Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Najlepsze gry dodane do czasopisma

128 postów w tym temacie

Oczywiście CDA rządzi:
- Dark Colony
- HoM&M I
- cała saga Fallout
- Duke Nukem 3D
- Tony Hawk''s Pro Skater 2
- Unreal

I to by było na tyle co obecnie przychodzi mi do głowy z tego czasopisma i naprawdę ciężko wyłonić mi faworyta. Rzutem na taśmę wybrałbym pewnie Fallout''a 2. No i pewnie o paru równie dobrych po prostu zapomniałem :)
Z KŚ Gry najmilej wspominam Gorky 17. Może przez to, że innych numerów nie mam :)
Pozostałych gazet czy czasopism nie czytam.

Przy okazji nawiążę do największej porażki... Aztec Empire - grę, którą kupiłem mając do wyboru... HoM&M 2 w SS. Jak ja sobie później plułem w brodę... Ale braki uzupełniłem kupując Herosów 2 w serii Extra Klasyka, tyle, że za 19,90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem w necie reklamę nowego Play''a a w nim ukaże się Beach Life! Gra moim zdaniem dobra (grałem w demo) i po raz pierwszey od wielu, wielu lat kupię sobie to czasopismo.
Tak więc moja lista wygląda mniej więcej tak ;]

1. Tom Clancy''s Splinter Cell [CD-A]
2. BloodRayne [CD-A]
3. Emergency 2 [KŚG]
4. Seria Commandos [CD-A]
5. Chrome [CD-A]
6. Kozacy: Europejskie boje [CD-A]
7. Xpand Rally [CD-A]
8. The Suffering [CD-A]
9. SWAT 3 [CD-A]
10. Beach Life [Play]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zbyt duzo prasy nie kupuje, moze dlatego, ze rzadko bywam w kraju, ale najlepsze co udalo mi sie dostac w kiosku to:
- Heroes of Might & Magic 2 (Secret Service albo i NewS Service, w tej chwili nie pamietam)
- Fallout 1 i 2 (CD-Action)
- Thief: The Dark Project (Top Secret)
- Thief 2 (chyba Click)
Dodalbym jeszcze do tego Painkillera, ale nie byl w Polsce wydawany w innej postaci, wiec to jakby edycja premierowa.
Takich tytulow jak Gothic, Baldur''s Gate, Spellforce, Fallout: Tactics, Ethelrlords 2, Disciples 2 czy Settlers 2 nie kupowalem, bo wczesniej nabylem albo edycje premierowa albo tez eXtra Klasyke.
Zaluje natomiast, ze sie nie zalapalem na Warcrafta II i DeusEx (CDA - chyba nawet w tym samym numerze byly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne miłe zaskoczenie: po Beach Life (w Play''u -swoją drogą treści w tym czasopiśmie w ogóle mi nie odpowiadają) nadszedł czas na Tropico 2!
Co jak co ale tego bym się nie spodziewał w czasopiśmie... Cybermycha Extra! O dwóch pozostałych grach nie wspominam (możecie sobie sprawdzić :p), ale Tropico 2 robi wrażenie (tym bardziej, że swego czasu kupiłem pierwszą część gry za niecałe 150zł). Pewnie się skuszczę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam jedną grę (choć wiele było dobrych)... Jest nią Fallout 2 z CD-Action, nr 07/99, jeśli dobrze pamiętam :D .

To była jedna z moich pierwszych pełnych wersji gier a przy tym-pierwszy RPG. Od tamtego czasu rozpoczęło się moje uwielbienie dla tego gatunku :D ! Choć początkowo byłem słaby z angielskiego, a bez tego w F2 może być trudno :P . Chociaż... mi sprawiało frajdę coś takiego: kradnę Bozara w NCR, tłukę Alienów, robię zakupy w San Francisco, hehehe. Wtedy to ja raczej zrobiłem z tego turowe Diablo w przyszłości ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 10:08, MonkOfWar napisał:

Ja obstawiam jedną grę (choć wiele było dobrych)... Jest nią Fallout 2 z CD-Action, nr 07/99,
jeśli dobrze pamiętam :D .

To była jedna z moich pierwszych pełnych wersji gier a przy tym-pierwszy RPG. Od tamtego czasu
rozpoczęło się moje uwielbienie dla tego gatunku :D ! Choć początkowo byłem słaby z angielskiego,
a bez tego w F2 może być trudno :P . Chociaż... mi sprawiało frajdę coś takiego: kradnę Bozara
w NCR, tłukę Alienów, robię zakupy w San Francisco, hehehe. Wtedy to ja raczej zrobiłem z tego
turowe Diablo w przyszłości ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pospieszyłem się z tym dodaj post :)

W numerze 8/99 CDA dali Fallouta I, dwójkę dali przy okazji 50tego numeru w lipcu 2000. Jednak muszę Ci powiedzieć, że u mnie było identycznie. To własnie od Fallout''ów rozpoczęła się moja wielka i jakże wspaniała przygoda z grami RPG. Wcześniej liczyły się dla mnie wyłącznie RTS z Age of Empires na czele, czy samochodówki z colinem, toca 2 i nfs''ami 2se, 3 i 4 na pole position :). Wracając jednak do tematu na mojej liście zapomniałem dodać Thief''a! Sam nie wiem jak mogłem pominąć te wspaniałą grę... Thief 2 również dobry ale jedynka swoimi czasy po prostu wymiatała! No i oczywiście GTA 1, ale kończę juz bo jak się rozkręcę to pierwotne znaczenie tego działu straci sens. Jest po prostu bardzo dużo, bardzo dobrych gier zamieszczonych w czasopismach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam najbardziej to lubiłem Hitmana2 . nprawdę mi sie podobał i to wtedy polubiłem tego łysego rumuna z kodem kreskowym... ehhh... to bya gra . a ja nadal jestem fanem "hicia".... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować