Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 12:35, Abi Dalzim napisał:

> A jakiego wybierasz 2 skilla?

Ja na razie mam tylko wojownika, ale chyba dorzucę za jakiś czas obronę. Powinna z tego wyjść niezła postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 13:16, Goofy23 napisał:

A jaki miałeś problem?

Witam
Pszepraszam jeśli to nie było do mnie. Chodzi o problem z jaskiniami Parnasu.
Dostałem odp i pomoc wraz z mapką, ale niestety wyjścia we wskazanym miejscu nie ma.
Obszedłem już kilka razy te podziemia. Nawet zapisywałem i pownie wchodziłem. Potwory były a wyjścia nadal nie
Dzięki zawszelką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bug z kapitanem statku - nie miał opcji rozmowy i nie mogłem popłynąć do Knossos na Kretę. Ale pomógł internet :)
ramzesserwis postawił portal na plaży w Knossos i sie tam teleportowałem i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać z TQ cos nie tak. Najpierw Kapitan statku nie chce rozmawiać , nie ma wykrzyknika.
Teraz ktoś mówi że nie ma wyjscia z jaskini .
Wpadki z tłumaczeniem
Gdzie się podziali testerzy
Grę zakupiłem ale na razie nie gram najpierw skoncze Heroes V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie sie dolacze moze zaczne grac od poczatku nowa postacia :P Bede na necie od godziny 18.00 Do serwera potrzebne jest chyba jakies mocne łącze niestety neo+ 640 do takich lacz nie nalezy kto postawi serwer jak sie bedzie nazywal i jakie paselko na niego ??? Prosze o postawienie serwera na najnizszym poziomie trudności i na jak najszybszym łaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:12, Abi Dalzim napisał:

Nie wiecie jak to jest na wyższych poziomach trudności z expem? Traci się przy śmierci?


wg helpa traci sie xp, ale nie mozna spasc na nizszy poziom... chyba podobnie jak w diablo2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tak sobie czytam posty dotyczące tej gry i zastanawiam się czy ją kupić. Moją chęć tłumią błędy tutaj opisywane, jak niemożność ukończenia questu lub dziwne opisy umiejętności.
Jak myślicie brać ją teraz czy czekać na łatkę? Nie chciałbym czegoś czego nie da się ukończyć.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 21:59, barteg napisał:

Mam pytanie : 18 wrzesnia sa moje urodzinki i moge wybrac sobie jakas gre co wybrac Titan Questa czy Spellforca

Bierz TQ.
A tak przy okazji, to ja też mam urodziny 18 września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za testowanie TQ przed ewentualnym zakupem i pierwsze wrażenie całkiem pozytywne.

Ale za to mam pytanie do grających od jakiegoś czasu.
1. Czy występuje w tej grze jakiś schowek, coś jak skrzynia w podobnych grach?
2. Druga sprawa to duże odległości pomiędzy teleportami i jak na razie żadnej zdolności czy też czaru teleportacji, kiedy się ma dużo towaru do opchnięcia, a wypada go dużo :) to bieganie do obozów jest lekko nużące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 23:07, DemonCleaner napisał:

1. Czy występuje w tej grze jakiś schowek, coś jak skrzynia w podobnych grach?

Masz takie torby przechowania, które powiększają Ci plecak (ja już mam 3). Schowka nie ma.

Dnia 14.08.2006 o 23:07, DemonCleaner napisał:

2. Druga sprawa to duże odległości pomiędzy teleportami i jak na razie żadnej zdolności czy
też czaru teleportacji, kiedy się ma dużo towaru do opchnięcia, a wypada go dużo :) to bieganie
do obozów jest lekko nużące.

A nie łaska nacisnąć L i otworzyć sobie teleport? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 23:07, DemonCleaner napisał:

Zabrałem się za testowanie TQ przed ewentualnym zakupem i pierwsze wrażenie całkiem pozytywne.

Ale za to mam pytanie do grających od jakiegoś czasu.
1. Czy występuje w tej grze jakiś schowek, coś jak skrzynia w podobnych grach?
2. Druga sprawa to duże odległości pomiędzy teleportami i jak na razie żadnej zdolności czy
też czaru teleportacji, kiedy się ma dużo towaru do opchnięcia, a wypada go dużo :) to bieganie
do obozów jest lekko nużące.

Na usmym czy dziewiatym poziomie rozwoju postaci dostajesz dodatkową sakwe działa taksamo jak plecak
a co do teleportacji to masz na dole na pasku ikonke i mozesz sie dzieki niej przenieść do wczesniej odwiedzonych teleportów a potem spowrotem jak w diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować