Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Who Am I - wygraj zaproszenie na pokaz przedpremierowy!

19 postów w tym temacie

Uplink - Ponieważ jest najbardziej kompleksową grą o tej tematyce i wcielanie się w niej w hakera to główny cel gry a nie tylko dodatek jak w wielu innych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Shadowrun Returns: Dragonfall. W żadnej innej grze hackowanie nie sprawiało mi tyle frajdy i nie odgrywało tak istotnej roli. Bez deckera ani rusz! Koncepcja równoległego wirtualnego świata, i system walki w jego wnętrzu zasługuje na wyróżnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex : Human Revolution - fabuła, możliwość przechodzenia poziomów na wiele różnych sposobów, prosty i ciekawy system hackowania i ogólny klimat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zdecydowanie Watch Dogs ta gra skupia się na hakowaniu.

Tak, z pewnością, klikanie jednego klawisza... Watch Dogs jest jedną z najbardziej przereklamowanych gier roku 2014. Dla mnie ta gra to porażka, a hackowanie jakie tam jest można porównać do gaszenia światła w pokoju, tak samo skomplikowane. Trudniej napisać tekst w komentarzu niż zhackować coś w WD. Więcej przyjemności sprawiła mi sama jazda poza miastem i podziwianie widoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej z hackerskich klimatów zapadły w pamięć takie mini gierki we flashu np "The Hacker". Czysta esencja hackowania - konsola, lista poleceń i kombinowanie co wpisać żeby np. włamać się na email bądź pominąć firewall, a potem jak po sznurku do jakiegoś ważnego konta.
Mała gierka a frajdy wiele :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra z elementami hakerskimi...niech będzie "Enter the Matrix". A wyjaśnienie jest banalne, to jedyna gra spełniająca warunki konkursu, w którą grałem. Zresztą, którzy hakerzy mieli okazję walczyć z Agentem Smithem i ratować świat ludzi przed zagładą :) ? p.s Film jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną prawdziwą hakerską grą jest HACKER EVOLUTION. Gdzie wygrana zależy od tego jakiego wirtualnego PC masz i jak zabezpieczysz swoją lokalizację. Prawdziwe włamania, wszystko robisz jak prawdziwi haker,za pomocą konsoli i wpisywania tekstu. Proste zasady:zabezpiecz komputer, przekieruj swoje połączenie, wykradnij kasę, kup lepszego PC, włam się i ukradnij ważne dane. A potem udostępnij je światu:D nie ma bardzie realistycznej i wciągającej gry o hakerach. No i ilość DLC oraz fabuła zapewnia długie godziny grania i myślenia jak dostać się do tego co chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 10:45, Xavier455 napisał:

Gratulujemy!

- Mati-PL1993
- Thus_Natone
- Fang
- Tokimu
- konstar


Kurcze nie dostałem nic na maila a zapomniałem o tym konkursie. Czy nie jest już za późni i jak można odebrać bilety?

EDIT: Wpadło do spamu jak teraz odpisze to za późno prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 13:11, Fang napisał:

Wpadło do spamu jak teraz odpisze to za późno prawda? :(


Napisać nie zaszkodzi. Nie wiem kto się zajmuje konkursami, ale napisz maila i zadzwoń też może do BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 13:11, Fang napisał:

> Gratulujemy!
>
> - Mati-PL1993
> - Thus_Natone
> - Fang
> - Tokimu
> - konstar


Kurcze nie dostałem nic na maila a zapomniałem o tym konkursie. Czy nie jest już za późni
i jak można odebrać bilety?

EDIT: Wpadło do spamu jak teraz odpisze to za późno prawda? :(


Widzimy się w kinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 15:43, Xavier455 napisał:

Widzimy się w kinie :)


Jeszcze raz dzięki za bilety i sorry za kłopot ;)

Gdyby nie gram to pewnie w ogóle bym nie trafił na ten film (co było by naprawdę wielką szkodą bo film jest naprawdę fajny). Praktycznie nie widziałem żadnej informacji/reklamy na jego temat.

Podobało mi się przedstawienie świata hakerów jako jadący wagonik metra.

Spoiler


Na początku myślałem że okaże się że MRX to główny bohater który tylko udaję że jest nikim i chce wrobić w coś pozostałą trójkę/Fr13nds-ów/Policję :)

Potem jak pojawił się wątek że główny bohater jest chory psychicznie to naprawdę strasznie się rozczarowałem. Kompletnie nie pasował mi ten wątek i wydawał się dodany na siłę. Dodatkowo przez to kilka wcześniejszych scen wydawała się głupia. Na szczęście sam koniec pozytywnie mnie zaskoczył :)



Daję 9/10 i polecam naprawdę dobry film.

PS. Dzyń dzyń akurat tym postem osiągnąłem najwyższą rangę na gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować