Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Apel o reedycje Neverwinter Nights + Dodatki !

220 postów w tym temacie

jak myślicie, czy CDP wyda jakąś złotą edycję/edycję kolekcjonerską/inny pakier w którego skład będzie wchodzić NWN+SoU+HoU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się podpisuję, mam NWN+SOU i EK, a kupiłbym jeszcze jedną w rozsądnej cenie, bo mi się płytki sypią :D
A znam jeszcze parę osób, które chętnie by poznały najlepszy cRPG jaki istnieje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do apelu, kupiłem już dwie gry, przyznam, że dokupiłbym kolejne kilka licencji, bo nie potrzebne mi gry.... niestety samych kluczy nie sprzedają, więc przynajmniej tyle dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec wakacji wyjdzie zapewne NWN w nowej extra klasyce na 1 DVD, była w przed premierą w wirtuspl ale zapewne usunięto to szybiutko po tym jak myśmy się kapnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zgadzam się z opinią przedmówców. NWN ma bardzo duży potencjał w internetowej rozgrywce, który nie został jeszcze wykorzystany i zapewne długo nie będzie.Dlatego wycofanie produktu ze sprzedarzy...hmmm jest conajmniej błędem, bo to jest odbieranie ludziom możliwości uciwej rozgrywki! Sam posiadam NWN w Edycji kolekcjonerskiej którego kupiłem zaraz po ukazaniu się tego wydania i nie żałuję tego pewnie zrobił by to poraz drugi gdyby coś nie tak było z moim porduktem i powiem tak WIELU JESZCZE CHCIAŁO BY ZAPEWNE SKORZYSTAĆ Z DOBRODZIEJSTWA ORYGINAŁU A NIE OKRADAĆ INNYM więc przyłączam się do apelu! Dajmy im tą możliwość by Ci którzy już grają nie musieli się martwić piratami kótrzy kożystają z ich kont a Ci którzy chcą się przyłączyć do internetowej społeczności mogli mieć czyste sumienie i postępować wg. własnych zasad. Stop Piractwu. Przywróccie NWN''a na sklepowe półki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki być muszą bo ich też nie można kupić więc powinni zrobić reedycje z dodatkami a czy to bedzie Extra klasyka czy platynowa kolekcja to już nie ma znaczenia ważne jest by były dodatki. Popieram też wypowiedz Saevela od roku mam internet i postanowiłem skończyć z grami bez licencji wyżuciłem wszyski płyty na których były jakieś piraty i wróciłem na jasną strone mocy wybaczcie że tak zbłądziłem, teraz staram się wyciągnąć moich kolegów z tego nałogu by oczyścić swoje sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również podpisuję się pod apelem o reedycję NWNa z dodatkami. Znam wielu graczy, którzy z przyjemnością by pograli po sieci, ale NWNa już ze świecą szukać. Pozostaje allegro, choć i tu walka o każdą sztukę jest niemal krwawa, ostateczne kwoty licytacji dochodzą czasem do absurdalnych, a sprzedający sami mając "monopol" mogą rządać ile dusza zapragnie (PS. widywałem już po 149 zł i sie sprzedawały), choć i tak nie zaspokoją wszystkich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAny ludzie, przecież CDP (póki co) nie ma podpisanej już umowy z ATARI! Więc już nie może dystrybutować NWN! Są pogłoski o podpisaniu ponownie umowy, a w sklepie wirtus.pl widziałem NWN1 które pokaże się we wrześniu w edcyji Extra KLasyka Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy jeśli podstawka i dodatki ukażą się nawet jako oddzielne wydawnictwa w Nowej Xtra Klasyce next...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ten link do sklepu Wirtus (a konkretnie informacja "Data premiery: 31/8/2006") może rozwiewać wątpliwości: http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=8983

Warto zwrócić uwagę, że to jest ten nowy wzór pudełka Platynowej Edycji, a nie ten, w którym ukazało się NWN, kiedy CDP go wydawało. Co ciekawe ponoć jeszcze kilka dni temu pod tym linkiem widaniał wzór pudełka z eXtra Klasyki Next...

Praktycznie wszystkie wątpliwości rozwiewa dzisiejszy news o beta testach NWN2. Do tego trzeba dołożyć wypowiedź Migema z tego tematu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9757&pid=29

No i oczywiście jeszcze news na GOL-u...

Osobiście aż w to nie wierzę! :D To będzie po prostu święto. :D Ja z pełną radością poczekam na oficjalny komunikat. :)

Osobiście uważam, że jeśli to wszystko zostanie zrealizowane, to podstawka trafi do XKX, a podstawka + dodatki do Platynowej Kolekcji. Ale to w sumie nic w porównaniu do tego, że... pojawiła się szansa na to, że to CDP wyda NWN2 i to po polsku! :D A może to już nie tylko szansa, a coś więcej? :) Mam taką nadzieję, w tym momencie już doprawioną nutą pewności... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 08:52, Night Elf napisał:

> Tajemnica niestety musi pozostać tajemnicą :), ale cierpliwości bo mysle ze Cię/Was uda
nam
> sie już wkrótce zaskoczyć i spełnić co nie które życzenia lub przynajmniej postarć się
je spełnić.

i Evil Khan


Co tam platynowa edycja, ja bym chetnie kupil Daimond Edition z modułami dodatkowymi od BioWare,
a jak byłby po polsku to juz w ogole...

Daimond Edition na zachodzie to było NWN+dodatki+moduły od BioWare, za ktore normalnie trzeba
placic... kosztowala chyba 19,99 dolarow.. albo 29,99... nie pamientam.. juz...


TAK, TAK, ma edycję kolekcjonerską i teraz czekam na pełną (nawet bardziej pełniejszą niż Diamond Edition) ze wszystkimi dodatkowymi modułami BioWare''u, które są do ściągnięcia i wszystko najlepiej na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 14:48, Elwro napisał:

> Sugerujesz, że wyjdzie LEK NWN2 z bonusem w postaci NWN1 z dodatkami?
Na Zachodzie taka wlasnie ma byc EK, o ile pamietam.

Co do osobnej reedycji NWN1: dzisiaj ona naprawde nie moglaby kosztowac wiecej niz $29.95.
Wtedy ktos, kto wyda tyle forsy, otrzyma baaaardzo dluga gre i nie bedzie sklonny kupic NWN2.
Reedycja NWN1 to "psucie rynku" dla NWN2. Z punktu widzenia Atari rozsadniej jest myslec tak:
jak ktos chce kupic NWN z dodatkami, niech dolozy wiecej pieniedzy i kupi EK NWN2.

To, czy w Polsce to ktokolwiek wyda, to oczywiscie zupelnie inna sprawa.

Jeżeli na zachodzi ma wyjść Edycja Kolekcjonerska dwójki z jedynką to ja chętnie bym kupił (mimo iz nie mam w zwyczaju grać w cRPG zbyt często i w dodatku gdy jest to dopiero podstawka bez dodatkó, ale dla samej PEŁNEJ skusiłbym się na taką NWN2 Edycja kolekcjonerska gdyby zawierała:
1)podstawkę NWN1
2)dodatki :
a)Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide
b) Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark
3)wszystkie moduły dodatkowe BioWare:
a)Kingmaker,
b)Infinite Dungeons,
c)Pirates of the Sword Coast
d)ShadowGuard,
e)Witch''s Wake Remastered
4)inne dodatki
a)klient i serwer pod Linuxa
b)muzykę
c) inne dodatki ze strony BioWare ( http://nwn.bioware.com/downloads/)

5)NWN2
Punkty od 1 do 4 na DVD (niekoniecznie jednym).
Punkt 5 oczywiście też na DVD.
Cena dokłądnie takiego pakietu może być dowolna (ale rozsądna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować