Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

I tradycyjnie 5 miejsce !! :D Ale cieszę sie że nie ostatnie :P Off Corse zgłaszam sie do następnej tury :D

1.Speedraid
2.MastAlol
3.DjMielonka
4.eidos
5.DemonCleaner
6.RX-8
7.k0rnas
8.Krystian-03
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dwa posty pod rząd ale najchętniej chciałbym żeby w następnej edycji była autka z górnej pólki np. Mercedes SLR, Ford GT lub Porsche Carrera GT a jakie są wasze propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 13:58, Krystian-03 napisał:

I tradycyjnie 5 miejsce !! :D Ale cieszę sie że nie ostatnie :P Off Corse zgłaszam sie do następnej
tury :D

1.Speedraid
2.MastAlol
3.DjMielonka
4.eidos
5.DemonCleaner
6.RX-8
7.k0rnas
8.Krystian-03
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

kolego ty żeś źle te liste napisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:03, Krystian-03 napisał:

Sorki za dwa posty pod rząd ale najchętniej chciałbym żeby w następnej edycji była autka z
górnej pólki np. Mercedes SLR, Ford GT lub Porsche Carrera GT a jakie są wasze propozycje ??


Mi to w sumie obojętnę ale w sumie teraz prawie na pół metku moglibyśmy przerobić coś takiego :)

Krystian czemu zostałeś Bumelantem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:05, MastAlol napisał:

> Sorki za dwa posty pod rząd ale najchętniej chciałbym żeby w następnej edycji była autka
z
> górnej pólki np. Mercedes SLR, Ford GT lub Porsche Carrera GT a jakie są wasze propozycje
??

Mi to w sumie obojętnę ale w sumie teraz prawie na pół metku moglibyśmy przerobić coś takiego
:)

Krystian czemu zostałeś Bumelantem ???


Dostałem Degrada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przecwiwko robienu tych najszybszych teraz, ale wolałbym je zostawić na koniec jako te "smakowite kąski". ;]
Krystian, czemu jesteś bumelantem? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:07, RX-8 napisał:

Nie mam nic przecwiwko robienu tych najszybszych teraz, ale wolałbym je zostawić na koniec
jako te "smakowite kąski". ;]
Krystian, czemu jesteś bumelantem? O.o


Wolałbym powiedzieć wam to na GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:10, Krystian-03 napisał:

Wolałbym powiedzieć wam to na GG :)


Powiedz tutaj, konkursowa brać to prawie jak rodzina :)
A co do szybkich aut to można by było chociaż jedno z nich teraz zrobić :] W sumie co nie będzie to sie stuninguje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:10, Krystian-03 napisał:

> Nie mam nic przecwiwko robienu tych najszybszych teraz, ale wolałbym je zostawić na koniec

> jako te "smakowite kąski". ;]
> Krystian, czemu jesteś bumelantem? O.o

Wolałbym powiedzieć wam to na GG :)

wyręczen cie xD bo miał program do oszukiwania SafeDisca 4 czy;li żeby grzy z EA mu chodziły bez płytek tylko na wirtualach, no w końcu ja też tak robie jak moge ( akurat takich programów mnie używam) żeby płytki sobie ładnie w pudełku siedziały bo tylko CDP ma dożywotnią gwarancję a jak się o tym admin dowiedział? bo pan Krytian P. na forum dał screena pulpitu a tak on sobie był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2006 o 14:12, MastAlol napisał:

A co do szybkich aut to można by było chociaż jedno z nich teraz zrobić :] W sumie co nie będzie
to sie stuninguje :D



Tylko nie za szybkie jeśli można :) Bo ja jestem dopiero na 9miejscu czarnej listy i mam dostępne takie:

IS 300,Punto,Cobalt SS,Golf GTI,TT,A3,Eclipse,A4,Supra,Clio,RX-8,CT5,Mustang GT,Evolution VIII,SL500,GTO,Manaro VXR,Cayman S,WRX,RX-7,911 i Gallardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:49, MastAlol napisał:

I tak to nie odemnie zależy tylko od zwycięscy :)
Ja tylko sobie tak rozmawiałem :]


To oby zwycięzca nie ogłosił że maclaren albo carrera GT bo takie cacka to u mnie za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:03, Krystian-03 napisał:

Sorki za dwa posty pod rząd ale najchętniej chciałbym żeby w następnej edycji była autka z
górnej pólki np. Mercedes SLR, Ford GT lub Porsche Carrera GT a jakie są wasze propozycje ??

Ale przecież te samochody mają beznadziejne opcje tuningu. Lepiej tuninguje się bardziej tradycyjne samochody jak Lotus Elise czy inne. Oczywiście prędzej czy później nastąpi czas ich tuningu więc nie mam nic przeciwko, bo w przeciwnym razie na koniec zostaną najgorsze samochody i zrobi się nudnawo. Już powoli zbliżamy się do połowy a konkurs NFS Carbon narazie nie będzie użytteczny gdyż premiera w plsce w grudniu a z resztą trzeba przejść grę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:58, MastAlol napisał:

Wszystko spoko. Tylko żeby nie było tak, że będzie już Carbon a my będziemy przy 20 aucie :|

Ta ale napewno lepiej będzie jak nie będziemy tunigowali zaraz po premierze gdyż jaki w tym sens...przecież lepiej poczekać tak jak zrobił to Dante i zorganizować taki konkurs przynajmniej miesiąc po premierze w polsce jak dużo uczestników przejdzie tą grę i znudzi się ciagłym jezdżeniem:D Wtedy będzie ciekawiej gdyż każdy uczestnik wiecej to więc zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko uzgodnimy z DemonCleanerem samochód to go obwieszczę oficjalnie. Mam nadzieję, że nie będzie Was mniej niż w poprzedniaj edycji :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Speedraid
2.MastAlol
3.DjMielonka
4.eidos
5.DemonCleaner
6.RX-8
7.k0rnas
8.Dark SMG
9.Krystian-03
10.Joker-713
11.


Ok już odblokowałem wszystkie wozy. A pozatym zamknąłem szafe McLarenem -382km/h i nie chciał szybciej mimo nitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie poprawić odrobinę listę, ktoś nam zwycięzcę usunął :)

1. Speedraid
2. MastAlol
3. DjMielonka
4. eidos
5. DemonCleaner
6. RX-8
7. k0rnas
8. Blade2
9. Dark SMG
10. Krystian-03
11. Joker-713
12. Michał Raven
13. ...

Autko się ukaże jak tylko się z Bladem zgadamy, tym razem ja czekam na Niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 18:08, DemonCleaner napisał:

Autko się ukaże jak tylko się z Bladem zgadamy, tym razem ja czekam na Niego :)

Moglibyście się umówić na kawę na określoną godzine, jesteście bardzo niezorganizowani:D Poprostu się niecierpliwię, a gdy napiszecie jakim samochododem wjezdżamy do garażu napewno zgłoszą się takze inne osoby (wiecej, gdyż niektórzy nie są pewni), a tak to tylko zastój w stajni robicie:D Jak tak dalej pojdzie to się nie wyrobicie do rozpoczęcia roku szkolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować