Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft dementuje: Halo 5: Guardians bez daty premiery, Sunset Overdrive nie dla PC

16 postów w tym temacie

Widzę że nie tylko mniesię już nie mozna nabrać na PR bełkot M. SO wyląduje na PC. Pewnie za pół roku lub jakieś 8 miesięcy.

Wiadomo że teraz zaprzeczają bo to tytuł który ma sprzedawać konsole. Jak już szum przejdzie to przyjdzie czas na koszenie kasy na PC :P bo co jak co ale na xbox one na razie ciężko jest zarabiać na grach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 15:06, dawid1997214 napisał:

będzie tak jak z innymi eksami na xboxa

...czyli? Część eksów wyszła na inne platformy, część nie. Twoja wypowiedź nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam aż Sony też zacznie wydawać tytuły ekskluzywne na PC, wtedy nie będę musiał kupić
> konsoli ;)

Od ilu lat tak czekasz? Nie szkoda Ci marnować czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę że nie tylko mniesię już nie mozna nabrać na PR bełkot M. SO wyląduje na PC. Pewnie
> za pół roku lub jakieś 8 miesięcy.
>
> Wiadomo że teraz zaprzeczają bo to tytuł który ma sprzedawać konsole. Jak już szum przejdzie
> to przyjdzie czas na koszenie kasy na PC :P bo co jak co ale na xbox one na razie ciężko
> jest zarabiać na grach ;D

Robi to Insomniac i z tego co mi wiadomo oni nie robią i nie robili gier na PC ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > będzie tak jak z innymi eksami na xboxa
> ...czyli? Część eksów wyszła na inne platformy, część nie. Twoja wypowiedź nie ma sensu.

no chodzi mi o ostatnie eksy które w większości trafiały na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2014 o 15:53, hydzior napisał:

Robi to Insomniac i z tego co mi wiadomo oni nie robią i nie robili gier na PC ;].


Tylko że nie robili na M. :D który wspiera dwie platformy i na nich zarabia. Windows i xbox. Sony nie robi ogólnie jako tako gier na PC. (z kilkoma wyjątkami) a więc Insomniac nawet gdyby chciało resistance nie mogło robić na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sunset Overdrive nie dla PC" Gdzie ja to widziałem już, niech no ja.... a tak przy Tomb Raiderze, Ryse Son of Rome i Dead Rising 3. Microsofcie nie nabierzecie mnie czwarty raz na te samo kłamstwo :).

Czekam na zapowiedź Sunset Overdrive na PC.


BS15 Dwa exy które mogły ratować konsole właśnie siedzą na PC, chodzi mi o Dead Rising 3 i Ryse''a, teraz ich może uratowan Quantum i Sunset który wygląda na odskocznię od tych wszystkich Shooterów które teraz serwują nam developerzy.


Dobrze że Forzy nie wydali (w sumie to źle ) bo to koniec Xboxa by był całkowity ale takie Halo bym przytulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 17:44, Nathnin napisał:

BS15 Dwa exy które mogły ratować konsole właśnie siedzą na PC, chodzi mi o Dead
Rising 3 i Ryse''a

Ryse nawet przed tym jak trafil na PC nie uratowal konsoli i sprzedal sie raczej marnie - do tego nie pomogly slabe recenzje.

Dnia 27.10.2014 o 17:44, Nathnin napisał:

teraz ich może uratowan Quantum

Sam mysle, ze Quantum moze byc system sellerem. Ale obstawiam, ze ludzie nauczeni doswiadczeniem po prostu poczekaja na wersje PC. Nie byloby to pierwszy raz, kiedy MS klamie - Alan Wake TEZ mial byc tylko na X-360 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 17:57, Henrar napisał:

Nie wiem, czy się zorientowałeś, ale wcześniej Insomniac nie robiło gier na Xboksa...

...ehem zapomniało się o FUSE widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować