Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Najlepsze gry dodane do czasopisma

128 postów w tym temacie

Click: Incubation: Battle Isle Faza Czwarta, Disciples: Sacred Lands, Magic & Mayhem: The Art of Magic, Giants: Obywatel Kabuto, Worms 2, Warrior Kings, Faraon, Thief 2: The Metal Age, Tomb Raider: The Last Revelation, Spellforce 2: Zakon Świtu, Fallout, Fallout 2, War Commander, Tomb Raider 2, Piraci Nowego Świata, American Conquest, Warlords 4, I-Ninja, Daemonica, MetalheartŁ Bunt Replikantw, BREAKQUEST :D, Ghost Recon, Arx Fatalis, Jet Storm: Modern Dogfights, Panzer General 3: Schorched Earth.
The Best of Click :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:57, Markus89 napisał:

> To najlepsze pełniaki z Playa jak dla mnie. Zaraz coś napisze jeszcze o CDA, Clicku i
KśGry.
>
>

A nie mogłeś w jednym poście??

PS: Widzę że kilka niezłych gier mnie ominęło (bo Playa nie kupuję od kilku lat) m.in. Blitzkrieg.
Natomias gra: Tomb Raider: The Angel of Darkness nie pasuje do najlepszych gier dodanych do
czasopisma. Podobnie jak Postal 2 ale każdy ma inny gust i wymagania odnośnie gier...

Postal 2 niechcący mi wszedł to prawda, ale serię Tomb Raider sobie cenię i dlatego tu się znalazła Angel of Darkness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:08, ravenzero napisał:

Sorry za rozbicie tego, nie mam na myśli nabijania postów.


A właśnie machnąłeś trzy posty pod rząd - brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:11, Markus89 napisał:

> Sorry za rozbicie tego, nie mam na myśli nabijania postów.

A właśnie machnąłeś trzy posty pod rząd - brawo.

Przeprosiłem przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA: Croc: Legend of The Gobbos, Teenagent, Grand Theft Auto, Sheep, Tomb Raider, Revenant, Wnerwiony Działkowicz (no co? dobra gra na wyluzowanie po ciężkim dniu i możliwość zemsty dla ogrodników na ich największym koszmarze [ogrodnikiem nie jestem, żeby było jasne :) ] ) , Dark Reign 2, Vampire The Masquerade: Redemption, Close Combat 4, Quake 2, Soldier of Fortune, Homeworld, Warlords: Battlecry, Wizards & Warriors, Bloodrayne, Deus Ex, Warcraft 2: Battle.net Edition, Breed, Soul Reaver 2, Commandos: Behind Enemy Lines, Space Hack, Tomb Raider 3, Post Mortem, BlowOut, Galactic Civilizations, Blood Omen 2, Warrior Kings Battles, Ghost Master, Big Mutha Truckers, Praetorians, Might and Magic 9, Sudeki, Republic: The Revolution, Dino Crisis 2, Thief, Settlers 3: Złota Edycja, Xpand Rally, Championship Manager 4, Hitman 2, Conflict: Vietnam, Gangsters 2, Etherlords 2, Legacy of Kain: Defiance, Black Mirror
KśGry: Rally Championship, Tzar: Ciężar Korony, Starmageddon, Duke Nukem: Manhattan Project, Combat Mission, Beyond Overlord Gold, Port Royale, Disciples 2: Mroczne Proroctwo, Kangurek Kao: Runda 2, Alien Nations 2, Rayman 3: Hoodlum Havoc, Port Royale 2, Sea Dogs, The I of The Dragon, Anno 1602, Gorky 02, Europa Universalis: IIWŚ, Heroes of Might and Magic 2 Gold
To by było na tyle mojego The Best of :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie na temat, ale wczoraj widziałem w sklepie Gothic''a (pierwszego) za 19,90 zł. I wiecie co? gdybym nie miał CDA z Gothic''iem, to bym kupił, bo na oryginale fragment płyty chyba się utlenił i nie dawał instalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:17, mikim napisał:

Sorry za offtop, ale: musisz się tak przyczepiać do szczegółów, zwłaszcza, że przeprosił?


A powiedz: czy nie dało by się zamieścić w jednym poście tych wszystkich jego ulubionych gier?
A co do tego że przeprosił to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:48, ravenzero napisał:

> Nie wierzę, e przeszedłeś choć połowę.
>
Każdy ma inny gust.

Gyust gustem, ale ile to jest czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja będę zdecydowany:
CDA: Legacy''s Kain : Defiance
KŚG: Disciples : Mroczne Proroctwo/KŚG Wydanie specjalne : Heroes of Might & Magic 2
Click!: Ghost Recon
Play: Painkiller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 19:37, hans olo napisał:

> > Nie wierzę, e przeszedłeś choć połowę.
> >
> Każdy ma inny gust.
Gyust gustem, ale ile to jest czasu!!!

Sorry przeczytałem przesadziłeś a nie przeszedłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:57, Markus89 napisał:








PS: Widzę że kilka niezłych gier mnie ominęło (bo Playa nie kupuję od kilku lat) m.in. Blitzkrieg.

Blitzkriega zakupiłem w cenie 7.90 w majowym Imperium Gier i jestem bardzo zadowolony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować