Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 16:22, WorldWar3PL napisał:

Spyware ? Mhmm.. uważaj co mówisz bo gniew xfire cię dosięgnie ;)


A ile masz bannerów na metr kwadratowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 17:54, Dark_Kai230 napisał:

Bannerów ? Zawsze tylko jeden na górze okna xfire - to wszystko. Czyli dokładnie jak na gg...
więc w czym problem ?


W takim razie w niczym. Kiedyś korzystałem z jakiegoś takiego klienta (możliwe że to nie było xfire). Reklam było więcej niż na Piccadilly Circus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 16:50, W3 napisał:

> Spyware ? Mhmm.. uważaj co mówisz bo gniew xfire cię dosięgnie ;)

A ile masz bannerów na metr kwadratowy? :P

u mnie bannerów nie ma. Jest tylko nie można wyświetlić strony na górze xfire i to wszystko. Cała reszta 0 reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 18:03, W3 napisał:

W takim razie w niczym. Kiedyś korzystałem z jakiegoś takiego klienta (możliwe że to nie było
xfire). Reklam było więcej niż na Piccadilly Circus.


A ja problem widzę poza reklamami :/ Mało osób niegrających go ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:30, Dark_Kai230 napisał:

A ja problem widzę poza reklamami :/ Mało osób niegrających go ma...


Bo na co komu jakiś dziwny komunikator nie po polsku skoro Gadu-Gadu daje im wszystko czego potrzebują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:47, W3 napisał:

> A ja problem widzę poza reklamami :/ Mało osób niegrających go ma...

Bo na co komu jakiś dziwny komunikator nie po polsku skoro Gadu-Gadu daje im wszystko czego
potrzebują?


No i właśnie takie ludzie mają podejście :/ Ja mam GG, Xfire, ICQ, Skype, bo uważam, że tyle narazie mi potrzeba i wiem, że zapewne liczba moich numerów i usernameów urośnie...
To, że nie po polsku to mnie nie rusza, bo znam więcej niż podstawy angielskiego, a podstaw potrzeba do obsługi Xfire - takowe znać na te czasy trzeba.
Myślałem nad przerzuceniem się na coś z gg co by je obsługiwało, ale chyba przy nim zostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 23:39, Dark_Kai230 napisał:

No i właśnie takie ludzie mają podejście :/ Ja mam GG, Xfire, ICQ, Skype, bo uważam, że tyle
narazie mi potrzeba i wiem, że zapewne liczba moich numerów i usernameów urośnie...


Mam podobny "rozrzut" ;). Konnekt obsługujący GG, Tlen i Jabbera, Google Talk służący głównie jako powiadomienie o poczcie (często wyłączany na rzecz Google Chat - komunikatora w interfejsie Gmail) oraz Windows Live Messenger Beta, czyli stary, poczciwy, MSN Messenger (żeby było śmieszniej, gadam przez niego ze znajomymi z klasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty widzisz potrzebę, a zwykłym szarym ludziom można mówić, a i tak będą siedzieć z tym gg i oglądać jego błędy...

Co do błędów:
Ostatnio mam coś dziwnego - moja koleżanka prawie nigdy nie jest niewidoczna, zawsze opis itd. No, ale cudowne gg pokazuje mi NON-STOP, że... ona jest niedostępna bez opisu - i jak tu wysłać plik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, tekst jest po prostu tak chaotycznie napisany, do tego pelno powtorzen , jakichs dziwnych konstrukcji, ze watpie by komus udalo sie to przeczytac za pierwszym razem tak, by zrozumiec ;P, ale nie zatrzymywac sie co chwile, bo zrozumiec o co biega :D. Do tego, ta cala idea: to jest nielegalne bla bla bla jakos do mnie nie przemwaia. Chca zablokowac mi dostep? Prosze bardzo, naprawde mnie to nie rusza. Znajde sobie sposob by skontaktowac sie z tymi trzema osobami z GG z ktorymi lubie sobie pogadac. Nie ten, to inny sposob - jednak watpie bym byl jedyna taka osoba, ktora nie tyle zainstaluje sobie GG co po prostu zrezygnuje. Hasta la vista GG ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam gg dawno juz nie uzywam... jak na winie to konnekt na linuchu najczesciej ekg =) a ta 7 gg to chala totalna =P juz kombinuja jak moga =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 16:20, Crazy frogus napisał:

Jeśli ktos nie chce używać GG, a chce gadać z ludzi z gg to może komunikator AQQ?


wiesz jest cala lista tego co nie jest gg a laczy sie z gg =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 15:31, Tomi_323 napisał:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3989

Kurna no... jak to przeczytałem to spadłem z krzesła. Ja np. zamiast GG używałem Konnekta.
I co? Teraz moje działanie jest nielegalne?!

Teraz jestem pewien, że GG regularnie traci użytkowników...

Też używam Konnekta i wogóle wydaje mi się to bezsensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie to, że nie mogę zmienić skórek na gg! Ściągnąłem ze strony KŚ plik z parenastoma skórkami, instaluję, wchodzę na gg, zmieniam wygląd, wpisuje hasło i...nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio problem z gadu mianowicie imo ze jestem dostepny pojaiwa mi sie okienko wysylania sms . A czasme nawet nie moge sie zrobic dostepnym:) CO to moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 21:23, miszehu napisał:

Ja właśnie teraz włączyłem gg i nie mogę zrobić dostępny

ja równiez nie moge zrobić się dostępny a jak jestem dostępny to po 15 minutach robi się niedostępny i juz nie działa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować