Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Evil Within - przegląd ocen

14 postów w tym temacie

Z tego co na szybko wyczytałem na ruskich stronach to... optymalizacja nie istnieje + w słowniku twórców nie istnieje słowo "bugfix", bądź po prostu twórcy to idioci ktorzy nie potrafią naprawiac błędów. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już parę opinii graczy PC i o ile sama gra jest dość dobra to niestety od strony technicznej to prawdziwy horror. Liczne błędy i crashe potrafią skutecznie utrudnić grę. Na szczęście ograniczone fps do 30 oraz czarne pasy na dole i górze ekranu na idzie wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę na i5 2500k, geforce gtx670 2GB, 16gb ramu, wszystkie ustawienia na max, rozdzielczość 2560x1440 - zero przycinek i zastanawiam się skąd te zalecane wymagania wzięli, i7 karta z 4GB vram, do czego to ? btw spodziewałem się lepszej oprawy graficznej jak na takie wymagania, ale gra jest bardzo fajna i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy drobne problemy z panelem i nie wiem dlaczego, ale wrzuciło mi przedostatnią wersję, bez przetłumaczonego jednego podsumowania. Najmocniej przepraszam za ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Odpaliłem grę na i5 2500k, geforce gtx670 2GB, 16gb ramu, wszystkie ustawienia na max,
> rozdzielczość 2560x1440 - zero przycinek i zastanawiam się skąd te zalecane wymagania
> wzięli, i7 karta z 4GB vram, do czego to ? btw spodziewałem się lepszej oprawy graficznej
> jak na takie wymagania, ale gra jest bardzo fajna i to jest najważniejsze.

No i to jest najważniejsze bo właśnie ją instaluje ! : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo sterowaniem, całym klimatem i poruszaniem się przypomina to (nawet graficznie/kolorystycznie) Residenta 4. Oczywiście w RE4 żeby mozna było strzelać trzeba było stać ale po za tym wszystko jest aż jak kalka ;) co nie oznacza że źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony fragment z recenzji Escapista:

"Alongside my review copy of the game was a note asking that reviewers play on the Casual difficulty setting, not the standard Survival setting (I went with the standard, by the way). Not only that, but each copy came with a sealed envelope containing advice and obscure tips for every single level of the game. Due to embargo restrictions, I cannot repeat those tips, but they provide sometimes crucial insight that the game itself never communicates."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 21:14, T3de napisał:

No właśnie, jak jest z poziomami trudności w tej grze? Ktoś kto nie jest ambitnym graczem
znajdzie coś dla siebie?

Na początku możesz wybrać poziom przechadzka (łatwy) lub przetrwanie (średni), jest jeszcze trudny, ale nie aktywny - pewnie się odblokuje po przejściu średniego bądź łatwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować