Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowiada PlayStation 4 20th Anniversary Edition

8 postów w tym temacie

Trochę mała liczba tych konsol myślę że rozejdą się błyskawicznie. A wyglądają całkiem fajnie moim zdaniem lepiej niż podstawowa wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość człowieka bierze. Gdyby była to zwykła wersja kolorystyczna, to - jeśli już w ogóle brałbym PS4 - wybrałbym tę wersję. Choćbym chciał postawić to u siebie w pokoju, to jednak głupio byłoby mi polować i dopłacać do takiej wersji. Może gdyby była standardowo dostępna, to wtedy byłbym się w stanie zastanowić nad dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do połowy myślałem, że ''the biggest surprise'' będzie wsteczna kompatybilność od PS
> 1. Wtedy bym brał, bo wciąż mam wiele gier z PS1/PS2 pochowane w kartonach.
Wsteczna kompatybilność nie miałaby żadnego sensu, jak już to streaming największych hitów. Jak masz największe hity w kartonach to co za problem kupić używaną konsolę. Ja sobie dalej trzymam PS One, przymierzam się do kupna PS2 i ogrania ponownie hitów. Motyw grania w sieci jest słaby, gdy masz z kim grać w hity na podzielonym ekranie :P. To właśnie dzięki temu konsole tak dobrze się trzymały obok PC. Szkoda, że teraz już gry nie są tak przemyślane pod względem co-op na jednej konsoli, albo po prostu taki tryb jest pomijany. Ostatnio miałem tony zabawy w CoD 3 na X360 w co-op a do tego jeszcze wpuszczone w sieć. Pierwszą grą dla której rozważę kupno next-genów to Mortal Kombat 10, bo do Mortala każdy zasiądzie, bo przynajmniej wśród 25-30 latków mało kto nie grał w tą grę za młodu :). Nie tyle grał co katował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować