Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Access "przekracza wszelkie oczekiwania", a mimo to o dostępie na PS4 ani słowa

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Popularność usługi EA Access na Xboksie One zaskoczyła samych włodarzy Electronic Arts. Tym bardziej może więc dziwić, że temat jej dostępności na PS4 zbywają milczeniem.

Przeczytaj cały tekst "EA Access "przekracza wszelkie oczekiwania", a mimo to o dostępie na PS4 ani słowa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście podać polskie ceny, przecież jest to u nas oficjalnie dostępne za 15zl/miesiąc albo 80zl/rok.
Poza tym od niedawna jest też dostępne Plants vs zombies Garden Warfare. Ja po wypróbowania przez miesiąc przedłużyłem subskrypcję na rok, bo za te pieniądze tobie mega opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobre rozwiązanie. To że stać mnie na nową konsole nie znaczy ze stać mnie na wszystkie gry które mnie interesują a jest ich sporo. Sony szkoda po prostu szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 17:17, MisioKGB napisał:

To dobre rozwiązanie. To że stać mnie na nową konsole nie znaczy ze stać mnie na wszystkie
gry które mnie interesują a jest ich sporo. Sony szkoda po prostu szkoda...


LOL zobacz na oferte EA w tej usłudze. Serio o tych grach myślisz mówiąc " To że stać mnie na nową konsole nie znaczy ze stać mnie na wszystkie gry które mnie interesują a jest ich sporo" ?:) serio co by w tym Twoim rozumowaniu które napisałeś zmieniła ta usługa ?:D Nowych gier tam Ci nikt nie zamierza dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpraca Electronic Arts z Microsoftem kwitnie, a jak SONY na dzień dobry odmówiło, to teraz odmawia EA. Prosta logika. Obstawiam, że gier EA w ramach PlayStation Plus będzie mniej, albo wcale. Sam uważam, że pomysł na EA Access jest bardzo dobry. EA miewa różne okresy jakościowe, a jeśli mogę dostać kilka dni okresu próbnego za 80zł rocznie, a do tego mam za free gry od EA. Gdybym teraz wybierał konsolę, to jestem wręcz przekonany, że amerykanie bardziej mnie przekonują (nie mam aktualnie żadnej konsoli, aczkolwiek kto wie czy kiedyś sobie nie sprawię). Nie rozumiem tylko głosów sprzeciwu. Co jest w tej usłudze złego? Że dwóch złych się zjednoczyło i zrobili coś dobrego? Czy może fakt, że Sony zmarnowało świetną okazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko głosów sprzeciwu. Co jest w
> tej usłudze złego? Że dwóch złych się zjednoczyło i zrobili coś dobrego? Czy może fakt,
> że Sony zmarnowało świetną okazję?


Sony nie było by na rękę by klijęci płacili za ps+ i Ea dodatkowo za neta i kilka gier. Tak mają z plusa czysty zysk. Nie mogę powiedzieć fanem EA nie jestem z ich gier tylko 3 tytuły mi się podobały i wydanie za rok tych 130zł może nie boli by mieć kilka starych darmówek. Sam na początku pomyślałem płacić podwójnie jak na Xone za neta pfff głupich szukają. Jednak po zastanowieniu nie jest to tak drogo za 4 gry. Czy zmarnowali okazje myślę że dobrze to przemyśleli tak to część ludzi z EA Access zaopatrywało by się w nowe tytuły i sony miało by pewnie zero zysku, a tak z plusa z każdej gry ea mają spory procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jest to taka wypożyczalnia, bo tych gier nie dostaje się na stałe. Można korzystać, dopóki jest opłacona subskrypcja. Poza tym raczej nie będą tam wrzucać pełnych gier (w rozumieniu - takich w zestawie z wszystkimi dlc), więc jeśli ktoś chce mieć całość jakiejś gry, i tak będzie musiał sobie osobno dokupić. O żadnym rozdawaniu gier za "free" nie ma więc mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest sytuacja w której wszyscy są WIN-WIN. Ale tylko teoretycznie - EA dają gołą grę - bez DLC - a tych jak wiemy jest cała masa. Już teraz DLCki kosztują nieraz więcej niż cała gra. Jeśli ten pomysł się przyjmie... to EA będzie jeszcze więcej wycinać zawartość gry i wrzucać do EA ACCESS (przy okazji głosząc jacy są wspaniali bo nowości za 15zł dają) bo i tak główny dochód będzie z DLC, przy czy sam bazowy produkt będzie raczej mało grywalny... Nowa forma dema.

DLC się przyjęło stąd taka czarna wizja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługa fajna. W sam raz aby w część gier zagrać i zapomnieć po pewnym czasie (jak to z większością się robi ...). Co do wyłączności na xboxa to pewnie sony się nie zgadza lub microsoft ma umowę na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować