Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

QbA-No1 - nie chodził mi o kampanie FR, tylko temat na tym forum, Zapomniane Krainy, polecam świetna lektóra z tego jest i nigdy nie wiadomo co może nastąpić dalej ... w końcu mamy ok. 14 uczestników, którzy dodają coś od siebie ... jak byz tego książkę zrobić, to powinna się sprzedać :P

A co do wyników, to fakt, będą jutro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspokójcie się ludzie. Może poprostu się zapomniał albo gdzieś wybył ???? Danteeeee!!!!!!!!!! Jak zaraz nie podasz wyników to.......to się zastanowię co zrobię :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:52, Blade2 napisał:

Uspokójcie się ludzie. Może poprostu się zapomniał albo gdzieś wybył ???? Danteeeee!!!!!!!!!!
Jak zaraz nie podasz wyników to.......to się zastanowię co zrobię :):):):):)

Przecież Dante zamieścił informacje http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=1423 z czego jasno wynika że poczekamy jeszcze z 12 godzin. Albo i wiecej. A tak sobie patrzę to tu niezłe spamerstwo się robi:D Nie umiecie poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie punktacji. Bodajże przez 5 edycji za zwycięstwo dostawalo się po jednym punkcie. Teraz się to zmieniło, więc mam taie pytanie: jak punktujesz użytkowników w ogólnej kwalifikacji wszystkich zdobytych puntów? Czy dajesz tyle samo punktów co w konursie, co jest niesprawiedliwe gdyż ktoś kto wygrał we wcześniejszych edycjach dostał 1pt a ten kto teraz 3pt. Proszę o odpowiedź!

Z nudów zrobiłem listę samochodów które byly już tuningowane i uczestniczyły w konkusie oraz te które pozostały do wyboru:D MAM NADZIEJĘ ŻE UNIKNĄŁEM WIĘKSZYCH BŁĘDÓW A MOJA LISTA UŁATWI WAM WYBÓR ( pogrubioną czcionką są zaznaczone samochody do wyboru, a zwykłą te które były tunigowane w konkursie):
1. Lexus IS200
2. Fiat Punto
3. Chevrolet Cobalt SS
4. Volkswagen Golf GTI
5. Audi TT 3.2 Quattro
6. Audi A3 3.2 Quattro
7. Mitsubishi Eclipse
8. Audi A4 3.2 FSI Quattro
9. Toyota Supra
10. Renault Clio V6
11. Mazda RX-8
12. Cadillac CTS
13. Ford Mustang GT
14. Mitsubishi Lancer Evolution VIII
15. Mercedes SL 500
16. Pontiac GTO
17. Vauxhall Monaro VXR
18. Porsche Cayman S
19. Subaru Impreza WRX STI
20. Mazda RX-7
21. Mercedes CLK-500
22. Lotus Elise
23. Aston Martin DB9
24. Porsche 911 Carrera S
25. Dodge Viper SRT-10
26. Lamborgini Gallardo
27. Porsche 911 Turbo S
28. Chevrolet Corvette C6
29. Lamborghini Murcielago
30. Ford GT
31. Mercedes-Benz SLR McLaren
32. Porsche Carrera GT

To jest moja lista samochodów które mam w grze. Jeżeli nie jest zgodna proszę napisać. Z góry dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że wprowadzę pewne drobne poprawki do listy (pogrubione pozostają do wyboru):

1. Lexus IS200
2. Fiat Punto - 10 edycja
3. Chevrolet Cobalt SS
4. Volkswagen Golf GTI - 5 edycja
5. Audi TT 3.2 Quattro - 7 edycja
6. Audi A3 3.2 Quattro
7. Mitsubishi Eclipse - zerowa edycja
8. Audi A4 3.2 FSI Quattro - 12 edycja
9. Toyota Supra
10. Renault Clio V6
11. Mazda RX-8
12. Cadillac CTS
13. Ford Mustang GT - 2 edycja
14. Mitsubishi Lancer Evolution VIII - 3 edycja
15. Mercedes SL 500
16. Pontiac GTO
17. Vauxhall Monaro VXR - 4 edycja
18. Porsche Cayman S - 11 edycja
19. Subaru Impreza WRX STI - 6 edycja
20. Mazda RX-7
21. Mercedes CLK-500
22. Lotus Elise
23. Aston Martin DB9 - 1 edycja
24. Porsche 911 Carrera S
25. Dodge Viper SRT-10
26. Lamborgini Gallardo - 9 edycja
27. Porsche 911 Turbo S
28. Chevrolet Corvette C6 - 8 edycja
29. Lamborghini Murcielago
30. Ford GT
31. Mercedes-Benz SLR McLaren
32. Porsche Carrera GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:15, DemonCleaner napisał:

18. Porsche Cayman S - 11 edycja


Ale klapa. A męczyłem się 1,5 godziny z dopieraniem kolorów i nadwozia z Caymanem S :D Wielka szkoda, i wielie dzieki że mnie poprawiliście. Sorry ale nie było mnie 2,5 tygodnia i się pogłubiłem: Teraz powinienem nie popełniać takich błędów.
Michał Raven: Dzieki za wsparcie ale się pomyliłeś. Pogrubionym drukiem są zaznaczone samochody które nie zostały wybrane co wnioskuje że ja się pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie) informacja dla was.

Wyniki będą ... nie wiem kiedy. Jest to spowodowane, zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego i mam przez to baardzo dużo roboty na głowie. Nie wiem czy uda mi się jeszcze dzisiaj zajżeć na forum, więc piszę odrazu, że wyniki będą, jak będę miał czas je przygotować.

Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:03, Dante Dy`nei napisał:

Panowie (i panie) informacja dla was.

Wyniki będą ... nie wiem kiedy. Jest to spowodowane, zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego
i mam przez to baardzo dużo roboty na głowie. Nie wiem czy uda mi się jeszcze dzisiaj zajżeć
na forum, więc piszę odrazu, że wyniki będą, jak będę miał czas je przygotować.

Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.

Chętnie bym ci pomógł a nawet zastąpił (czego napewno nie chcesz) ale idę do nowej szkoły i nie wiem jak to będzie z nauka. Ile uczenia bo stopnie ważniejsze od prowadzenia konursu:D Mam nadzieję że sobie poradzisz. Ja jestem cierpliwy i cierpliwie poczekam. Małe pytanko: Czemu chcesz pomagać Domczak''owi w konkursie (najlepszy w U2) skoro masz za dużo na glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkola wazniejsza? w jakim swiecie Ty zyjesz?! Liczy sie tylko milosc przyjazn zdrowie no i forum :P (serio mowie-"czlowiek rodzi sie madry a potem idzie do szkoly") zeby niebylo FullOffTop: Proponuje na "publikacje" listy aut mozliwych do wybrania po kazdej edycji konkursu. Zeby sie nie pytac kogos (bo komu chce sie zajrzec kilka stron wstecz) jakie auto moze wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:18, QbA-No1 napisał:

szkola wazniejsza? w jakim swiecie Ty zyjesz?! Liczy sie tylko milosc przyjazn zdrowie no i
forum :P (serio mowie-"czlowiek rodzi sie madry a potem idzie do szkoly") zeby niebylo FullOffTop:

A ciekawe co osiągniesz w życiu nie umiąc m.in. języka? Oczywiście że to co wymieniłeś jest bardzo ważne a zdrowie najważniejsze, lecz musisz być ''''starym lisem'''' żeby zrobić furorę, albo oczywiście wygrać w lotto:D

Dnia 31.08.2006 o 21:18, QbA-No1 napisał:

Proponuje na "publikacje" listy aut mozliwych do wybrania po kazdej edycji konkursu. Zeby sie
nie pytac kogos (bo komu chce sie zajrzec kilka stron wstecz) jakie auto moze wybrac :)

Właśnie dlatego to zamieściłem bo wiem, że gdy cos zrobisz co pomaga forumowiczami oni zrobią to samo (oczywiscie nie wszyscy):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować