Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Prosze mi cos wytłumaczyc.

1.
Gram Nadzorca i napalilem sie na skill Exploit Weakness (wykorzystanie słabości). Dałem to na max a tu damage takie same. O co chodzi jak to działa i czy działa (ogromne ilości procentowe obrażeń kłutych i krwawienia).

2.
Flash Out (wykurzenie, nastraszenie nie wiem). Co to robi i czy trzeba to nacisnąć i działa, tak jak Study Prey. Czy działa biernie. I czy można mięć Falsh Out i Study Prey w tym samym czasie.

3.
Jak miec ogromny damage, jakie itemy do tego zbierac, mają to byc może o duzych obrazeniach kłutych? Ja używam dzidek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:31, Archeee napisał:

co sadzicie o "unikach" dla Czempiona ? czy warto dać je na początku gry czy pózniej

pozniej na poczatku bardzo ci sie nie przyda...
m-kirpluk
nie ma. a co az tak bardzo lubisz sobie ulatwiac gre? to zwykle kantowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w TQ i postanowiłem sobie pograć skrytobójcą.Wykonałem pierwszą misję i idę teraz do Sparty.i tu mam pytanie.Kiedy będę mógł walczyć dwoma broniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:02, Master J napisał:

Dawno nie grałem w TQ i postanowiłem sobie pograć skrytobójcą.Wykonałem pierwszą misję i idę
teraz do Sparty.i tu mam pytanie.Kiedy będę mógł walczyć dwoma broniami?

Jak wladujesz punkty w wojne.4 punkty w pasek umiejetnosci i 1 punkt w "walka dwoma bronmi" i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno:)Sory że nie zamieściłem w poprzednim poście ale dopiero teraz mi się przypomniało.Od którego poziou będę mógł wybrać dodatkową profesję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:57, Master J napisał:

To jeszcze jedno:)Sory że nie zamieściłem w poprzednim poście ale dopiero teraz mi się przypomniało.Od
którego poziou będę mógł wybrać dodatkową profesję?

od 8;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co sądzicie o gościu, z którym miałem nieprzyjemność grać, który zamiast kosturu miał coś w rodzaju niebieskiej kulki zadającej damage 2500-9000? Podstawowy damage. Był na poziomie 26. Czyżby... zdobył? xD
Wyskoczył wczoraj o 4:57 czasu lokalnego na mój serwer (zakładam - albo sobie sam połażę albo z kimś) i jak zaczął załatwiać potwory... coś do mnie pisał, że jestem.... jak to się mówi: n0000000b!!!!
Żal mi go było... jednak wywaliłem go z nieopisaną przyjemnością. :)
I teraz małe pytanko: czy wam też się tacy MasterowieSuperWypasiści też trafiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:13, Rusty Mike napisał:

I teraz małe pytanko: czy wam też się tacy MasterowieSuperWypasiści też trafiają?


Hehehe kiedyś w Diablo na otwartym Battlenecie koleś miał taki dmg, że mi szczęka opadła. Cziterzy są wszędzie, niektórzy z tego czerpią przyjemność. Cóż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:16, HumanGhost napisał:

> I teraz małe pytanko: czy wam też się tacy MasterowieSuperWypasiści też trafiają?

Hehehe kiedyś w Diablo na otwartym Battlenecie koleś miał taki dmg, że mi szczęka opadła. Cziterzy
są wszędzie, niektórzy z tego czerpią przyjemność. Cóż zrobić.


Jeden prosty sposób, tępić tępić i jeszcze raz tępić
wystarczy po zobaczeniu i stwierdzeniu że ktoś taki to cziter i go wywalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mi też,widziałem na przykład w Titan Queście widziałem gościa który miał wszystkie skille ze wszystkich mistrzostw,albo taka broń która miała obrażenia do miliona chyba... tego nie da się znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o moim Nadzorcy?? Zaznaczam że wrzystkie przedmioty znalazłem moimi postaciam, a jestem dopiero na Epiku za Memfis (już po oku haosu i tego berła)!!

20080105200306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:59, m-kirpluk napisał:

no mi też,widziałem na przykład w Titan Queście widziałem gościa który miał wszystkie skille
ze wszystkich mistrzostw,albo taka broń która miała obrażenia do miliona chyba... tego nie
da się znaleźć :P

jak dobrze poamietam to ostatnio ty dales screna postaci doslownie wypchanej cheatami... wiec o czym ty w ogole mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy program TQ Vault ma jakiś plik, w którym zapisują się przedmioty. Chodi mi o to, że chciałbym zrobić kopię zapasową na wypadek jakiejś awarii i nie chciałbym stracić ciężko zdobytych przedmiotów :) Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytamnie do ciebie Samildanach czy jezeli przesle kopie mojego save game kumplowi z tym co mam aby pomoc mu na dobry poczatek czy to jest cheatowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku :D
-na necie warto zakładać servy z hasłami, które ewentualnie można podać tutaj
bo 75% graczy, to oszuści, np. zdobywcy z Carnusem po 500 inteligencji...

-a na OBN w Diablo się nie wchodzi, tam to już całkowita tragedia...

-Sami, myślę, że już wystarczy jedno ostrzeżenie, jak się nie zastosuje,to będziemy ignorować...

-Hektor PL;) nie masz innego artu, bo ten nie za bardzo pasuje:)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh .. ta niebieska kula na dłoni jest w 100% procentach legalna . i zdobycie 5-9k obrazen u maga jest wykonalne . Michał potwierdzi :P i nie nazywaj kolesia cheaterem jak nie przeszedles calej gry i nie znasz wszystkich itemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:44, lazurek00 napisał:

eh .. ta niebieska kula na dłoni jest w 100% procentach legalna . i zdobycie 5-9k obrazen u
maga jest wykonalne . Michał potwierdzi :P


Co? Nie próbuj sobie ze mnie żartować! Jak, powtarzam - JAK - można mieć niebieską kulę, która w opisie nie ma nazwy, wymaga 100 int i dex i wymaga 10lvl oraz zadaje 5000-9000 dmg podstawowych? Legalnie.
Też sobie mogę stworzyć nogę od stołu i dać jej damage 120000-90000000, mieć 5 poziom i mówić innym, że uczciwie ją zdobyłem.
I będę nazywał kolesia cheaterem. I jeszcze jedno... co rozumiesz mówiąc "przeszedłeś całej gry"? Nie wiem jak można skończyć te grę. Najwyżej przejdziesz wszystko włącznie z legendarnym poziomem trudności, ale dalej będziesz mógł grać. A jeśli przez te słowa rozumiesz przejście gry na normalu, to ja to zrobiłem.... 8 razy. :P

Dnia 05.01.2008 o 21:44, lazurek00 napisał:

nie przeszedles
calej gry i nie znasz wszystkich itemow


A ty znasz wszystkie itemy? Chętnie bym Ci się pokłonił, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.Ja nie znam wszystkich itemów, nawet mniejszości nie znam, ale do cholery, nie istnieje taka broń na poziomie 26! Gdyby to był poziom 246, to bym się jeszcze sprzeczał, ale nie 26!

Edit:
Wiem, że u maga jest możliwe zdobycie takiego damage'u jak podałeś... ale na Dziewięć Piekieł nie na 26 poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować