Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2006 o 00:24, marcin1930 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie jak sie ma po angielsku gre to mozna ja spolonizowac??

Nie można - musisz kupic polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo all hehe troche głupie pytanie ale czy morzna tu operowac bezposrednio samą magią bez miecza bo ja zawsze przechodze gre z moją młodszą siorą i ona sie pyta czy by mogła uzywac samej magi natury czy burzy da sie cos takiego czy czeba łączyc miecz z magią jak to jest abi powiedz plz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 00:33, Dawid.Sz.18 napisał:

elo all hehe troche głupie pytanie ale czy morzna tu operowac bezposrednio samą magią bez miecza
bo ja zawsze przechodze gre z moją młodszą siorą i ona sie pyta czy by mogła uzywac samej magi
natury czy burzy da sie cos takiego czy czeba łączyc miecz z magią jak to jest abi powiedz
plz :)


Ja ci powiem ze mozesz tylko czarowac nie muisz mieczem machac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 00:24, marcin1930 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie jak sie ma po angielsku gre to mozna ja spolonizowac??


teoretycznie jest to możliwe - wystarczyło by przekopiować zawartość archiwum Text_PL.arc z wersji PL do Text_EN.arc w wersji ang. A może wystarczy podmiana pliku ?

do podglądania plików arc: http://gamefileformats.the-underdogs.info/files/arcexplorer10.zip

a do podmiany pliku na inny w archiwum arc można użyć dostarczonego z grą ArchiveTool.exe (problem w tym, że trzeba używać linii poleceń i nie jest on taki intuicyjny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Grałem ze znajomym na LANie, kiedy mój brat przez przypadek odłączył zasilanie od komputera. Po ponownym włączeniu gry okazało się, że "zresetowało" mi postać. Zostało tylko imię. Lvl, klasa, przedmioty zniknęły. Po włączeniu pojawiam się na samym poątku gry zamiast w Egipcie. Najdziwniejszy jest jednak fakt, że w plikach nie ma żadnego błędu, tak jakby gra ich nie "widziała".
Czy ktoś czy mogę odzyskać postać, a jeśli tak to jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze mozesz grać jaką klasą Ci się podoba. Nie musisz mieczem machać - możesz tylko czarować, choc na początku jest trudno. Ja jeszcze nie grałem tak na serio postacią czarującą, bo dopiuero kończę gre na podstawowym poziomie trudności moim wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, ale miałem małe możliwości, aby skupić się na grze ;D
Jakoś umknęła mi podpowiedź w tutorialu i się człowiek męczył.
Na torby to mi przyjdzie chyba jeszcze trochę poczekać.
A co sądzisz o zbalansowaniu gry, czy później jest trochę trudniej, jakieś poważne wyzwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 09:29, DemonCleaner napisał:

A co sądzisz o zbalansowaniu gry, czy później jest trochę trudniej, jakieś poważne wyzwania?

Jeszcze całej nie przeszedłem, ale jest w miarę łatwo. Tylko z bossami na końcach aktów może być niewielki problem. Jak na razie najwięcej razy zginąłem przy wykonywaniu zadania pobocznego w Oriencie (tym z Neanderytalczykami). Goście jakiegoś strasznego powera mieli i jak przy nich stałem, to byłem na 3-4 strzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kapitana statku w Atenach.
Trzeba kilka razy pogadać z agentką i wtedy kapitan będzie mógł wysłać na Kretę.
Jest parę takich chwil, że trzeba dłuższej wymiany zdań (a racze wysłuchania monologu) u NPC żeby uaktualnić questa.
Wybieram się właśnie do Doliny Królów.
Raz już przeszedłem na normalnym poziomie, teraz idę inną postacią bo stany gier z angielskiej wersji nie działają pod polską. Wtedy skończyłem 100% myśliwym, teraz gram molochem (ziemia i obrona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 10:25, qbel napisał:

Trzeba kilka razy pogadać z agentką i wtedy kapitan będzie mógł wysłać na Kretę.

Gadałem z nią kilkadziesiąt chyba razy i nic... Restartowałem grę, restartowałem kompa, przeinastalowywałem grę i nadal nic... Gdyby nie internet i pomoc ramzesserwera, to nadal tkwiłbym w Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 22:40, Abi Dalzim napisał:

> Mam pytanie : 18 wrzesnia sa moje urodzinki i moge wybrac sobie jakas gre co wybrac Titan
Questa czy Spellforca
Bierz TQ.
A tak przy okazji, to ja też mam urodziny 18 września :D

Narazie Titan Questa nie kupie bo wykupione przynajmniej na gram.pl gdzie jest najtaniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo słyszałem terz ze w tej grze jest to glupie ze jest mało armorów i nawet morzna dobrą zecz zdobyc na poziomie zaurzmy 7 lvl i dokonca gry niebedziesz musiał zmieniac poniewarz ta zecz bedzie lepsza od wszystkich jakie znajdziemy troche to psuje znajdowanie skarbów tą przyjemnosc bo poco czegos szukac co jest lepsze od tego co mamy na sobie :) no i brak kowala samemu musisz wkładac sobie w unity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - jakoś nie znalazłem jeszcze rzeczy, która by urządziła mnie na długo, więc to chyba nie tak.
Po drugie - Dawid.Sz.18 -> czy to 18 na końcu ma sugerować wiek? Bo jeśli tak to weź się człowieku za gramatykę, błagam. Jeśli nie, to też popraw te błędy, bo ciężko się czyta co piszesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować