Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

W zasadzie to nikt nie mówił, że mamy tu potwierdzać wysłanie głosów.
Ale żeby nie było, że nie wyslałem, to piszę, że wysłałem jak tylko się dowiedzieliśmy, że NyGgA MiLy musiał zrezygnować.
Dante zliczy i poda jak będą wszystkie razem w kupie, a dużo ich tym razem będzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:26, DemonCleaner napisał:

Dante zliczy i poda jak będą wszystkie razem w kupie, a dużo ich tym razem będzie :))

Dzięki czemu będzie ciekawiej niż nigdy dotąd:P Najlepiej jakby było z 50 uczestników lecz moglo by to mocno uniesprawnić konkurs, a Dante by powiedział: -Dość! Niech ktoś mnie zastąpi bo ja już nie mam sił! (hi, hihi...). A najlepiej kazdy by skaładał 10 zł, a wygrany brał by wszystko (oczywiście taki żarcik bo nie wchodzi to w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:14, QbA-No1 napisał:

Gdy sie ukaze Carbon to przez miesiac nie wejde na to forum (^^,) bede gral ]:->

A skąd wiesz że będzie taa długa? Chyba że masz problemy bo ja słyszałem że ma być dosyć krótka i liniowa o czym pisze CD-ACTION oraz CLICK!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 22:15, speedraid napisał:

> Gdy sie ukaze Carbon to przez miesiac nie wejde na to forum (^^,) bede gral ]:->
A skąd wiesz że będzie taa długa? Chyba że masz problemy bo ja słyszałem że ma być dosyć krótka
i liniowa o czym pisze CD-ACTION oraz CLICK!.



Ojjj,miesiąc to mało na CARBON!!To będzie dłuuuga noc:)

(Jezu,a ja nadal w trybie awaryjnym:((Strony przewijają się w tempie 1 klatki na sekundę:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:49, BlackBomb napisał:

Za 10 minut skończy się czas na głosowanie......


dobrze, że żeś przypomniał, bo bym zapomniał, a tak minute temu wysłałem głosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:46, Audianka napisał:

U, to trzeba mówić ze sie juz zagłosowało?? No dobra sorki nie wiedziałam ale ja juz głosowałam.
;)

wiesz moja drog w sumie to chyba nie trzeba:P dante nic na ten temat nie bówił ale najlepiej będzie jak będziemy pisać że wysłaliśmy głosy nbo w tedy wiadomo będzsiekogo ścigać za głosy i ile jeszcze mniej wię cej zostało do wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować