Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 20:41, RX-8 napisał:

Moje glosy powędrowały na tlen Dantego ;P
Jeszcze 5 osób i jak Dante podliczy będą wyniki :D

Hehe myslalem ze na auto dantego :P

Ja bede miec ostatnie miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:41, RX-8 napisał:

Moje glosy powędrowały na tlen Dantego ;P
Jeszcze 5 osób i jak Dante podliczy będą wyniki :D

dante ma tlena? weź daj kontakt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:45, RX-8 napisał:

Masz w temacie wcześniej :P
ale podam :P: dantedynei@tlen.pl :D

thx hmm ale ciekawe jakie autko będzie next, no i czy można wybrać autko z Black Edition...bo w sumie to nie każdy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście BlackEdition nie mam i nie płaczę. Poza tym zawsze możemy zrobic ligę wyścigów, która podoba mi się baaardzo mocno, z tego względu że lubię się ścigać (nawet jeśli chodzi o porównywanie czasów ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:54, RX-8 napisał:

Ja osobiście BlackEdition nie mam i nie płaczę. Poza tym zawsze możemy zrobic ligę wyścigów,
która podoba mi się baaardzo mocno, z tego względu że lubię się ścigać (nawet jeśli chodzi
o porównywanie czasów ;p)

hmmm wyścigi mniam :P no to było by coś, a właśnie ile osób może się max ścigać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mnie bardziej chodziło o inną formę. O taką, że wybieramy trasę (ewentualnie samochód) i jedziemy kto ma lepszy czas. Potem na forum dajemy screeny i porównujemy czasy. Nawet jak jakimś cudem by mi się udało wejść z MW na net (Panda mi grymasi na MW :/) to raczej bym sobie nie pośmigał z tego względu, że nie mam zamiaru zakaładac kolejnego konta na EA (zawsze zapominam login i hasło... =='') ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:58, RX-8 napisał:

Nie wiem. Mnie bardziej chodziło o inną formę. O taką, że wybieramy trasę (ewentualnie samochód)
i jedziemy kto ma lepszy czas. Potem na forum dajemy screeny i porównujemy czasy. Nawet jak
jakimś cudem by mi się udało wejść z MW na net (Panda mi grymasi na MW :/) to raczej bym sobie
nie pośmigał z tego względu, że nie mam zamiaru zakaładac kolejnego konta na EA (zawsze zapominam
login i hasło... =='') ;P



Ejj,to mój pomysł:)Ale naprawdę warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:07, RX-8 napisał:

Wiem że to Twój pomysł :P Ja tylko mówię, że taka forma mi bardziej odpowiada ;P



Mi też,bo ja jakoś nie mogę się zalogować na serwery EA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysl z wycyrklowanymi czasami na danych torach jest ciekawy ale trzeba uwzglednic to ze ktos moze "oszukiwac" tuningujac sobie autko. Niemowie ze ktos jest nie fair ale ryzyko istnieje zawsze... btw jakie sa dodatkowe auta w Black Edition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że może oszukiwac, tuningując autko... Dlatego trzeba się ścigać zrobionymi na maksa, bez możliwości upgradów. Wtedy takie same sznase.
A dodatkowe jest, tak mi się wydaje, drogowe (do kupienia w salonie) BMW M3 GTR. Jest jeszcze Jakiś Dodge, ale on tylko w jednym z Challange Series jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować