Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Wasz ulubiony lód

200 postów w tym temacie

Mieszkam w Czestochowie to tutaj sa lody Likolaby wodne tysiace smakow uwielbiam je.

Zreeszta lunie świderka z korala, Fioletowego, i Tortulfo czy jak to sie nazywa biale z kokosem. Miammmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadł ktoś z Was kiedyś SLIZ''a? :D

SLIZ to jabłkowy lód na patyku robiony przez Nestle... w Polsce jeszcze go nie widziałem (może jest już ale jako nowość), za to na Słowacji zdarzyło mi się go spróbować

Cała heca z tym diabelstwem polega na tym, że jak potrząśnie się lodem, to on zaczyna drgać jakby był zrobiony z gumy. W ustach tworzy dziwną kulkę, coś jakby zimny kauczuk/żelkę... niezapomniane wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadlem go nawet nawet. Jak jakas guma czy cos taskiego.. Jak glutek fajnie sie robi nim. Kupilem go w barze przy jaskini Raj jak bylem z wycieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to przepadam za pistacjowymi i migdałowymi (tych 2 to prawie wcale nie ma :/ ); do do tego klasyczne vanilla i smietankowe! nie przepadam za owocowymi - a czekoladowe ... wole czekoladę!

w najwieksze upały jednak - idealne sa lody tzw. wodne, wtedy to co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Big Trio i inne "bigi". Do tego jeszcze lody sexy z zielonej budki , mają bardzo słodką polewę , która szybko spada - najczęściej na ulicę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię Big''i (szczególnie Big Milki i Big Fruit''y), a później: Extrem''y (rożki) i Żelki (te z Zielonej Budki) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kręcone z automatu z polewą od takiej ładnej pani z budki :P i drugie z Lidla za 1,50 nie wiem jak się nazywają ale z czekoladą i orzechami na patyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubie duże lody, w stylu magnum. Z rożków lubię goliaty i extremy, a takich gałkowych to lubię generalnie wszytkie poza owocowymi i jakimiś dziwnymi kombinacjami w stylu "smerfowe" albo gruszkowo pietruszkowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat. :) To może ja też się dopiszę. :P Z lodów na patyku to najbardziej lubię Big Milki (i inne Bigi też), a z tych w pudełku to wszelkie odmiany Algidy Śmietankowej i Carte Dor (chyba tak się pisze ;)). Oczywiście bardzo lubię tez lody włoskie z automatu. Za to nie lubię tych w gałkach, bo są za drogie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować