Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer premierowy Call of Duty: Advanced Warfare w sieci

32 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od premiery nowej odsłony serii Call of Duty. Firma Activision właśnie udostępniła okolicznościowy zwiastun, przypominający o rychłym debiucie Advanced Warfare.

Przeczytaj cały tekst "Trailer premierowy Call of Duty: Advanced Warfare w sieci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A niby co tu jest takiego podobnego do Titanfala ? Bo jak dla mnie tu nie ma absolutnie
> nic co by go przypominało.

Koleś odruchowo hejtuje po prostu i stara się bezpodstawnie w głupi sposób oczernić grę bo to modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Koleś odruchowo hejtuje po prostu i stara się bezpodstawnie w głupi sposób oczernić grę
> bo to modne.
A to porównanie do Titanfall to jest oczernianie? A co to zła gra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 23:47, Dariusvictour napisał:

Twórcy strzelanin wojennych powariowali. Battlefield zamieniło się w policjantów i złodziei,
a Call of Duty w kosmiczną strzelaninę.


Na szczęście CS ratuje sytuację i dalej mamy klasyczną zabawę terroryści vs antyterroryści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na szczęście CS ratuje sytuację i dalej mamy klasyczną zabawę terroryści vs antyterroryści
> :D
Gdzie przy wielu graczach liczy się jakość broni jaką chędożą inni w dłoniach :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 21:42, saborcat-14 napisał:

> Czy tylko mi to przypomina Titanfalla ?
A niby co tu jest takiego podobnego do Titanfala ? Bo jak dla mnie tu nie ma absolutnie
nic co by go przypominało.


Domyślam się że silisz się na oryginalność i nie dostrzegasz wyraźnych podobieństw (podwójny skok, zbliżona mobilność i konstrukcja wertykalnych map) żeby w sumie nie wiem co pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)Advanced Warfare ma być dłuższa od tych w poprzednich odsłonach serii."
Nie powinno być: z poprzednich odsłon serii? Nie żebym się czepiał.

Jeśli dodadzą TPP to będzie to pierwsze moje Call od Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi głównie o multiplayer, jak ktoś już napisał podwójny skok, mobilność, mini roboty (egzoszkielet) itp. ...
Oczernić grę bo to jest modne ? lol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Czy tylko mi to przypomina Titanfalla ?
> > A niby co tu jest takiego podobnego do Titanfala ? Bo jak dla mnie tu nie ma absolutnie
>
> > nic co by go przypominało.
>
> Domyślam się że silisz się na oryginalność i nie dostrzegasz wyraźnych podobieństw (podwójny
> skok, zbliżona mobilność i konstrukcja wertykalnych map) żeby w sumie nie wiem co pokazać?

Tyko, że advanced warfare był juz w produkcji 3 lata temu gdzie jeszcze nikt o Titanfall nie słyszał a juz na pewno nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Domyślam się że silisz się na oryginalność i nie dostrzegasz wyraźnych podobieństw (podwójny
> skok, zbliżona mobilność i konstrukcja wertykalnych map) żeby w sumie nie wiem co pokazać?
Czy każda gra z podwójnym skokiem będzie od teraz porównywana z Titanfall ?

Mobilność na trilerach jest zbliżona ale gameplay już taki podobny nie jest. Titanfall charakteryzuje się szybkim poruszaniem, skakaniem/bieganiem po ścianach, zwisaniem z nich i innymi niegraniczonymi akrobacjami (parkur).
Tym czasem w nowym CoDzie masz 2x tylko skok i susy(uniki) których nie możesz notorycznie korzystać. Sama niewidzialność czy zawiśnięcie w powietrzu można skorzystać tylko raz i nie dłużej niż 10sec.
Co do map Titanfall duże, wielopoziomowe gdzie wszędzie idzie się dostać. Małe/średnie gdzie można dostać się jedynie na niskie konstrukcje i inne określone z góry miejsca.
Tak więc podsumowując na filmach (głównie z kampanii CoDa) gry mogą wydawać się podobne ale w multi to zupełnie inne gry z inną mechanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy CoD widać, że poszedł bardziej w stronę BO2, które działo sie w niedealekiej przyszłości szczególnie widać to w trybie multi kiedy zdobywamy akolady, wiec exo szkielet jeżeli gra jest umiejscowiona w przyszłości jest czymś zupełnie naturalnym a nie zaczerpniętym z jakiegoś dopiero raczkującego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "(...)Advanced Warfare ma być dłuższa od tych w poprzednich odsłonach serii."
> Nie powinno być: z poprzednich odsłon serii? Nie żebym się czepiał.
>

Nie, bo pisze sie "dłuższe niż w poprzedniej części" a nie "dłuższe niż z poprzedniej części"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować