Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Zakrzysiunio to może tu mi napisz (5906056 gg) bo chyba nigdy się nie dogadamy:)

guncia tylko zrób planszę bez żadnej wody i innych głupot-lagi mają ogromny wpływ na pvp więc plansza nie może być wymagająca.
A co do postaci, to raczej nie będzie sprawiedliwości, chyba że wszyscy razem przejdą grę i nie będą nic zmieniać umiejętności, znalezionego ekwipunku i poziomu (który powinien być równy jeśli razem się przechodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 18:07, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio to może tu mi napisz (5906056 gg) bo chyba nigdy się nie dogadamy:)

guncia tylko zrób planszę bez żadnej wody i innych głupot-lagi mają ogromny wpływ
na pvp więc plansza nie może być wymagająca.
A co do postaci, to raczej nie będzie sprawiedliwości, chyba że wszyscy razem przejdą
grę i nie będą nic zmieniać umiejętności, znalezionego ekwipunku i poziomu (który powinien
być równy jeśli razem się przechodzi).


hehehehe gdybyś jeszcze na tym gadulcu był xDD
nigdy sprawiedliwości na tym świecie nie było i nie będzie, a nikomu nie będzie się chciało gra 10 dni żeby pograć godzinę z innymi gramowiczami xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziemy sobie wierzyć na słowo że bez czitów gramy chyba...
A ja bardzo chętnie :]
Próbowałem też zrobić ale się nie udało, na necie jakieś giganty podziemne... Zrób mapkę przyda się. Wypróbujemy ten element gry przez neta w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem jedno JESTEM UZALEŻNIONY OD TITAN QUESTA XD Dzisiaj to sobie uświadomiłem. Gra wymiata i to multi fajnie jest handlować z innymi graczami ;) Ale ja to nic mam znajomego (na XFIRE) co gra w titana 534 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:13, Patryk Mogilno napisał:

Panowie powiem jedno JESTEM UZALEŻNIONY OD TITAN QUESTA XD Dzisiaj to sobie uświadomiłem.
Gra wymiata i to multi fajnie jest handlować z innymi graczami ;) Ale ja to nic mam znajomego
(na XFIRE) co gra w titana 534 godziny...


Mam lekarstwo. Wyjedz z domu na kilka miesiecy to Ci przejdzie ;)

Przeprowadzone doswiadczenie na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... nie chcę cię rozczarować swoim uzależnieniem ale mi Xfire naliczył 564 godziny, a i tak myślę że to jakaś połowa tego co grałem ogólnie w TQ, bo jak kupiłem to jeszcze nie miałem Xfire. Dopiero za drugim razem jak zainstalowałem to przy okazji Xfire sobie zrobiłem. Na początku zawsze w każdą grę najlepiej się gra. Wtedy potrafiłem jednego dnia Egipt kończyć. Tak samo jak wcześniej z D2 miałem, ale wtedy mały byłem-jenego dnia jeden akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:39, m-kirpluk napisał:

Cóż... nie chcę cię rozczarować swoim uzależnieniem ale mi Xfire naliczył 564 godziny,
a i tak myślę że to jakaś połowa tego co grałem ogólnie w TQ, bo jak kupiłem to jeszcze
nie miałem Xfire. Dopiero za drugim razem jak zainstalowałem to przy okazji Xfire sobie
zrobiłem. Na początku zawsze w każdą grę najlepiej się gra. Wtedy potrafiłem jednego
dnia Egipt kończyć. Tak samo jak wcześniej z D2 miałem, ale wtedy mały byłem-jenego dnia
jeden akt.

WOW! Szacun! Teraz w titana pewnie "pro" jesteś;)
Piterus_Von_Drackus
A do szkoły? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:48, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Piterus_Von_Drackus
> A do szkoły? XD

Hmm... Zapomnialem, ze niektorzy chodza jescze do szkoly :)
BTW Ja chce do szkoly!!! 16 lat w szkole i ciagle mi malo ;)



//Edit
Skladam wniosek o przeniesienie przycisku Edytuj bardziej na prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja 38 poziomowa postać nie moze pokonać Hadesa.Co radzicie mi w niej poprawić?Życie=3004 średnie obrazenia ok. 540 obrona ok. 630.A tak przy okazji to Hades da sie nabrać na przynętę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.11.2008 o 18:07, Turner Wlliam napisał:

guncia tylko zrób planszę bez żadnej wody i innych głupot-lagi mają ogromny wpływ
na pvp więc plansza nie może być wymagająca.


Oks, wiec bedzie prosta :P, ale i dobra na pvp,

P.S: Przed walką mozna sprawdzić czy ktos ma czity :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2008 o 20:45, Patryk Mogilno napisał:

WOW! Szacun! Teraz w titana pewnie "pro" jesteś;)


Nie, ale grę raz przeszedłem, a teraz zrobiłem postać lepszą więc drugi raz bym przeszedł również. Może nie bez dedów, ale również bez całodziennego siedzenia na jednym bossie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 08:24, Patryk Mogilno napisał:

Moja postać;)


What? 71 dmg.?! Niee, musisz coś zrobić z tym... bo na pasku umiejętności nie widzę żadnego skilla która by atak polepszał - poza szturmem ofkors. ;] Nie wiem, więcej siły, lepsza broń i jakieś skille! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 08:24, Patryk Mogilno napisał:

Moja postać;)

Jeśli chcerz grać tą postacią to musisz zrobić w niej szereg gwałtownych przeróbek ,ale najlepiej stworzyć nową postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 09:12, kiko14 napisał:

> Moja postać;)
Jeśli chcerz grać tą postacią to musisz zrobić w niej szereg gwałtownych przeróbek ,ale
najlepiej stworzyć nową postać.

Nie jest tak żle XD Mi się dobrze gra;)
PS: Teraz będe ulepszał siłę

20081102104400

20081102104451

20081102104604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 10:47, Patryk Mogilno napisał:

Nie jest tak żle XD Mi się dobrze gra;)
PS: Teraz będe ulepszał siłę


Może i Ci sie dobrze gra, ale jak trafisz na bossa zmiękniesz... ;] A i moim zdaniem róg wojny i szał bitewny strata pkt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:11, burczynski napisał:

> Nie jest tak żle XD Mi się dobrze gra;)
> PS: Teraz będe ulepszał siłę

Może i Ci sie dobrze gra, ale jak trafisz na bossa zmiękniesz... ;] A i moim zdaniem
róg wojny i szał bitewny strata pkt... ;)

Szał bitewny to dobra rzecz w połączeniu z rogiem wojny daje całkiem dobry kombos;)
PS: Talkiena pokonałem szybko XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:18, Patryk Mogilno napisał:

Szał bitewny to dobra rzecz w połączeniu z rogiem wojny daje całkiem dobry kombos;)


Tolkien to mięczak... ;] radzę skkup się na dmg. bo na oriencie nie dasz sobie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:23, burczynski napisał:

> Szał bitewny to dobra rzecz w połączeniu z rogiem wojny daje całkiem dobry kombos;)


Tolkien to mięczak... ;] radzę skkup się na dmg. bo na oriencie nie dasz sobie rady...

Ok tak zrobie dzięki za dobre rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować