Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Zajmie Ci godzinkę, półtorej max. 6 lvl to mało :)
Jak ściągnieszs, to nie załamuj się, że wszedzie zamiast liter masz "tag not found". Zrób tak jak radzą tu i będzie śmigać :) http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5050353

P.S. Czy nikt jeszcze nie doszedł do momentu wypłynięcia na Kretę? Bo mnie już szlag trafia, bo chyba mam błąd gry (opisany wyżej w poście z obrazkami). Może wie ktoś jak sie da "przeskoczyć" do Krety bez płynięcia statkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde trochę szkoda że tak krutko :/ z tymi napisami to już wiem ale i tak na pełną wersje pewnie bym musiał dokupić RAMu i lepszą kartę grafiki a to są marzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy przeszedł ktoś jaskinie Parnasu??? U mnie nie ma w jaskiniach przejścia na drugą stronę. A może trzeba coś specjalnego wykonać w tych jaskiniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakby ktoś chciał się powymieniać to zapraszam :)
Mam trochę legendarnych i epickich

gg 934470

hamachi
polopiryna
pass: etopiryna

heroina1
pass: kokaina1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam all.

Goofy23 Jak często grasz na necie??? Chetnie pogram z kims kto zasiadzie wieczorem samemu chodzic troszeczke sie nudzi :) Gierka jest fajna chętnie porozmawiam na temat gry (strategi rozwoju postaci).
Jak możesz wejdz na gg.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogadam,ale póki co jestem w robocie ;)

Późnym wieczorkiem zawsze jestem i gram :D

Rozwój postaci to ważna rzecz,jak źle rozplanujesz punkty to żaden problem,bo można je później odkupić.

Z kolei,jak źle sobie wybierzesz klasę to kiszka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też siedze w robocie :)
co do klasy wybralem sobie wojne i ziemie jak narazie sobie radze samemu :) a nawet jak klasa jest zla to sie nic nie dzieje mam 15 poziom i przypuszczam ze na necie doswiadczenie szybciej sie bije :)
Wieczorem postaram sie do ciebie dolaczyc lub odezwać sie na gg mój numer wyswietli ci sie w wiadomosci z moja ksywka :D
Zasatnawiam sie czy istnieje jais polski klan Titan Quest??
Co o tym sądzicie??
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł,ale chyba za wcześnie trochę :)
Niech więcej osób pogra i zacznie się udzielać to będzie dobrze :)

Ja póki co gram ze znajomymi zza Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myśle ze juz kilka osób kupiło ta Gre :D i juz czas tworzyć coś na wzór Polskiego BN.
Dla mnie gra to nietylko płytka, qesy i exp ale i ludzie z którymi garm. Jezeli nie zaczniemy sie organizowac na poczatkowym etapie gry to obawiam sie ze gra stanie sie kolejnym produktem do gry "single player" przejdz 2 razy i kropa.
Takie jest moje osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na pewno nie :)

Myślę,że przejdę ją kilka razy :D A do tego dochodzą gry po sieci, które są super :)

Dla tych,co jeszcze nie grali online,to powiem,że super opcją jest,gdy dołącza się więcej osób to gra automatycznie zawyża poziom i dostosowuje go do liczby graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:15, Goofy23 napisał:

gdy dołącza się więcej osób to gra automatycznie zawyża poziom i dostosowuje go do liczby graczy :)

Czyli dokładnie tak jak w Diablo :)
Ja na razie przejdę podstawowy poziom na singlu, apotem się zobaczy (jakoś granie po necie mnie nie ciągnie). Gram czystym wojownikiem i mam na razie 21 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iwtam

co do tej ligii - to wlasnie moge sie zapisac- dopiero odebralem TQ i wieczorem postawie - a raczej tylko online - bede gral - wiec jak przedmówcy - wieczorem wpadne na BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:38, Goofy23 napisał:

A jakiego wybierasz 2 skilla?

Na razie nie wiem, ale napewno coś co nie wymaga many, bo nic w to nie ładuję. Może Łotrostwo albo Obrona...
Jak do tej chwili, to rozwijam tylko skille wojownika i siecze sie bardzo przyjemnie :) Zwłaszcza uwielbiam Rąbnięcie i Poprzeczne Cięcie - robią niesamowite wrażenie jak wejdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:35, Abi Dalzim napisał:

> A jakiego wybierasz 2 skilla?
Na razie nie wiem, ale napewno coś co nie wymaga many, bo nic w to nie ładuję. Może Łotrostwo
albo Obrona...
Jak do tej chwili, to rozwijam tylko skille wojownika i siecze sie bardzo przyjemnie :) Zwłaszcza
uwielbiam Rąbnięcie i Poprzeczne Cięcie - robią niesamowite wrażenie jak wejdą!


Wybierzesz obronę to będziesz miał maszynę do zabijania :D

Ja akurat bardzo lubię Storm,bo są zajebiste moce :D pioruny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dziękuję za odpowiedź Abi Dalzim
Stronka świetna na temat gry
Niestety moja gra ma chyba jakiś błąd, bo niestety w tym miejscu z mapki ani też w innych nie znalazłem wyjścia. Pozostaje albo pomoc techniczna. Spróbuję innym bohaterem, ale jeśli się powtórzy???
A może trzeba coś extra wykonać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować