Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 17:42, Zakrzysiunio napisał:

> Nie wiem... Możesz to bardziej rozwinąć?
wczoraj ja mialem zarwana nocka, o dzis ty...


Gdzie te czasy, kiedy możan było zarywać nocki... No ale do godziny 0:30 się grało... Szczegół, że się zaczeło o 22 :P

Dnia 20.02.2008 o 17:42, Zakrzysiunio napisał:

> A czym tu się chwalić... Zwiastun na 15lvl, który niedawno opuścił Delfy.

w delfach 15?! ja wychodze z helos gdy mam 10, delfy mam 20-23
ale na pewno masz inną, lepszą... nie masz nikogo kolo 60lvl?


Niestety nie mam... Po ostatnim formacie zrobiłem porządek w "Moich Dokumentach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:52, Zakrzysiunio napisał:

Co nie którzy tutaj do późna grali w TQ... :P

Czysbys dzisiaj byl w mojej wczorajszej sytuacji??? Zarzuc jakiegos screena swojej postaci...

Super ze sobie kupiłes titan questa teraz powodzenia w graniu duzo cierpliwosci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:11, Patryk Mogilno napisał:

> Co nie którzy tutaj do późna grali w TQ... :P
>
> Czysbys dzisiaj byl w mojej wczorajszej sytuacji??? Zarzuc jakiegos screena swojej
postaci...
>
Super ze sobie kupiłes titan questa teraz powodzenia w graniu duzo cierpliwosci zycze


Ja czasami już nie wytrzymywałem przy telkinach, a tyfona chyba już nigdy nie ruszę. Ale przynajmniej tq jedt lepszy od lokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja odkryłem jakiś bug? ;> kiedy szybko atakuje (lewym) przeciwników wtedy zmieniam to na prawy i puszczam 2 wulkaniczne kule naraz ,nie zawsze sie udaje ...no ale czy to jakiś bug? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:11, Patryk Mogilno napisał:

> Co nie którzy tutaj do późna grali w TQ... :P
>
> Czysbys dzisiaj byl w mojej wczorajszej sytuacji??? Zarzuc jakiegos screena swojej
postaci...
>
Super ze sobie kupiłes titan questa teraz powodzenia w graniu duzo cierpliwosci zycze


konkretniej nie tq ale dodatek. ale ogólnie wiadomo o co chodzi...
Piterus: Znam ten ból po formacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wielka jest różnica pomiędzy zaciukaniem Telkina w Oriencie, a Tyfonem na Olimpie. Pierwszego załatwiłem zużywając 3-4 flaszki, na tytana zużyłem z 60 a dodatkowo straciłem życie z 8 razy. Zgroza! Gram zwiastunem, obecnie na 34 lvl.
Napiszcie na którym poziomie powinna być postać aby grać w miarę bezstresowo na poziomie epickim gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 10:59, Varius napisał:

Jak wielka jest różnica pomiędzy zaciukaniem Telkina w Oriencie, a Tyfonem na Olimpie.
Pierwszego załatwiłem zużywając 3-4 flaszki, na tytana zużyłem z 60 a dodatkowo straciłem
życie z 8 razy. Zgroza! Gram zwiastunem, obecnie na 34 lvl.
Napiszcie na którym poziomie powinna być postać aby grać w miarę bezstresowo na poziomie
epickim gry?

gdzieś na 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj (znienawidzony) kolega mial na 28 i sobie radzil. ja spokojnie skonczylem na 40 grecje, na poczatku mialem 34
i ne bylo problemow

truptus ja moge ci dac na maila.
albo dam radę i na calca. tylko na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

truptus build assa dałem 2 strony wcześniej, nie chce się sprawdzić?
Ręce opadają.
Zakrzysiunio samą Grecję kończysz na 40? To na którym normal?

I nie poziom jest taki ważny. Oby mieć w 1 akcie epicu chociaż 1,2 k obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał dziś na normalu 3 dziwne różowe itemy.....2x to byl pierścień dajacy - 200% wymagań +1000 siły itp... jakis hełm co ma 600 armoru... i to wszystko działa, teraz to ona ma każdego tytana na hita a level wbija co 2 min. z kad on to ma?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:29, Turner Wlliam napisał:

truptus build assa dałem 2 strony wcześniej, nie chce się sprawdzić?
Ręce opadają.

Pierwsza rzecz, po ktorej (o z kreską mi nie chce wcisnąć, cholerna klawiatura) dzisiaj się uśmiechnąłem. :)

Dnia 21.02.2008 o 15:29, Turner Wlliam napisał:

Na tym forum czity to temat TABU.

Chociaż, że można by powiedzieć, podyskutować słow kilka o cziterstwie, jaki panuje na TQ. Lub - i pewnie często - po wyśmiewać się z nich... 75 lvl wojownik, ktory jedzie na zwykłych pięściach o damage''u około czterech miliardow? Ciekawe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:30, Turner Wlliam napisał:

truptus build assa dałem 2 strony wcześniej, nie chce się sprawdzić?
Ręce opadają.
Zakrzysiunio samą Grecję kończysz na 40? To na którym normal?

I nie poziom jest taki ważny. Oby mieć w 1 akcie epicu chociaż 1,2 k obrażeń.

dawniej 34 o ile mnie pamiec nie myli (ale to bez dodatku),
zabujca na miecz (jest zajebujczy:-]]]) mam w planach tyfon 50 hades 60. jestem teraz na 37 lodowe jaskinie w oriencie. tam gdzie big yeti

1,2 k??? to nic dziwnego ze ja dodatku normal nie moge przejsc gosciem legendarny. taki mi sie feralny trafil, 55lvl ale same zywiolaki nie wystarczaja. juz na tyfon legendarny zginolem 100 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o rany boskie, nie zakapowalem o co chodzi. gadalismy o epickim, grecja epicka. moj najlepszy wynik w grecja normal to 30 na koniec krety.
na 40 to egipt, ale orient sie zatrzymalem i po formacie nie mam. cienki byl, lowy + lotrostwo, ale niezbyt dobrze rozwijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj dziwną sytuację podczas walki z Tyfonem na legendarnym. Kiedy odbierałem mu energię życiową, on nawet jej nie regenerował, gdzie wcześniej na zwykłym i epickim czynił to. Jakiś bug? Możliwe, że brak "leczących itemów" to spowodował?. Najśmieszniejsze jest to, że więcej na epickim sie męczyłem z Tyfonem, niż na legendarnym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 10:43, popcorn napisał:

Miałem wczoraj dziwną sytuację podczas walki z Tyfonem na legendarnym. Kiedy odbierałem
mu energię życiową, on nawet jej nie regenerował, gdzie wcześniej na zwykłym i epickim
czynił to. Jakiś bug? Możliwe, że brak "leczących itemów" to spowodował?. Najśmieszniejsze
jest to, że więcej na epickim sie męczyłem z Tyfonem, niż na legendarnym.:)


przecież tyfon nie ma itemów... pewnie ma więcej życia, a regeneracja życia na sekundę mu sie nie zmieniła.
mozliwe, ze latwiej jest z nim na legendarnym. na gs- ie napisales ze nie mogles przejsc epickiego, zainwestowales w inne umiejętnosci i udało ci się. teraz masz lepij dobrane umiejętności, lepsze itemki i wyzszy lvl.
jest mozliwe, ze jest ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie z jakim levelem postaci kończy się grę na poziomie epickim. Normala skończę (tak mi się wydaje) na 39-40 poziomie. Znaczy to, że epika skończę na maksymalnym poziomie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 13:52, Varius napisał:

Napiszcie z jakim levelem postaci kończy się grę na poziomie epickim. Normala skończę
(tak mi się wydaje) na 39-40 poziomie. Znaczy to, że epika skończę na maksymalnym poziomie:)?


nie ma takiego max poziomu. ja mam 40 w oriencie normal, a hadesa mam zamiar zabic na 60

mysle, ze takim srednim jest 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować