Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

W TQ jest limit podbijania skilla, nie podbijesz go wyżej niż max + 4 . Także zestaw itemków dajacych ponad 4 do skilli moze mieć tylko zastosowanie gdy sie ich nie bedzie maxowało tylko poozostawiało wyliczoąa ilość do maxa. W Tq ogólnie punktów umiejetności nie brakuje także takie rozwiązanie nie jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:39, Zakrzysiunio napisał:

> Gdzie w Oriencie epickim mogę zdobyć jakiś bardzo dobry uber green?

generalnie, to w... necie ;D w oriencie chyba troszkę brakuje tych najlepszych uber greenów
(przynajmniej rzadko się spotyka.... chociaż n''imh nie jest zły, ekwipunek tropikalbnego
arachnosa- dobra tarcza... jeszcze sakwa szczuroczłeka- dobre staty, i dodaje umiejętność,
no i jeszcze ten watażka;D), chyba, żę w necie ;D może nie tyle najlepsze, ale najpowszechniejsze
uber greeny (żeby się Turner nie przyczepił- raczej MI ;D) są w hadesie- batachros, chtońskie
zabawki, homados, atouk i anacośtam (chyba anapletke ;D), jeżynowy łuk, obrońca mbuti,
i wiele wiele innych... nie mozna zapomnieć o egipcie (rzeczy upiora) i grecji (zabawki
zaklinacza kamienia ;D czy to tak się nazywało?)...

To ja teraz miałbym takie pytanie.Z jakich stworków i w jakich okolicach wypada ta zbroja n''imh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 19:25, kiko14 napisał:

To ja teraz miałbym takie pytanie.Z jakich stworków i w jakich okolicach wypada ta zbroja
n''imh?


n''imh i sakwa szczura wypadają ze szczuroczłeków. szansa na wypadniecie jest chyba taka sama dla wszystkich szczuroczłeków, ale ja polecam poszukać w jaskiniach wusao- tam wypada na 100%, tylko trzeba miec szczęście, i jeszcze w jaskiniach w tym lesie między chińskim murem a chang''an... we wcześniejszych miejscach chyba wypada sakwa szczura (n''imh to green z kołczanu szczuroczłeka), ale głowy nie dam, to tylko moje własne obserwacje...

nemrod- no comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakieś MI dla czarodzieja na legendzie? Bo jedyne co pamietam to berło króla licza, ale na legend pewnie uda mi się znaleść lepszy kostur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak podrasować moją postać? Jestem właśnie na wyspie Rodos i chciałbym się jakoś przygotować przed IV aktem. Czy w Grecji, Egipcie lub Oriencie dropią jakieś ubergreeny dla łowców? I jak je w ogóle zdobyć? Jak ich efektywnie szukać?

20081206132716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:29, UMC.Hugo napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak podrasować moją postać? Jestem właśnie na wyspie Rodos
i chciałbym się jakoś przygotować przed IV aktem. Czy w Grecji, Egipcie lub Oriencie
dropią jakieś ubergreeny dla łowców? I jak je w ogóle zdobyć? Jak ich efektywnie szukać?


Artefakt chyba słaby bo nawet nie kojarzę, zbroja mogłaby być lepsza... i łuk też nie wiem jaki masz. reszta raczej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:29, UMC.Hugo napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak podrasować moją postać? Jestem właśnie na wyspie Rodos
i chciałbym się jakoś przygotować przed IV aktem. Czy w Grecji, Egipcie lub Oriencie
dropią jakieś ubergreeny dla łowców? I jak je w ogóle zdobyć? Jak ich efektywnie szukać?


Ogólnie sprzęt nie masz najgorszy. Jak najszybcej tylko zmień łuk na jakis zielony w który wsadź relikt artemidy lub achillesa z iasem. Jeśli chcesz to moge Ci jakiś rzucić bo mam kilka nienajgorszych a ogólnie nie gram łucznikiem(gg 4622205).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 14:32, m-kirpluk napisał:

Artefakt chyba słaby bo nawet nie kojarzę, zbroja mogłaby być lepsza... i łuk też nie
wiem jaki masz. reszta raczej dobra.


Łuk - Łuk Herkulesa
Artefakt - Symbol Encyklopedysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:29, UMC.Hugo napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak podrasować moją postać? Jestem właśnie na wyspie Rodos
i chciałbym się jakoś przygotować przed IV aktem. Czy w Grecji, Egipcie lub Oriencie
dropią jakieś ubergreeny dla łowców? I jak je w ogóle zdobyć? Jak ich efektywnie szukać?


Jako artefakt polecam siec posejdona. Z tego ci wiem to chyba daje premie dla łucznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 16:15, guncia napisał:

Artefakt - Symbol Encyklopedysty


to teraz pojechałeś po maksie! jeżeli nie znasz się, to się nie odzywaj! jak można poylić symboj encyklopedysty z symbol (jak napisał UMC.Hugo- pieczęć... nigdy bym tak tego nie przetłumaczył, ale dobra...) bastet/baset (z angielskiego: symbol of base)?! jest jeszcze jeden artefakt ze sztandarem, czy jego też nazwiesz symbolem encyklopedysty? bo nie rozumiem, jak można pomylić takie artefakty?


UMC.Hugo: Na pewno poszukaj w Grecji Kajdanów Zaklinacza Kamienia... Na pewno poszukaj w Rodo Jeżynowego łuku... na pewno poszukaj (też w rodos) nagolenników batahrosa (wypadają z żaboludzi, u łowcy może nie zrealizują w pełni swojego zadania, bo mają znakomity bonus do zdolności do obrony, której łowca nie wykożystuje, ale zawsze dadzą trochę współczynników i obrażenia kłute...)...
a stałego sposobu na znalezienie greenów nie ma, wypadają jak ma się szczęście i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 18:10, Zakrzysiunio napisał:


> Artefakt - Symbol Encyklopedysty

to teraz pojechałeś po maksie! jeżeli nie znasz się, to się nie odzywaj! jak można poylić
symboj encyklopedysty z symbol (jak napisał UMC.Hugo- pieczęć... nigdy bym tak tego nie
przetłumaczył, ale dobra...) bastet/baset (z angielskiego: symbol of base)?! jest jeszcze
jeden artefakt ze sztandarem, czy jego też nazwiesz symbolem encyklopedysty? bo nie rozumiem,
jak można pomylić takie artefakty?


To teraz ci powiem ze mam Symbol Encyklopedysty i wlasnie tak wyglada, myslalem wlasnie nad pieczecia Bastet ale spojrzalem specialnie i zobaczylem ze to Symbol, moze to jakis Bug albo cos, ze pokazuje mi ten wyglad artefaktu ... placz off, k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:43, AlcziLewy napisał:

Witam zacząłem grać w titan quest i wziąłem na początku mistrzostwo obrony ale mi nie
pasuje to mojego stylu gry można jakoś się tego oduczyć?


Jeżeli wybrałeś jakieś mistrzostwo, ale nie zainwestowałeś w nie żadnego punktu umiejętności, to możesz cofnąć wybór mistrzostwa. Jeśli jednak zainwestowałeś już punkty to zostaje właściwie zrobienie postaci od nowa lub użyć sstqdefiler do zmiany mistrzostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:18, AlcziLewy napisał:

sstqdefiler? co to jest? :D


program za pomocą którego można zrobić całą masę rzeczy, jak np. zmienić mistrzostwo jak ci nie pasi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gramowiczów! Po dłuższej przerwie wracam do gry! Postanowiłem nie wracac do starych postaci tylko zacznę gre od nowa. Wydaje mi się że to będzie Zbój ale zobaczymy z checią podzielę sie przyszłym buildem i wysłucham Waszych cennych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować