjMielonka co może zrobić trochę zamieszania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:05, speedraid napisał:

Spoko! Uznajmy że tego nie było. Twój samochód jest naprawdę fajny...bo podobny (lub mój podobny
do twojego ale co za różnica) do mojego, he,he.. Ja czekam z niecierpliwością na pozostałych
uczestników:
1.Cinus
2.Mtobi
3.Buttons
4.NYGga Mily
5.Ciaputek
Jak widzicie pozostało jeszcze pięć samochodów które powinny wyjechać z garażu. Jestem tylko
ciekaw czy przyjmujemy DjMielonka co może zrobić trochę zamieszania:D

ok cieszę się że się dogadaliśmy, tylko konfliktu nam tu brakuje :P no a co do DJMielonka, jeśli się wyrobi do jutra do powiedzmy 10 to chyba ok czekamy na resztę a potem wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:05, speedraid napisał:

Ja czekam z niecierpliwością na pozostałych uczestników:
1. cinus`


mojego auta można się spodziewać gdzieś po północy, zresztą jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:37, Dark SMG napisał:

ok cieszę się że się dogadaliśmy, tylko konfliktu nam tu brakuje :P no a co do DJMielonka,
jeśli się wyrobi do jutra do powiedzmy 10 to chyba ok czekamy na resztę a potem wyniki :)

Ja też się cieszę i muszę ci się do czegoś przyznać. Taki zbieg okoliczności że odgapiłem ale nic z samochodu, ale ze screenami. A mianowicie odgapiłem screena z boku. Wprawdzie nic ale się przyznaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować