Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Witam.Mam pytanko czy ktoś mógł by mi powiedzieć gdzie znaiduje się wejście do jaskini w której jest ukryty smok-lisz??Dzięki.(najlepiej jak by ktos wklejił screena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:24, Bojan7 napisał:

Chyba od procka. Mam podobnego ja mam atlona z częstotliwością 2.5ghz
ale mam mniej RAMu. Tylko 1 GB =(

Ale ja mam procesor dwurdzeniowy czyli 2.2GHz tak jakby razy dwa czyli ok.4.0 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 11:08, kryn00 napisał:

> Chyba od procka. Mam podobnego ja mam atlona z częstotliwością 2.5ghz
> ale mam mniej RAMu. Tylko 1 GB =(
>
Ale ja mam procesor dwurdzeniowy czyli 2.2GHz tak jakby razy dwa czyli ok.4.0 GHz

ludzie 2 rdzeniowy nei znaczy że liczy się podówjnie jedynie amplikacje które to wykorzystują to można liczyć
jezeli masz dodatek to wyłącz cienie reszte ustaw na max, te cienie w TQ są bardzo dziwne strasznie lubią robić przycinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 11:15, Iroks1 napisał:

> > Chyba od procka. Mam podobnego ja mam atlona z częstotliwością 2.5ghz
> > ale mam mniej RAMu. Tylko 1 GB =(
> >
> Ale ja mam procesor dwurdzeniowy czyli 2.2GHz tak jakby razy dwa czyli ok.4.0 GHz
ludzie 2 rdzeniowy nei znaczy że liczy się podówjnie jedynie amplikacje które to wykorzystują
to można liczyć
jezeli masz dodatek to wyłącz cienie reszte ustaw na max, te cienie w TQ są bardzo dziwne strasznie
lubią robić przycinki

to jak np. gra ma minimalne 3.0GHz to Intel Core 2 Duo 2.2GHz ją pociągnie bez problemu nie biorąc pod uwagę innych podzespolow???? to tylko taki przylkad bo takie minimum bedzie mial najwczesniej Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:04, kryn00 napisał:

> > > Chyba od procka. Mam podobnego ja mam atlona z częstotliwością 2.5ghz
> > > ale mam mniej RAMu. Tylko 1 GB =(
> > >
> > Ale ja mam procesor dwurdzeniowy czyli 2.2GHz tak jakby razy dwa czyli ok.4.0 GHz

> ludzie 2 rdzeniowy nei znaczy że liczy się podówjnie jedynie amplikacje które to wykorzystują

> to można liczyć
> jezeli masz dodatek to wyłącz cienie reszte ustaw na max, te cienie w TQ są bardzo dziwne
strasznie
> lubią robić przycinki
to jak np. gra ma minimalne 3.0GHz to Intel Core 2 Duo 2.2GHz ją pociągnie bez problemu nie
biorąc pod uwagę innych podzespolow???? to tylko taki przylkad bo takie minimum bedzie mial
najwczesniej Crysis.


Ja nie wiem jak to mozna uwazac ze sam wyczesany nawet procesor moze pociagnac wymagajaca gre... jak juz pisalem wczesniejn RAM ma ogromne znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam intel core duo 2 giga ramu karte grafiki ge forca 7600 i tez sie zdarza ze sie gierka przycina ale bardzo zadko po wylaczeniu cieni a tak poza tym to wszystko na max i w rozdzialce 1280-1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:05, oski81 napisał:

Witam ja mam intel core duo 2 giga ramu karte grafiki ge forca 7600 i tez sie zdarza ze sie
gierka przycina ale bardzo zadko po wylaczeniu cieni a tak poza tym to wszystko na max i w
rozdzialce 1280-1024.


no to juz nie sa gry w stylu pokemon czy super mario lub tetris. nawet bardzo dobry sprzet moze nie ciagnac ich idealnie i trzeba sie z tym pociagnac;p choc musze powiedziec ze na moim laptopie mam 2GB RAM 2Ghz procka i takie samego GeForca 7600 i nie zdazylo sie jeszcze zadne przyciecie;p na szczescie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:23, Bojan7 napisał:

hej a miał ktoś już całego seta Ramzesa? To z tych epickich zbroi.
może ktoś podać jego całkowitą sumę defa?


ja jestem niestety w grecji na epickim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej może ktoś podać jakieś taktyki ja chciałbym zrobić sobie 2 postać od początku na wojnę i obronę cieszko o taktyki do tq

ps co lepsze dla burz jako 2 profesia druid czy duch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomógł by mi ktoś z questem 5 akt mam zabić pająka zęby lustro zdobyć ponieważ gram czarka pajączek mnie zmiażdży poza tym mam kiepski staff
poziom trudności normal
znajdzie sie dobra dusza gg 1810851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 15:17, Rączkowski napisał:

hej może ktoś podać jakieś taktyki ja chciałbym zrobić sobie 2 postać od początku na wojnę
i obronę cieszko o taktyki do tq

ps co lepsze dla burz jako 2 profesia druid czy duch ?

ja zdecydowanie proponuje ducha , czyli duch + burza = wyrocznia , podobno najpotezniejszy czarodziej w TQ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:39, lazurek00 napisał:

> hej może ktoś podać jakieś taktyki ja chciałbym zrobić sobie 2 postać od początku na wojnę

> i obronę cieszko o taktyki do tq
>
> ps co lepsze dla burz jako 2 profesia druid czy duch ?
ja zdecydowanie proponuje ducha , czyli duch + burza = wyrocznia , podobno najpotezniejszy
czarodziej w TQ ;)


hmm ja tam uwazam jak dla kogo;p duchem mi sie gra slabo za to burza + ziemia to u mnie po prostu masakra ide jak... burza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:02, Samildanach napisał:

duchem mi sie gra slabo

Ja wzięłam sobie ducha + naturę dla nowej postaci, i gra mi się znakomicie. W naturę prawie nic nie inwestuję, tylko wilczek na 2lvl bodaj i kilka poziomów Serca Dębu. Reszta punktów idzie w Licza i jego ulepszenia i część w inne umiejętności Ducha. Wysysanie życia jest znakomite, zwłaszcza ulepszone kaskadą (czy jak to się tam nazywało :P) ;) Do tego znalazłam sobie Kostur Nekromanty i Nagolenniki Nekromanty, więc nie dość, że same w sobie są one na razie dobre (mam dopiero 16lvl) to połączone też dają premię. Póki co gra mi się taką postacią doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:16, Magwisienka napisał:

> duchem mi sie gra slabo
Ja wzięłam sobie ducha + naturę dla nowej postaci, i gra mi się znakomicie. W naturę prawie
nic nie inwestuję, tylko wilczek na 2lvl bodaj i kilka poziomów Serca Dębu. Reszta punktów
idzie w Licza i jego ulepszenia i część w inne umiejętności Ducha. Wysysanie życia jest znakomite,
zwłaszcza ulepszone kaskadą (czy jak to się tam nazywało :P) ;) Do tego znalazłam sobie Kostur
Nekromanty i Nagolenniki Nekromanty, więc nie dość, że same w sobie są one na razie dobre (mam
dopiero 16lvl) to połączone też dają premię. Póki co gra mi się taką postacią doskonale ;)

serce dembu i plaga + w mistrzostwie odświezenei to tylko z natury bierz reszte w ducha ładuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować