Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Assassin`s Creed Unity dostępny od dziś

38 postów w tym temacie

A, ok, luz:

Wszyscy posiadacze Unity dostają DLC Dead Kings

Posiadacze Season Passa/Gold Edition dostają pełną zawartość Season Passa (Dead Kings, AC China, ciuchy i broń) i jedną z poniższych gier:
The Crew
Far Cry 4
Watch Dogs
Assassin’s Creed Black Flag
Rayman Legends
Just Dance 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 20:00, Dared00 napisał:

A, ok, luz:

Wszyscy posiadacze Unity dostają DLC Dead Kings

Posiadacze Season Passa/Gold Edition dostają pełną zawartość Season Passa (Dead Kings,
AC China, ciuchy i broń)


Oki, czyli i tak trzeba będzie kupić, gdyż China też mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 20:04, Dared00 napisał:

Tyle, że Season Passa już nie ma w sprzedaży.


Jest, np. na Empik.com, właśnie przeglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 18:46, vegost napisał:

Zamiast robić 20 patchy, które pod koniec może coś poprawią, to niech skupią się na jednym
ogromnym i niech naprawią wszystko za jednym zamachem. Jak przeczytałem, że już są w
trakcie tworzenia czwartego to aż mnie zęby zabolały. Przez skupienie się na forsie,
to jeszcze bardziej ją stracą. Nietrudno znaleźć osobę, która by zaprzestała współpracy
z Ubisoftem za uciążliwe problemy od czasów ACIII. Każda kolejna część jest gorsza od
poprzedniej.

To co napisałeś przypomina sytuację z Egosoftem i Xrebirth. Dopiero jak zaczęli dawać większe patche to widać znaczną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wypowiedź Ubi na temat SP:

Czy można nadal zakupić Przepustkę Sezonową?

Wstrzymujemy sprzedaż Przepustki, w momencie wprowadzenia nowej oferty jej wartość dla graczy ulegnie poważnej zmianie.


Czemu wstrzymujecie sprzedaż Przepuski Sezonowej?

Ponieważ DLC Martwi Królowie będzie dostępna za darmo dla każdego, oryginalna zawartość Przepustki Sezonowej nie przedstawia już pierwotnej wartości. Zawartość Przepustki będzie nadal dostępna, a dotychczasowi jej właściciele będą mogli cieszyć się dodatkami do gry włącznie z Assassin’s Creed Chronicles: China.

http://assassinscreed.ubi.com/pl-PL/news/news_detail.aspx?c=tcm:160-186650-16&ct=tcm:148-76770-32

dostałem też od nich maila z przeprosinami oraz z informacją, że DLC będzie darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Szczęśliwy z 30 fpsów? Ty tak na poważnie?
>
> Wiesz, jeśli gra jest tak skopana, że masz raptem 20 klatek, to przy wyborze: dostać
> patch dający stałe min 30 klatek a nie dostać wcale; to chyba można być szczęśliwym nawet
> przy 30 klatkach :)
>
> I nie, nie oznacza to bynajmniej, że "30 klatek wystarczy i jest lepsze dla gier akcji"
> ;)

Kupiłem nowe części do PC I czekam na tego patcha tak samo jak Ty. To nie jest pierwszy tego typu przypadek aczkolwiek strasznie denerwujący bo ja naprawdę chce w to zagrać jak człowiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 21:22, MisioKGB napisał:

Kupiłem nowe części do PC I czekam na tego patcha tak samo jak Ty. To nie jest pierwszy
tego typu przypadek aczkolwiek strasznie denerwujący bo ja naprawdę chce w to zagrać
jak człowiek ...


Tak po prawdzie to ja nie czekam na patcha :) Ja zakończyłem zabawę z serią AC na części pierwszej :)
Ale naczytałem się i naoglądałem się wystarczająco żeby wiedzieć jaki poziom przedstawia sobą AC:U.
Może za jakiś czas (2-3 lata) kupię tę grę w jakiejś promocji za 10zł i zobaczę czy ten tytuł będzie wtedy cokolwiek wart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji zauważyłem tylko poprawę spadku klatek i przestanie wnikania w niektóre tekstury podczas schodzenia - jedyny Bug jaki widziałem od aktualizacji 3? - pojedyncza grupka ludzi unosząca się niecałe 20 cm nad ziemią - i tylko tyle.
Brawo Ubi - tak jakbyście nie mogli naprawiać swoich gier przed wypuszczeniem na rynek - z drugiej strony dzięki za darmowy dodatek Dead Kings :) - tym u mnie zaprocentowaliście. Zresztą samą grą również. Mimo błędów, które wiadomo - zdarzają się - to Unity według mnie jest najlepszym Assassinem jak dotąd z całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 19:09, lis_23 napisał:

ciekawe, ile w tym prawdy?


Ach, uwielbiam artykuły gdzie źródłem jest reddit...
http://www.gamepur.com/news/17114-no-assassins-creed-unity-ps4xone-graphics-downgrade-its-lighting-bug.html

Bug w jednej konkretnej lokacji który to powoduje + samo oświetlenie zmienia się w zależności od pory dnia. Nie, grafika się nie pogorszyła ogółem. Ani nie polepszyła jeśli o to chodzi.

"NeoGaf user Elios83 has shared more Assassin''s Creed Unity PS4 Pre Patch vs Post Patch Comparison Screenshots confirming that graphics/visuals downgrade rumor is FAKE. Check out new comparison screenshots below, Lighting is preserved in other (more intensive) areas."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować