Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Moim zdaniem sprzęt jest wystarczający.
Gdybyś sprecyzował na czym polega Twój problem, czym się objawia, to łatwiej będzie pomóc.
Czy wcale się nie uruchamia, czy wyłącza w trakcie, każda dodatkowa informacja będzie cenna.

Abi ---> Dobrze, że to był tylko żart. To pewnie alter ego jednego z Twórców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciut dziwna sprawa z titanem. demko mi smigalo ladnie z niektorymi detalami na medium. gdy w koncu dostalem przesylke i zainstalowalem gre czekala na mnie trauma :/ pelna wersja sobie cos nie radzi z pamiecia mobility radeona 9600 [64 mbram]. OBY nastepny pacz cos pomogl w tej kwestii bo grac na starym kompie przy fpsach 5-15 i detalach na minimum nie jest fajnie...

...ale sama gra rzondzi. spolszczenie tes jest spoko - brawo dla cdp!

BTW = moze ktos mial mniej smutny scenariusz z laptopem i radkiem 9600 na titanie v1.11 :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuje.
Jak gram na 800x600 i wszystko low to są miejsca (przeważnie jaskinie, ale i puste pola) gdzie poprostu zaczyna tak ciąć, że nie da się grać. Są wrogowie i nie ma ich (martwi od burzowej novy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 23:37, Maximus napisał:

Gierka szybko sie nudzi, mnie nie przypiela nawet na tyle dlugo by wyjsc z Grecji...


A ja właśnie uważam, że mnie wessała:D Gram magiem i chodzę z otoczony kulami ognia, wparowuje w największą grupę przeciwiników (tak jak każdy woj) i naparzam na prawo i lewo:D Czasem się walnie mikturkę i dalej śmigam - takie hach&slash wprost uwielbiam:)
Ale z optymalizacją gry to nadal uważam że średnio - Athlon 3500+ s.939, 1GB DDR, Radeon 9800PRO i w pobliżu jaskiń zaliczam skoki grafiki. Najgorzej było w gaju oliwnym - pełno ognia i ledwo dało się grać. Wciąż obstaję przy włączonym antyaliasing, ale szkoda, bo nawet Oblivion lepiej śmigał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te spowolnienia zaliczyłem z 12 zgonów.
Nie wiem co mam zrobić, bo sprzętu jak powiedzieliście słabego aż tak nie mam, a ru na 800x600 mi się tnie nawet tak, że mam 5 fps.

Plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 09:24, MINIONQ napisał:

Plz help

na necie znalazlem pogloski o modach usuwajacych cienie i cus z shaderami. gra nie wyglada pieknie ale fps rosnie x2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i linka, trzeba to będzie na spokojnie przetestować, ale dopiero w domu.

Z tego co przeczytałem to kilku osobom pomogło, ale komuś pogorszyło, także z całą pewnością najpierw trzeba porobić kopie zapasowe.
Moim zdaniem przydałoby się umieszczenie takiego narzędzia od razu w opcjach grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmx --> Dzięki. Pomogło i to bardzo. W jaskiniach jak mam spowolnienia to na tyle małe, że nie przeszkadzają w graniu i teraz moge sobie pograć na 1024x768.

Abi --> Też jestem tego ciekaw, bo bodajże podczas gry nic o odbieraniu tobie życia nie ma, ani w angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 10:52, MINIONQ napisał:

Abi --> Też jestem tego ciekaw, bo bodajże podczas gry nic o odbieraniu tobie życia nie ma

Bo zmyliło mnie papierowe wydanie drzewka, w którym tez są błędy (np. dwa razy Zmiękczenie Metalu w drzewku Ziemi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff jakoś 30 minuty temu kupiłem Titan Questa
I pewnie bym zaczął grac a nie chwalić sie na forum, ale i tak do 17 sobie nie pogram;(
Ponieważ w sklepie w którym zamierzam kupić Geforce''a 6600 bedzie dostepny on dziś dopiero po 17
Tak więc jeszcze sobie poczekam:D
Acha co do rozgrywki, zamierzam grać albo burza/obrona albo Burza/natura, albo może jeszcze cos innego z burzą wymyśle. Mój GG 7404636, jak bedę już mógł normalnie grać to możemy sobie pograc na multi
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:19, Sebacom napisał:

A właśnie takie małe pytanie, czy można niebrać drugiej klasy?
Chyba jednak zrobie czystego Burzowca jesli to bedzie możliwe


Można. W zakładce wyboru mistrzostwa po awansowaniu na 8lv będziesz miał możliwość dodania drugiego, ale nie jest to obowiązek, po prostu wciąż Ci będzie sygnalizowało, że możesz ;) ale to już jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować