Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Zgłaszam moją skromną osobę do udziału w kolejnej edycji

1. Dark SMG
2. cinus`
3. mtobi
4. Qba-No1
5. BlackBomb
6. Buttons
7. Kepny
8. Artur von Fornal
9. Speedraid
10. MastAlol
11. Joker-713
12. RX-8
13. Lil'' Kev
14. Michał Raven
15. Audianka
16. generalmatek
17. Krystian-03
18. DemonCleaner
19. ...

Kto następny?? Padnie kolejny rekord ilości uczestników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:07, RX-8 napisał:

Mój Audi przed chwilą miał testowana instalację podtlenku. Wychodzi na to, że mam 75% przyrost
mocy przez 120 sekund używania. telematria też sprawdzona, silnik stabilny. Miałem tylko małe
zastrzeżenia co do systemu turbo, bo ciśnienie doładowania sięga 3,5 atm, powodowało to zjawisko
turbodziury przy starcie, ale dołożenia małej turbiny pracującej w niskim podzakresie obrotów
i wstawienie innej, dużej turbiny z technologią VTG zlikwidowało ten problem. A4 fruuuwa :D

ty na powarznie bawisz się w zmianę parametrów wozu czy tak tylko puściłeś wodze fantazji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak robię jakiś wózek, to odrazu puszczam go na trase i ustawiam optymalne parametry ;] Chociaż dla niektórych wozów, mam już konfiguracje do quick-tune''a zapisane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz swoja tez zrobilem ale moj Radek sfiziował (Radeon 9200...) i przy bajerach do fotek (1024x768 AA x4 i wszystko powlaczane) zawsze jakos sie trzymal (pamietacie stare fotki ;) a teraz jakos sie skiepscil i nie wyswietla mi nawierzchni O_o wiec walne foty w rodzielczosci "do grania" :)

@RX-8 VTG to zmienny skok łopat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:21, Lil' Kev napisał:

Gdzie sprawdzic w grze ile auto wyciaga i w ogole ?

sorka za 3P (post pod postem...) ale te takie "zawansowane" parametry sa tyko w NFSU2 :( ale i tak rzadko byly uzywane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VTG to Variable Turbine Geometry, czyli zmienna geometria łopatek turbiny. Nie skok, bo tam raczej nic nie lata :D Generalnie, chodzi o to, by zniwelować Turbodziurę. Turbina tego typu jest w nowym Porsche 911 Turbo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylem blisko :P jak dla mnie geometria i skok lopaty to to samo (rodzinne to u mnie niemowic do rzeczy ;P) takie turbo z VTG by sie przydalo Lancer Evo VIII bo z tego co pamietam to na niskich obrotach ono jest naprawde slabe (TopGear- wyscig Lancera z kombiakiem jakims tam chyba Skoda - od najwyzszego biegu od ilustam km/h rozpedzanie sie-Skoda wygrala...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszyłem że byla hamownia, bo przynajmniej z mojego ulubionego wozu z Undergrounda 2 (Zaskakujące, ale t o była Mazda RX-8 ;p) wyciąłem jego największą wadę. Mianowicie, każdy kto jeździł RX-8 na poważnie, pamięta że po przejściu z 3rd na 4th, obroty spadały nieco za nisko jak na ten silnik i aby motor wkręcił się spowrotem na optymalne wartości, na których najlepiej przyspieszał, trzeba było albo dać mały zastrzyk NoSu, albo cierpliwie czekać aż się wkręci na te (chyba) 7,7tys rpm. Na hamowni udało mi się tak ustawić gear ratio, że zniwelowałem ten efekt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był Lancer EVO MR-FQ400 i Fiat Stilo kombi. Wyścig był na 5 biegu i Lancer by wyprzedził Fiata, ale pas się skończył :P Wniosek taki, że Stilo ma w niskich podzakresach obrtów na wyższych biegach wiekszego kopa niż 400 konny Lancer EVO :P Potem, jak testowali BMW 530d (Pierwszy Diesel na torze TG) Clarkson mówił o rozwiązaniu mała turbina - niskie podzakresy rpm, duża - wysokie. Ludzie nie zainteresowani, mogli popatrzeć wtedy na kotki po prawej stronie ekranu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zapomnieliście o mnie !!!!
1. Dark SMG
2. cinus`
3. mtobi
4. Qba-No1
5. BlackBomb
6. Buttons
7. Kepny
8. Artur von Fornal
9. Speedraid
10. MastAlol
11. Joker-713
12. RX-8
13. Lil'' Kev
14. Michał Raven
15. Audianka
16. generalmatek
17. Krystian-03
18. DemonCleaner
19. Blade2
20. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiałem swojego 3000GT na hamowni dłuższy czas, gdyż miał byczy moment obrotowy na początku a później już gorzej :P Trochę bawienia się mieszanką aby spłaszczyć trochę ten wykres i pyk, przyśpieszenie lepsze i prędkośc maksymalna wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie też można było zrobić SUVy :P Najllepszy wynik miał u mnie Escalade, który przy krytycznym górnym rom''ie miał na liczniku 263kph. Problem polegał na znalezieniu odpowiednio długiego odcinka drogi, gdzie mozna było sprawdzić prędkość. Ja najszęściej startowałem od fontanny, zakręt w lewo, potem przejście w droge przy lotnisku (ten długi odcinek z dwoma łagodnymi zakrętami 90stopni, i po wyjściu do dzielnicy industrialnej wychodziłem z 5 na NoSie i wrzucałem 6 którą całą pokonywałem na podtlenku. Problem z Navigatorem Hummerem i Escaladem polegał na tym, że na zakręcie strasznie wyrzucało je na zewnętrzną co zazwyczaj się kończyło albo Hit Traffic, albo spotkaniem z ścianą. Czasem nawet kręciły bączki przy 250-260 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:25, Artur von Fornal napisał:

Szkoda tylko, że w MW wycięli hamownię z prawdziwego zdarzenia, która była w Undergorundzie
2 :/ Jak się tam dobrze pobawiło to parenaście darmowych koni można było jeszcze wykrzesać
;)

Mi też tego brakowało:D Miejmy nadzieję, że w NFS Carbon wróci i to w pięknym stylu:D Jedna hamowia a umila i wydłuża grę na 100%. Przydałaby się jakaś funkcjonalna i powinna być wyświetlana moc w liczbach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:41, RX-8 napisał:

Fajnie też można było zrobić SUVy :P Najllepszy wynik miał u mnie Escalade

Ja nie miałbym nic przeciwko temu gdyby powróciły te terenówki z Undergrounda. W tych samochodach można było zamontować pełen zestaw muzyczny i jakieś butelki z NOS-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:58, Blade2 napisał:

> Fajnie też można było zrobić SUVy :P Najllepszy wynik miał u mnie Escalade
Ja nie miałbym nic przeciwko temu gdyby powróciły te terenówki z Undergrounda. W tych samochodach
można było zamontować pełen zestaw muzyczny i jakieś butelki z NOS-em.

no SUV`y były niezłe szkoda że w MW tylko gliny je mają :P to by była jazda nasz SUV kontra policyjny, to prawie jak zderzanie się tirami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:03, Dark SMG napisał:

no SUV`y były niezłe szkoda że w MW tylko gliny je mają :P to by była jazda nasz SUV kontra
policyjny, to prawie jak zderzanie się tirami :P

Tak będzie dodatek: Need for Speed: SUV''s

PS: Wiem, wiem. W NFS nie ma dodatków, ale zawsze można pomarzyć. :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważałem te SUV''y za pomyłkę, bo mogły one służyc do nabiajnia gwiazdek Visual Ratingu i dostawać sie na okładki (przynajmniej w tych pierwszych eventach, w tych ostatnich czasami zostawało mi po 6sekund...). Fajne było to, że trzeba było się z nimi ścigać żeby ukończyć grę na 100% :D Szczególnie że oni jechali tymi swoimi cieżarówkami a ja w RX-8 po prostu leciałem do przodu, zostawiając ich w tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować