Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

mi jeszcze nigdy nie wyczyściło. Ale chyba jeest taka opcja że co jakiś czas ci czyści. Aha. upewnij się też czy to nie sąsiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:08, dawiddawiddaiwd napisał:

>

Kurcze...w tej pomocy nic nie ma ;(
No właśnie niestety nie eksportowałem listy na serwer...miałem z tym kiedyś złe doświadczenia (np. póxniej lista się nie chciała załadować do programu...). Jedynie zapisywałem archiwum na dysku (plik1), oraz listę kontaktów (plik2). Ewentualnie poszperam jeszcze za jakimś programem odzyskującym...żebym tylko na jakiegoś keyloggera nie trafił ;P
Thx za starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:48, Sztywny-pl napisał:

> >
Kurcze...w tej pomocy nic nie ma ;(
No właśnie niestety nie eksportowałem listy na serwer...miałem z tym kiedyś złe doświadczenia
(np. póxniej lista się nie chciała załadować do programu...). Jedynie zapisywałem archiwum
na dysku (plik1), oraz listę kontaktów (plik2). Ewentualnie poszperam jeszcze za jakimś programem
odzyskującym...żebym tylko na jakiegoś keyloggera nie trafił ;P
Thx za starania.

Ale to nie moze byc wina serwera, byc moze zle eksportowałeś, lub sobie przez przypadek usunąłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:46, dawiddawiddaiwd napisał:

Ale to nie moze byc wina serwera, byc moze zle eksportowałeś, lub sobie przez przypadek usunąłeś!

Dlaczego nie może? Oczywiście, że może, zresztą to dawno było. Tylko teraz nie eksportowałem na serwer... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:46, dawiddawiddaiwd napisał:

> > >

Proszę o przebaczenie mi grzechu double-postowania :)
Moja skleroza mnie kiedyś zabije...
Najwyraźniej wczoraj przed formatem zrobiłem kopię całego folderu Gadu-Gadu...i o tym zapomniałem :P A teraz przeczesywałem dysk i przypadkiem się na to natknąłem, po kilku godzinach męczarni xD
Ctrl+C plus Ctrl+V i załatwione, stare archiwum na miejscu :D
Pozdrawiam i thx raz jeszcze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:52, Maciek 92 napisał:

Mam pytanie bo jak są emotiki to mozna ściagnąć z neta jakieś dodatkowe to gdzie mozna je ściągnąć????

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=emotikony+gadu+gadu&btnG=Szukaj+w+Google&lr=lang_pl - google nie boli. Ale szczerze mówiąc nie wiem, po co te emoty wymyślali. Te co są od razu w programie całkowicie wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. a mi nie chce działaś w ogóle :\ Nie mam pojęcia czemu, ot nagle nie chciało się włączyć ( i nadal nie chce..). Klikam na exe z folderu w ktorym gg zainstalowałem i nic się nie dzieje. Patrzę na w menadzierze zadań czy proces się uruchomił - nie. Jak już napisałem po prubie uruchomienia dzieję się całkowicie nic. Zainstalowałem tlena.. Niby działa ale nie chce połączyć gdyż wyskakuje: patrz załączony obrazek "pom pom" ;] Czyli trza gadu gadu włączyć aby te porty zmienić.. ;| Instalowałem juz gg parę razy i problem występuje nadal..

20070910211238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc? Otóz mam taki problem że GG mi się np. po 5 minutach wyłacza automatycznie. i jak napisze w tym czasie jakąś wiadomość to nie dociera do tego do kogo chciałem ją wysłać. Ściągnięcie nowego GG nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy czegoś może nie zrobic, gdyż na liście moich znajomych coraz więcej osób mówi, że ktoś się włamał. Dziwne... Czy może tu chodzic o zabezpieczenie hasłem czy o błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:21, Bodzio11q napisał:

Jak zzablokować reklamy w GG ?


Pobierz program Ad Muncher i tam jest opcja, która blokuje wszystkie reklmay w GG. Można blokować również reklamy na stronach internotowcyh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:21, Bodzio11q napisał:

Jak zzablokować reklamy w GG ?


Da rady , są programy do blokowania reklam .Chyba sie nazywa GG Baner Killer. Wpisz tak w google a na pewno ci znajdzie ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:30, milten6 napisał:

Eee, czy takie działanie nie jest przypadkiem nielegalne?


Raczej nie bo w PC Formacie był artykuł na temat blokowania reklam na w internecie. A tak wogóle dlaczego uważasz, że blokowanie reklam jest nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:36, edzio13 napisał:

A tak wogóle
dlaczego uważasz, że blokowanie reklam jest nielegalne?


A no dlatego, że przykładowo gg jest darmowe i twórcy zarabiają na reklamach ... .
Jednak, w regulaminie gg nie ma wzmianki o blokowaniu reklam, czy integrowaniu w kod programu. Wystraczył by jeden zapis i bylibyście przestępcami ^^.

:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak niektóre serwisy np. MySpace czy LiveJournal umieszcza w regulaminie zapisy zabraniające użytkownikom korzystania z narzędzi blokujących reklamy. Przykładowo AdBlock użyty na tych stronach jest nielegalny i może być przyczyną, wytoczenia sprawy sądowej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować