Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Mass Effect bez "czwórki" w tytule. Nowe informacje i concept arty

26 postów w tym temacie

Czekam...po prostu czekam;). Mam nadzieję, że Bioware stanie na wysokości zadania i dostarczy nam grę, która chociaż w części dorówna wspaniałej trylogii. Powodzenia Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że czwórki nie będzie w tytule to już dawno wiadomo. Najpewniej jakiś podtytuł. Pokazany koncept z wodospadami przypomina mi planetę Salarian. Mac Walters zachował część wpływów, więc dalej może być różnie z fabułą. Ten facet ma obsesję na punkcie Cerberusa, lepiej niech go trzymają możliwie z daleka :P Inaczej w sequelu zobaczymy powrót tej organizacji lub jakiegoś jej duchowego spadkobiercę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Że czwórki nie będzie w tytule to już dawno wiadomo. Najpewniej jakiś podtytuł. Pokazany
> koncept z wodospadami przypomina mi planetę Salarian. Mac Walters zachował część wpływów,
> więc dalej może być różnie z fabułą. Ten facet ma obsesję na punkcie Cerberusa, lepiej
> niech go trzymają możliwie z daleka :P Inaczej w sequelu zobaczymy powrót tej organizacji
> lub jakiegoś jej duchowego spadkobiercę.

Osobiście o fabułę martwię się najbardziej, bo to świadczyło o sile Mass Effecta. Za scenariusz odpowiedzialny jest Chris Schlerf - ten od Halo 4, więc myślę, że tragedii nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podobnie jak w poprzednich częściach, użytkownicy podejmą decyzje, które będą miały swoje konsekwencje."

Oh? Bedzie sie mialo wplyw na kolory zakonczen do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wielkim fanem pierwszej części, drugą przeszedłem na siłe a trzeciej nawet nie zacząłem bo noby koledzy i cały przemysł growy zespojlerowali zakończenie ... mogłem kupić na premierę :<
To do czego zmierzam w tym komentarzu to chęć odnowienia sobie całej serii na nowo przed wydaniem "czwórki" i zasłyszałem że ma być jakaś trylogia odświerzona na nowe konsole chyba, prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobało zielone zakończenie. Dobrze dobrany odcień, barwa przywodząca na myśl coś epickiego. Czerwone zakończenie nie dorastało mu do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie Sheparda :( Jakoś się do niej przywiązałem. Zapewne będzie to nowa historia z nowym bohaterem i nie będzie miało to nic wspólnego z historią z poprzednich odsłon. Chyba, że nagle coś ożyje z pod ziemi i będzie pętla wydarzeń na co nie wiem czy chce liczyć. To co było niech zostanie jako historia, chociaż była naprawdę świetna. Zwłaszcza druga i pierwsza część :) Martwię się o fabułę. Najgorzej, że robią to osoby, które nie pracowały nad poprzednimi częściami i łatwo można po prostu spaprać sprawę. Oeah. Liczę na jakiś chyba cud. Czy gra będzie dobra czy nie, to tego się dowiemy podczas premiery nowego Dragon Age''a. Zobaczymy czy BioWare jest w formie i jest w stanie zbudować nową kosmiczną odyseje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 15:00, KRTcutter napisał:

Osobiście o fabułę martwię się najbardziej, bo to świadczyło o sile Mass Effecta. Za
scenariusz odpowiedzialny jest Chris Schlerf - ten od Halo 4, więc myślę, że tragedii
nie będzie...

Hahah fabuła i Mass Effect, tóż nie licząc 1 częsci to oksymoron. Jako główną zmianę do kolejnej części proponuję poszerzenie palety barw jakie można ujrzeć w zakończeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 16:24, MalyMisPijePiwo napisał:

Hahah fabuła i Mass Effect, tóż nie licząc 1 częsci to oksymoron. Jako główną zmianę
do kolejnej części proponuję poszerzenie palety barw jakie można ujrzeć w zakończeniu

Co ma takiego "fabuła" ME1, że już paletka barw nie wystarcza do jej określenia jak 2 i 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 14:45, Arcling napisał:

Że czwórki nie będzie w tytule to już dawno wiadomo. Najpewniej jakiś podtytuł. Pokazany
koncept z wodospadami przypomina mi planetę Salarian. Mac Walters zachował część wpływów,
więc dalej może być różnie z fabułą. Ten facet ma obsesję na punkcie Cerberusa, lepiej
niech go trzymają możliwie z daleka :P Inaczej w sequelu zobaczymy powrót tej organizacji
lub jakiegoś jej duchowego spadkobiercę.


Kurde, generalnie napisałeś cały komentarz jaki ja chciałem napisać :) Ładnie tak? ;)

Co do szkiców to także widzę Cytadelę, więc można na dobrą sprawę założyć, że nowe ME będzie miało miejsce przed ME3, bo nie sądzę żeby Cytadela wyglądała w ten sposób po wydarzeniach z trzeciej części.
Fajnie, że wróci Mako :) Pamiętam z jednego z wcześniejszych newsów, że ma to być dużo potężniejszy pojazd niż Mako z ME1.

Czekam na nową odsłonę, ME na silniku Frostbite może wyglądać pięknie, ale mam nadzieję, że co ważniejsze, fabularnie będzie to wysoki poziom. Seria ME to jedna z moich ulubionych serii - mimo nie tak świetnej ME3 - i mam nadzieję, że to co najlepsze dopiero przed nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trąci mi tu gigantyczną hipokryzją w eterze. Czy jednak miałem zwidy, gdy po wyjściu 3 części wszyscy jednogłośnie pisali, że 4 zdecydowanie nie kupią i nic nie odciągnie od tej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 20:35, Reyer napisał:

wszyscy

Błąd poznawczy.

@ontop
EA mogłoby coś pomyśleć o scenie moderskiej. Takie DA i ME proszą się o mody. A modowanie ME to katastrofa :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ludzie byli niezadowoleni z zakończenia (bądźmy szczerzy: trylogia ME zasługiwała na patetyczne, amerykańskie zakończenie z Shepardem odchodzącym w stronę zachodzącego słońca, a nie jakiegoś gwiezdnego bękarta) nie znaczy, że uniwersum przestało ich interesować. Przeciwnie, złość graczy i jej skala świadczą raczej o tym, jak ważnym i przełomowym dla branży tytułem był/jest Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować