Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Oto moj build. Byc moze jest zly ale gra mi sie nim calkiem latwo i przyjemnie:] Jezeli chcecie to komentujcie i powiedzcie co najlepiej jeszcze doladowac:P

20081202160059

20081202160953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak napaliliście na te buildy? Prosić moderatora o przypięcie... moim zdaniem bezsens, ATQ w "fabryce" :D
Nie lepiej poczekać? Swoją drogą pomysłów lepiej więcej niż mniej ale istnieje notatnik w windzie, takie rzeczy...
Arakiel2
Twoją postać trudno nazwać zwiastunem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:10, Arakiel2 napisał:

Oto moj build. Byc moze jest zly ale gra mi sie nim calkiem latwo i przyjemnie:] Jezeli
chcecie to komentujcie i powiedzcie co najlepiej jeszcze doladowac:P


Moim zdaniem powinieneś załadować punkty w sztandar wojenny. Dla przykładu dzisiaj podczas walki z gorgonami musiałem cały czas uciekać, żeby mnie strzały nie dopadły. Potem zagrałem z kumplem który gra czempionem. Postawił on sztandar przy gorgonach. I jaki efekt? Sztandar pochłaniał obrażenia a ja mogłem normalnie z miejsca porozwalać te paskudy używająć erupcji oraz zwykłego ataku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:32, Turner Wlliam napisał:

Zak słusznie zauważyłeś: miałem. Jeśli zdobywca byłby na tyle ciekawą i trudną
w prowadzeniu postacią to pewnie miałbym jeszcze "sejw". I grasz już na tyle długo aby
wiedzieć, że bez sensu robić zdobywcę DW, gdyż żadna fajna umiejętność nie będzie użyta
(mobilizacja w którą i tak nigdy nie wkładam punktów - bez sensu). Kto robi zdobywcę
DW jest arcydurniem a nie mistrzem.


jeżeli zrobi słabego... ale jeżeli zrobi znakomitego zdobywcę na two-hands to trzeba mu będzie przyznać, że z beznadziejnych umiejętności zlepił coś na prawdę dobrego... a tak poza tym: czemu piszesz DW? od czego to skrót?

Dnia 01.12.2008 o 22:32, Turner Wlliam napisał:

Rozpatruj też postać pod kątem "zwykłego" gracza: nie każdy będzie miał homados, ismenkę
+40, czy kajdany+3.


taak, szczególnie ten homados... ale wszystko zależy, ile czasu się włoży w grę, bo jak będzie miał czas gry 20dni to na pewno będzie miał dobre greeny, chyba, że to pechowiec do potęgi n-tej...
chociaż ten homados to bardzo możliwe, bo zrobiłem trasę pałac hadesa-hades-toxeusz z 50 razy (postacia która ciągle łapie śmierci, także nie nabiłem ani jednego lvl, tylko sporo itemków dropnęło ;((() i ani razu mi homados nie wypadł. latałem też w innych miejscach z makajami, ale wypadł mi tylko epicki (na legendarnym nic a nic).... za to mam wyjątkowe szczęście do chtońskich szpikulców- wypadło mi chyba z 7, z czego tylko ten pierwszy był ok a reszta obrażenia od ognia, trucizny albo inne głupoty...

Dnia 01.12.2008 o 22:32, Turner Wlliam napisał:

Co do elementalisty, sam widziałeś jakie może mieć obrażenia, więc nie koniecznie trudno:)
Teraz nasuwa mi się tylko jeden wniosek: nieważne jaka postać, ważne jaki ekwipunek.


to jest zdnie które znałem już dawno temu ;D z każdej postaci da się zrobić Hiroła... tyle, że trzeba dużo pracy i sporej dawki szczęścia... chociaż oczywiście postać z dobrymi umiejętnościami będzie lepsza niż np. przywoławca...
P.S: Turner, czemu Ty u antiope używasz korony upiora? widziałem dziś jakąś ale to był jakiś bubel, +27% kłutych i 2 do umiejętniości... może Ty masz inną wersję, ale jak dziś popatrzyłem to normalnie mnie zamurowało...

Dnia 01.12.2008 o 22:32, Turner Wlliam napisał:

O akademii napisałem przy okazji, nie myślałem wtedy o tym czy coś robisz w tym kierunku
czy nie. Jak my, gracze czegoś nie zrobimy to nie będzie strony o TQ, a szkoda bo to
dość dobra gra.


prawda... ale musi być też dobra wola ze strony ekipy portalu i ekipy gramu;D i akurat teraz trafił się taki moment...

Arakiel2: mógłbyś dać screena tego toporka? bo wydaje się być fajy... napisałbyś, gdzie takie wypadają? nie miałem jeszcze okazji go znaleźć, ale podoba mi się, ładnie będzie się prezentował w mojej kolekcji (o ile znajdę... kolekcja duża nie jest, ale za to własna, bo tych z internetu nie zachowuję na pamiątkę...)
ogólnie postać nie jest jakimś wymiatakiem, ale nie jest też beznadziejna, jedną z moich pierwszysch postacii miałem na 31 taki damage, a nawet niższy... dużo inwestujesz w życie? bo powinieneś zacząć dawać więcej w siłę, aby dawała ona większy damagel, ale w życie też, tyle, że na ten moment gry 3tysie to chyba ilość wystarczająca...
drzewek umiejętności nie oglądałem, bo net za wolny

kiko14: wpisz w wyszukiwarce tematu Smoczy Licz, to znajdziesz 101 odpowiedzi, bo pytania o smoczym liczu, hydrze i mantikorze trafiają się nagminnie... sam sprawdzałem, czy wyszuka, no i patrz- jednak przez wyszukiwarke też się uda, a nie pisać bezsensowny post o to, co wałkowane było milion jeden razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DW to skrót od Dual Wield czyli angielskiej nazwy umiejętności walka dwoma broniami
A takie toporki wypadają z tygrysków w 3 akcie, to jest MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zak dlaczego korona? bo nie mam watażki:) moja ma inne premie, i potrzebowałem tego +2 w łowczyni.

DW od Dual Wield w mistrzostwie wojny, umiejętność dzięki której możesz nosić 2 bronie.

Toporek to chyba pazur tygrysa(nazwę mogłem pomylić) on i szabli ząb to bronie tygrysów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:07, Josh28 napisał:

DW to skrót od Dual Wield czyli angielskiej nazwy umiejętności walka dwoma broniami
A takie toporki wypadają z tygrysków w 3 akcie, to jest MI
A co do korony upiora to ją można trafić z najróżniejszymi bonusami, stałe jest tylko +2 do wszystkich umiejętności.

Sorry, przypadkowo dałem nowy post zamiast edytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:32, Raptor woj napisał:

Witam :)
Mam pytanie gdzie sa teby?

Aby dojść do Teb musisz przejść przez tebejską(czy tebiańską nie pamiętam) bramę.(Czy to nie oczywiste?).Na przyszłość ,żadne miasta nie są w tej grze ukryte i musisz jedynie iść na przód(tak jak w innych grach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:40, Raptor woj napisał:

a gdzie brama????


Akt II Memfis

A teraz ja mam pytanko a mianowicie gdzie można znaleść Kostur Nekromanty z setu Wyposażenie Nekromanty? Byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 18:36, kreciuch napisał:

> a gdzie brama????

Akt II Memfis

A teraz ja mam pytanko a mianowicie gdzie można znaleść Kostur Nekromanty z setu Wyposażenie
Nekromanty? Byłbym wdzięczny za pomoc


Nie ma konkretnego przepisu gdzie cos znalezc. itemy leca losowo... Ale jak będziesz chciał kupić to moę ci go niedrogo sprzedać bo mam takie 2.
Już pól tysiąca stron (: Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:29, Raptor woj napisał:

powiedzcie gdzie dokładnie jest ta brama bo obszedlem cale memfis i nie moge jej znalesc



szukaj jedynej drogi gdzie mozesz isc dalej....nie wiem ale jak dla mnie to nie ma latwiejszej gry pod wzgledem przeszukiwania terenu...po porstu idizesz do przodu i wysztko wszedzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:01, FIRERODAN napisał:

Nie ma konkretnego przepisu gdzie cos znalezc. itemy leca losowo... Ale jak będziesz
chciał kupić to moę ci go niedrogo sprzedać bo mam takie 2.
Już pól tysiąca stron (: Pozdro dla wszystkich.


Dzięki ale nie skorzystam. Dla mnie ma większą wartość rzecz którą sam znajde niż kupie od kogoś:) Pozatym to za parę dni spotkam się z pierwszym telkinem twarzą w... coś co on tam ma zamiast twarzy. Będe go chyba troche dłużej ciupał gdyż można dostać od niego aż 5 różnych setów a jak może wierz lub nie uwielbiam kolekcjonować itemki z titana i mam cichą nadzieję ze uda mi się wszystkie znaleść ( ostatnim razem prawie mi się to udało)

P.S. Mógłbyś podać dokładną lokalizację miejsca, gdzie dostałeś ten kostur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:10, Turner Wlliam napisał:

Zak dlaczego korona? bo nie mam watażki:) moja ma inne premie, i potrzebowałem
tego +2 w łowczyni.


rozumiem... chyba ;D tego watażki toś się przyczepił....

Dnia 02.12.2008 o 17:10, Turner Wlliam napisał:

DW od Dual Wield w mistrzostwie wojny, umiejętność dzięki której możesz nosić 2 bronie.


no wiesz, co oznacza ten skrót to wiedziałem, ale od jakich słów z anglika to gorzej ;D już nie raz się z nim spotkałem, nawet chyba zdarzyło mi się go używać, ale od czego pochodzi to nie wiedziałem ;D

Dnia 02.12.2008 o 17:10, Turner Wlliam napisał:

Toporek to chyba pazur tygrysa(nazwę mogłem pomylić) on i szabli ząb to bronie tygrysów.


szabli ząb znam, ale tego greena jeszcze nie widziałem... cóż, idealnie pasowałby razem z szablim zębem do hełmu watażki ;D


kreciuch: co Ci da, że poda Ci miejsce, jak niekoniecznie Ci tam wypadnie? szukaj, to może znajdziesz, ale niekoniecznie w tym miejscu, ba, na 99% nie w tym miejscu, bo wypadanie itemów legendarnych jest w 100% losowe (itemy są przydzielone na akt, ale nie na konkretne miejsca...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:10, Macko9909 napisał:

Zakrzysiunio jak ocenilbys zbroje Aleksandra ?


eee... że niby JA? zdziwienie odmalowało się na mojej twarzy... nie wiem, czemu ja, ale ok...
zbroja ta nie jest zabawką wybitnie mocną, jest kilka dużo fajniejszych zabawek (zbroja achillesa, zbroja peleus(z)a, zbroja/kirys odyseusza) ale nie uważam jej za item słaby, co to to nie. zdecydowanie jej największym atutem jest... wygląd xD statystyki średnie, oczywiście lepszy rydz niż nic, ale nie mozna powiedzieć, że to item wybitny... przynajmniej ja nie mogę tak powiedzieć... w skali od 1 do 10 oceniłbym ją na 6.75, a w skali szkolnej- 4-... chociaż ogólnie to takie "ocenianie" jest niewspółmierne- dla jednej klasy może być dobra, a dla innej mierna... napisz o jaką klasę chodzi, czym walczysz, jakie masz inne itemy do wyboru, bo tak na sucho to ciężjko oceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować