Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 17:22, gumeczka napisał:

kafar-maczuga

spoko ze pomagasz ale nie spamuj nastepnym razem,... po co w trzech postach skoro mogles w jednym? nabijasz sobie licznik czy co...
P.S. tak swoja droga cos slabiutki twoj zdobywca...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:08, gumeczka napisał:

Chciałem w jednym ale sie nie zmiesciły,co do postaci to faktycznie słaba musze na hydre
na itemami lepszymi pobiegac

nie powiedzialem ze itemy slabe tylko ze postac slaba. bo itemy bardzo dobre. czesci setu aleksandra czy ta pawez... a takze nagolenniki ateny... masz bardzo dobre itemy wiec problem tkwi w postaci bo takie obrazenia zdobywca na 60 lvlu... zrozumialbym jeszcze na 40 ale na 60...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlliam, powinieneś otworzyć bazar, czy coś w tym stylu. :)
Popyt byłby niezły... a i klientela byłaby duża... miałbyś zainstalowany system ochronny "ANTI-CHEATNOOBER-TQ Version" przeciwko osobom "grającym w nieco łatwiejszy sposób".
Dobra praca jak każda inna... już nie wspominam o dialogach:
"Poproszę 2 kilo większych mikstur leczniczych"
"Do 2 kg mikstur leczniczych dołączamy darmowy łuk. Zainteresowany?"
"Pewnie!"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike mikstur nie oddaję! :) a to zbieram o tak. Może jakiś kolekcjoner, który nie ma szczęścia będzie czegoś potrzebował. I chyba lepiej rozdać takie rzeczy, niż oglądać 100 000 000 obrażeń i życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:35, Turner Wlliam napisał:

Mike mikstur nie oddaję! :) a to zbieram o tak. Może jakiś kolekcjoner, który
nie ma szczęścia będzie czegoś potrzebował. I chyba lepiej rozdać takie rzeczy, niż oglądać
100 000 000 obrażeń i życia.

pdaj mi formule jak zrobic encyklopedyste co? zajefajny artefakt a nie wiem co potrzebne moze mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niewiem co jest nie tak,widzialem zdobywcow z podobnymi stsatystykami ktorzy zadawali srednie obrazenia w granicach 6000,nareczniaki mam +34% do szybkosci ataku,pierścien apollina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 22:04, gumeczka napisał:

To niewiem co jest nie tak,widzialem zdobywcow z podobnymi stsatystykami ktorzy zadawali
srednie obrazenia w granicach 6000,nareczniaki mam +34% do szybkosci ataku,pierścien
apollina.

ale takie obrazenia jak twoje mozna miec na epiku ale nie na legendzie...;/ zbyt niskie sa... ja mam jedengo zdobywce na epiku (nie gram nim bo jest slaby) mam dobry ekwpipunek no ale na 50lvl zadaje prawie 6000 ONS... a jest slabo zrobiony troche...
aha no i zrecznosci na 50 lvl nie mam nawet 300:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I kolejna paczuszka rzeczy do rozdania do tego co widać jeszcze Tarcza Achillesa, Aionios
> (tarcza). Formuły: Ikona Zeusa, Gwiazda Isztar, Symbol Encyklopedysty.
>
> Pozdrawiam...

Wielkie dzieki Gumeczka

serio to do rozdania???? jak tak to ja bym sie zalapal...
tak jak ty nie jestem cheaterem i nie biore takich itemow... ale dzis sie zdziwilem i to bardzo... w poprzedni czwartek pierwszy raz w zyciu gralem w cokolwiek przez neta (oczywiscie w titana) i bardzo mi sie spodobalo. wiec dzis wchodze sobie na serv "if you can help" albo cos takiego i tam byl gostek na 20 oraz niejaki Green Arrow 75lvl.... ide do nich, grobowiec ramzesa dolina krolow, i staje jak wryty: kolo 100 itemow epickich !!!!
zaczalem przeklinac po polsku a potem łamaną ankielszczyzną pytam się czemu jest ich tyle... okazalo sie ze to jakis mod. wywaliłem wszystko co zebralem i zwiałem... nie dziwne ze ma 75 jak na epickim znalazl sobie miliony legendarnych i do 75 wystarczylo mu tylko duuuuzo czasu.... na dodatek jak na niego popatrzylem przez podgląd postaci to we wszystkich itemach mial relikty o nazwie untiled.... i gdzie tu sprawiedliwosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 22:16, Zakrzysiunio napisał:

you can help" albo cos takiego i tam byl gostek na 20 oraz niejaki Green Arrow 75lvl....
ide do nich, grobowiec ramzesa dolina krolow, i staje jak wryty: kolo 100 itemow epickich

Tak, słyszałem o takich specjalnych mapkach, gdzie itemy legendarne etc. są po prostu rozłożone na ziemi... i ja tu mówię o oryginalnej kampanii. Ten aspekt po prostu rujnuje główną motywację dla tej gry - poszukiwania przedmiotów.

Dnia 14.03.2008 o 22:16, Zakrzysiunio napisał:

zaczalem przeklinac po polsku a potem łamaną ankielszczyzną pytam się czemu jest ich
tyle... okazalo sie ze to jakis mod. wywaliłem wszystko co zebralem i zwiałem... nie
dziwne ze ma 75 jak na epickim znalazl sobie miliony legendarnych i do 75 wystarczylo
mu tylko duuuuzo czasu....

Lub sobie podkręcił szybko postać 1lvl na 75lvl... takie programy też istnieją...

Dnia 14.03.2008 o 22:16, Zakrzysiunio napisał:

na dodatek jak na niego popatrzylem przez podgląd postaci
to we wszystkich itemach mial relikty o nazwie untiled.... i gdzie tu sprawiedliwosc???

Są pewne granice... ale oszukiwać rozwój postaci, znaleziska przedmiotów *I* dorabiać sobie milionowo armorowe/damage''owe przedmioty to już jest... lekko poza granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywód o cziterach mógłby ciągnąć się miesiącami, ale po co szkoda nerwów. Takiego wysoko lvl''owca łatwo poznać jeśli czit ( na pobocznych statystykach, ma bardzo mało zabitych potworów i bardzo krótki czas gry, przy 75lvl około 300 000 potworów zabitych ).

gumeczka jeśli chcesz, to mogę dać Ci karwasze zdobywcy, Hades dziś mi podarował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:08, popcorn napisał:

Grasz z jakimś modem, który powoduje, że można ulepszać przedmioty legendarne? Strasznie
mocna ta postać:)

daj spokoj... przeciez nie trza wcale moda by ulepszac zielone a na takich wlasnie bazuje Will:) legendarne(a raczej fioletowe bo te zielone to tez itemy z legenda:D) to tylko bizuteria:) a uzywa on zielonych gdyz jak sam sie nie dawno przekonalem mozna z nich zrobic duzo lepsze kombo gdyz fioletowe przy nich wypadaja blado:)

hello Will:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować