Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Nie ma to tamto ... mam dostęp do MW ...

1. Speedraid
2. MastAlol
3. DjMielonka
4. eidos
5. DemonCleaner
6. RX-8
7. k0rnas
8. Blade2
9. Dark SMG
10. Krystian-03
11. Joker-713
12. Michał Raven
13. Dante Dy`nei
14. ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 18:34, skate100 napisał:

mi sie podabaja Porsche Carrera GT i Audi a3

To bardzo fajnie tylko tutaj nie piszemy który ci się podoba samochód, tylko o najlepszym samochodzie z NFS Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Panowie, że musicie czekać, ale dziś był taki ładny dzień, że nie dało się wysiedzieć w domu :D
Z Bladem jesteśmy już umówieni na konferencję, czekam tylko na sygnał od Niego, myślę że zaraz po 20 coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:00, DemonCleaner napisał:

Przykro mi Panowie, że musicie czekać, ale dziś był taki ładny dzień, że nie dało się wysiedzieć
w domu :D
Z Bladem jesteśmy już umówieni na konferencję, czekam tylko na sygnał od Niego, myślę że zaraz
po 20 coś z tego będzie.

Vardzo dziekujemy, ze wreszcie sie dogadaliście i ustaliliście termin narady. Wybierzcie tym razem samochód bardziej seryjny, coś w stylu VW Golf GTI np: Renault Clio V6, ale to do was należy wybór więc z radoscią przyjmiemy każda propozycje. Mam tytlko pytanie: Czy nie uważasz że system ogólnej punktacji jest niesprawiedliwy, gdyż przez pierwsze 6 edycji można było dostać po jednym punkcie a teraz po 3pkt. A z resztą gdy ktoś zrobi super wózek a będzie mało osób dostanie mało punktów. Moja propozycja jest taka aby to wyelieminować tą tabelę gdyż jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Speedraid
2. MastAlol
3. DjMielonka
4. eidos
5. DemonCleaner
6. RX-8
7. k0rnas
8. Blade2
9. Dark SMG
10. Krystian-03
11. Joker-713
12. Michał Raven
13. Dante Dy`nei
14. QbA-No1
15. .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe już 14 uczestników a jeszcze nawet auta wybranego nie ma :):]
Konkurs się rozwija :D Nie mogę się doczekać konkursów CARBONU, to będzie coś :):):)
Chyba w tym roku średnia szkolna poleci ostro w dół, Gothic 3, Carbon i jeszcze wiele innych (nie ma czasu dla nauki :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

baj de łej. Witam Cie Mielonka ;) kolejny kuzyn :D No to teraz nasza rodzina opanuje ten konqrs xD

@ADMIN: Zią zrób opcje edycji postow bo to potrafi czlowieka niezle W****Ć.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to teraz taki mały off-top będzie :)
a więc mam FX-a 5700 LE i SM 2.0 a mam pseudo HDR :P pseudo dla tego że nie jest to prawdziwy HDR jednak taka miła niespodzianka jak wyjerzdzam z tunelu i nic nie widać :D ilu to ma? przyznać się :)
a tak jak by co to mowa o NFS MW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Mówiłem, że przez zmianę sposobu punktacji, tabelka może nieco dziwnie wyglądać, wszystko się powinno jednak wyrównać za jakiś czas ... w końcu to było tylko 6 edycji i ci którzy zdobyli w nich punkty są i tak do przody w stusunku do nowych. Teraz w nowej każdy punktowany jest tak samo i nie widzę w tym nic niesprawiedliwego. A to, po ile punktów teraz dostajecie to zależy już od uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ustalicie ten samochód? Jak tak dalej pójdzie to wiecie co się stanie...nic:D Po prostu ustalcie go albo ustal go ty gdyż DemonCleaner ''''dał'''' ci zwyciestwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 20:35, Dark SMG napisał:

no to teraz taki mały off-top będzie :)
a więc mam FX-a 5700 LE i SM 2.0 a mam pseudo HDR :P pseudo dla tego że nie jest to prawdziwy
HDR jednak taka miła niespodzianka jak wyjerzdzam z tunelu i nic nie widać :D ilu to ma? przyznać
się :)
a tak jak by co to mowa o NFS MW

gdy wyjezdzam z tunelu to mam takie mocne swiatlo (efekt nieprzyzwyczajenia oczu do swiatla dziennego) i po chwili normalnie. Mam Radeona 9200 64MB i NFSMW dziala bez zaklocen na 800x600 + all bajery wylaczajac AA oraz refleksy na aucie i ich odswiezanie na polowie paska (czy 1/3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc po wnikliwych obserwacjach pozostałych samochodów jakie można było wybrać, ustaliliśmy:
Do następnej edycji konkursu NFS Most Wanted wybraliśmy Dodga Vipera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Speedraid
2. MastAlol
3. DjMielonka
4. eidos
5. DemonCleaner
6. RX-8
7. k0rnas
8. Blade2
9. Dark SMG
10. Krystian-03
11. Joker-713
12. Michał Raven
13. Dante Dy`nei
14. QbA-No1
15. ciaputek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 22:32, DemonCleaner napisał:

I mamy nadzieję, że wybór ten wszystkich usatysfakcjonuje :D
Oczywiscie:D Wprawdzie nie jestem fanem Vipera ale przydało się coś amerykańskiego:D Dobry wybór:D
Nie wiemy tylko do kiedy można dopisywać się do listy startowej?
Może jakieś oficjalne lub choćby półoficjalne info w tej sprawie.

Od wtedy kiedy ja się wpisałem:D Sorry ale byłem niecierpliwy, a w ogóle nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś moje aita wam się nie podobają :)
1. Speedraid
2. MastAlol
3. DjMielonka
4. eidos
5. DemonCleaner
6. RX-8
7. k0rnas
8. Blade2
9. Dark SMG
10. Krystian-03
11. Joker-713
12. Michał Raven
13. Dante Dy`nei
14. QbA-No1
15. ciaputek
16. mtobi
17. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa ''''Dodże'''' ale nie wiem którego wystawić. Jeden bardzo podobny do wszystkich moich samochodów które robię a drugi bardziej innowacyjny i może się wam bardziej spodobać lecz nie jest to zupełnie seryjny wygląd jak pierwszy projekt który wygląda jak z filmów ale można powiedzieć, że jest ciekawy, lecz nudny co sprawia że wystawię chyba projekt bardziej odważny, gdyż trzeba w życiu ryzykować, aby do czegos dotrzec:D (chyba zrobiłem najdłuższe zdanie na forum, lecz nie był to zamiar celowy tylko po prostu tak wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować