Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2008 o 19:09, darkmoor napisał:

> > Moglby ktos wkleic linka do stronki z tymi kodami ktore sie wpisuje tam gdzie
jest
> odblokuj
> > zawartosc.
>
> Nawet nie przeczyta całej najnowszej strony tematu, i już pomocy, pomocy, pomocyyyyyy!

> "Bo nie mam googli, bo nie mam oczu, bo nie mam mózgu", tak?
>
> Zauważyliście, że jakiś ten temat niemrawy jak mielonki nie ma?
>
> burczyn, zależy który masz lvl i gdzie jesteś :P
Jak nie masz mozgu to po co sie przyznajesz baranie kogo to obchodzi



właśnie zarobiłeś conajmniej degrada na forum... a postaram się o ban...

aby nie spamowac- czy ma mtoś jutro wolne od 10 do 14??? moze ze mna pogra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:09, darkmoor napisał:

Jak nie masz mozgu to po co sie przyznajesz baranie kogo to obchodzi

jako że to twoje 1 wykroczenie, ograniczę się do degrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktos moze jak przeniesc przedmiot z opcji "Własna gra" na pojedyncza?? bo zdobylem fajnego itemka na jakies mapie sciagnietej z neta i teraz chce przeniesc go na ta dobra postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że tak późno odpisuję, na następnej stronie, ale czy ja napisałem, że nie mam mózgu? Ja to dałem w cudzysłowie jeśli nie zauważyłeś :P
Po prostu ja proszę o pomoc po jakimś dłuższym czasie poszukiwań, albo przy okazji jak ktoś wie, a nie cały post dlatego, że nie znam adresu "www.google.pl", gdybym napisał wszystko co o tobie uważam to pewnie dostałbym bana. Ja jutro 10-14? Marzenia... Uważasz, że się obudzę? A poza tym to tą przywoławczynią nie chce ci się grać, więc mi się nie chce grać na zwykłym ( ja go na tym mniej więcej poziomie skończyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ok. 11.00 chyba wejdę.Mam Czempiona na 29(grecja-możecie zrobić takxi?)o nazwie Pan.

P.S.Marcin to ty nie idziesz do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zagram.Jak włączam titana to mi na ekranie pisze tylko "no signal imput" i się wyłącza.Co mam zrobić?
Czy to może byś wirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m- zagramy??? ja mam teraz wolne... jak twoj serv si zowie???
Qqokos- mozliwe... albo firewall antywirusa ci blokuje.
zachowaj savy, odinstaluj i zainstaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 12:01, m-kirpluk napisał:

wiesz co... zmieniłem zdanie. Muszę zbója podlevelować na 12.


to ty czy ja robie serv??? jaka nazwa???? ja wezme zdobywca 9, mniej wiecej rowni beda

czy zabojca 43?? albo moge zabojca na epiku *(ktos przy mnie odblokowal)
albo ta nieszczesna przywolawczyni. wybieraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero dzisiaj dorwalem dodatek immortal throne i juz mam problem :) znalazlem niebieski przedmiot o nazwie "lista zakupow lami" czy cos takiego. Nie moge go nigdzie wsadzic i nie wiem co z nim zrobic... Ma jedyna wyzej wspomniania liste zakupow pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slimyold-----> taki niebieski item jest bardzo rzadko spotykany w grze i służy właściwie do urozmaicenia rozrywki:) Ja sam mam takich 3 i niektóre są naprawde śmieszne. Pozatym zbieram te itemki więc jak chesz pohandlować( a wierz mi mam czym) to pisz na gg 10692097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i muszę zapytać się o to samo po raz drogi. Dzis wymieniłem się z kilkoma graczami (oddalem m.in. hełm lwa nemejskiego) i dostałem 9 itemow. Chciałem się zapytac czy ktores z nich są cheatowane i poprosic o link do strony na ktorej mozna znalezc informacje o legendarnych itemach (w gooooglach nie ma nic ciekawego na 3 pierwszych stronach, a dalej to calkowity galimatias). Nie chcę dluzej zawracać wam głowy takimi pytaniami.
Z gory dziex

20080509110601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy zlikwidować Hadesa- wypadnie z niego taki mały "Żółwik" , apomniałem nazwę. Niestety jak zwykle przedmiot wypada losowo. Może się zdażyć, że pokonasz Hadesa kilkadziesiąt razy, a tak tego nie otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować