Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take-Two zadowolone ze sprzedaży Borderlands: The Pre-Sequel, ale wyników nie ujawnia

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przełożenie terminu wydania to wypróbowana strategia, która przekłada się na większe zyski - mówią przedstawiciele Take-Two, gwarantując, że z wyników sprzedaży opóźnionego Borderlands: The Pre-Sequel są bardzo zadowoleni.

Przeczytaj cały tekst "Take-Two zadowolone ze sprzedaży Borderlands: The Pre-Sequel, ale wyników nie ujawnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja chce next genowe Borderlands 3 w które z kumplem zagramy na PC.
Tego bym się nie spodziewał z powodu sterowania - mysz jest szybsza niż analog, gracz z padem byłby, no cóż, słabszy w tej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja chce next genowe Borderlands 3 w które z kumplem zagramy na PC.
> Tego bym się nie spodziewał z powodu sterowania - mysz jest szybsza niż analog, gracz
> z padem byłby, no cóż, słabszy w tej konfiguracji.

Wydaje mi się, że nie chodziło mu o cross-play, a nawet jeżeli to to jest gra PvE, a nie PvP więc nie ma się co obawiać o różnicę pomiędzy graczami wynikającą z różnego sterowania.

Ja to bym chciał, żeby w Borderlands 3 wywalili 3/4 tego co siedzi w obecnych Borderlandsach, czyli nudne bronie, nieciekawe talenty, żmudne wbijanie poziomów, masę backtrackingu i dziwne spadki fps :P.

A, i jeszcze więcej umiejętności aktywnych i więcej synergii pomiędzy klasami byłoby super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 20:28, grzegrz napisał:

Tego bym się nie spodziewał z powodu sterowania - mysz jest szybsza niż analog, gracz
z padem byłby, no cóż, słabszy w tej konfiguracji.

Może powinienem to ujać tak "Zagramy z kumplem na naszych PC''tach " :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja to bym chciał, żeby w Borderlands 3 wywalili 3/4 tego co siedzi w obecnych Borderlandsach,
> czyli nudne bronie, nieciekawe talenty, żmudne wbijanie poziomów, masę backtrackingu
> i dziwne spadki fps :P.
>
> A, i jeszcze więcej umiejętności aktywnych i więcej synergii pomiędzy klasami byłoby
> super!

Raczej bez szans. Nie byłby to wtedy Borderlands :P W Borderlandsa fajnie się gra ze znajomymi, ale jakbym miał grać samemu, to kilka godzin max i bym dał sobie z nim spokój. Takie pseudo Diablo jako FPS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 22:39, kotlecik5 napisał:

Raczej bez szans. Nie byłby to wtedy Borderlands :P W Borderlandsa fajnie się gra ze
znajomymi, ale jakbym miał grać samemu, to kilka godzin max i bym dał sobie z nim spokój.
Takie pseudo Diablo jako FPS :P


Zdecydowanie. Grałem w pierwszą część, bo mnie zaciekawiła. Ale nie na długo, bo po przegraniu 5 h miałem już dość tego syfu. Bordery to tak samo jak Dark Souls. Ma to swój segment "aktywnych" graczy, którzy w to grają. Raczej nie liczyłbym ich w milionach a ograniczyłbym się do paru lub nawet jednego :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować