Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Heh... Jesteście jak media w dzisiejszych czasach. Człowiek pierdnie to się robi koło niego pełno szumu.
Jeden "pro" forumowicz napisze coś na drugiego reszta się do niego podkleja... standard.

Wytłumaczcie mi jedno: Napisałem komuś na forum, że mu pokaże jak dobry jest zabójca i to spowodowało taką dziwna lawinę brzydkich postów?
Bo kiedyś się przyznałem, że grałem z czitem to znaczy, że teraz też to robię ?

Czego się wypieram? Niczego się kurna nie wypieram nie przekrecajcie słów na opak ludzie!

Przykro oglądać takie teksty szczególnie od ludzi z którymi się grało razem... Nie spodziewałem się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś opowiedziec coś więcej o tej grze bo kiedyś rozważałem ci ją kupic ale nie wiem oco w niej chodzi i jakiego jest rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:02, Wijet napisał:

Może mi ktoś opowiedziec coś więcej o tej grze bo kiedyś rozważałem ci ją kupic ale nie
wiem oco w niej chodzi i jakiego jest rodzaju.



Gra RPG podobna do diablo. Warto kupić szczególnie za taką niską cenę, powinna kosztować minimum 60 zł sama podstawka nie mówąc o dodatku. Najlepszy RPG w jakiego grałem ale ma troche błędów. To tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:33, Wisho napisał:

Heh... Jesteście jak media w dzisiejszych czasach. Człowiek pierdnie to się robi koło
niego pełno szumu.


...

Dnia 02.03.2009 o 16:33, Wisho napisał:

Jeden "pro" forumowicz napisze coś na drugiego reszta się do niego podkleja... standard.


-_-

Dnia 02.03.2009 o 16:33, Wisho napisał:

Wytłumaczcie mi jedno: Napisałem komuś na forum, że mu pokaże jak dobry jest zabójca
i to spowodowało taką dziwna lawinę brzydkich postów?


nie. spowodowało to namawianie innych do cheatowania, a z powodu, że formatowałem kompa, to nie mogłem odezwać się wczoraj i przedwczoraj... chwalenie się cheatowanym zabójca to rzecz, przy której nie wytrzymałem i napisałem to co wiem, to co usłyszałem i to, co mi się nie podoba (i pewnie nie tylko mnie)...

Dnia 02.03.2009 o 16:33, Wisho napisał:

Bo kiedyś się przyznałem, że grałem z czitem to znaczy, że teraz też to robię ?


nie. ale jak napisałeś, że nie czitowałeś, potem do tego wróciłeś i jeszcze porównujesz mody których używa... to się nazywa kłamstwo- piszesz, że nie cheacisz, a potem cheacisz
sądzę, że conajmniej 25% graczy do cheatów to sorry, ale coś jest "nie halo"
i jeszcze grasz tymi samymi postaciami na których czitowałeś, a do tego piszesz, że "wymiatają"- "wymiatacza" (żal w tym przypadku używac tego słowa) pod dwa cierniste kafary z cheatami zrobię Ci w jeden dzień...
poza tym przyznałeś się i w sobotę, a był przy tym FIRERODAN, rwoją postać widział też Versus, i też wie, że cheacisz...

Dnia 02.03.2009 o 16:33, Wisho napisał:

Czego się wypieram? Niczego się kurna nie wypieram nie przekrecajcie słów na opak ludzie!


czego? "Zresztą byłeś na moim servie i to nie raz powiedz widziałeś kiedys żebym nosił czity?"
"Więc nie zwracaj uwagi innym samemu to robiąc."

czytając twój post dochdzę do wniosku, że my jesteśmy be a cheaterzy ok, i jeszcze nagonkę na ciebie robimy...
nie wypierasz się? więc przyznajesz, że jestes cheaterem, tak mam to rozumieć?

Dnia 02.03.2009 o 16:33, Wisho napisał:

Przykro oglądać takie teksty szczególnie od ludzi z którymi się grało razem... Nie spodziewałem
się tego.


ja nie spodziewałem się po tobie tego, że będziesz namawiał inych do kopiowania, mówił że to nie cheaterstwo i że będziesz chwalił się postaciami cheatowanymi...

Kroxss: titan to nie do końca jest rpg... dokładnie to jest h'n's, ale niby hns-y są podklasą RPG... to jest rzecz którą każdy może inaczej interpretować- jedni mówią, że gry "diablopodobne" to RPG, inni nie zgadzają się z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:02, Wijet napisał:

Może mi ktoś opowiedziec coś więcej o tej grze bo kiedyś rozważałem ci ją kupic ale nie
wiem oco w niej chodzi i jakiego jest rodzaju.


Najkrócej mówiąc jest to klon Diablo osadzony w starożytności. Gra jest zrealizowana w pełnym 3D.
Gra posiada 4 akty (5 po doinstalowaniu dodatku), 36 klas postaci (45 w dodatku) i jest mocno wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie tak naszło... o co chodzi z opcją "Odblokuj zawartość", gdy wciśnie się Esc podczas rozgrywki? Trzeba jakiś kod wpisać, ale nie wiem, jaki... czy może te kody były rozdawane zaraz po pojawieniu się dodatku, jako jakiś bonus... wytłumaczy mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio miałem " przyjemność " cie poznać w grze i wyrobiłem sobie zdanie o takich ludziach jak ty. Zresztą osoby grające za mną to potwierdziły.... na pm żeby ci nie robić przykrości pewnie. Jesteś przemądrzały , zadufany w sobie , właśnie to Ty chwalisz się jaki to nie jesteś "pro player" ..... i właśnie zdanie takich ludzi jak Ty najmniej mnie obchodzi bo nie jesteś tego wart.

Nie zamierzam więcej na ten temat pisać. Każdy oceni po swojemu nasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:37, Lfdracon napisał:

Teraz mnie tak naszło... o co chodzi z opcją "Odblokuj zawartość", gdy wciśnie się Esc
podczas rozgrywki? Trzeba jakiś kod wpisać, ale nie wiem, jaki... czy może te kody były
rozdawane zaraz po pojawieniu się dodatku, jako jakiś bonus... wytłumaczy mi ktoś?


Ta Pzycja w menu "Odblokuj zawartość" odblokowuje Ciekawe pod względem wizualnym sety. np set Świętego Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:43, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ta Pzycja w menu "Odblokuj zawartość" odblokowuje Ciekawe pod względem wizualnym sety. np set Świętego Mikołaja :)

Yhm, ciekawe. Tylko... skąd wziąć te kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:58, Lfdracon napisał:

> Ta Pzycja w menu "Odblokuj zawartość" odblokowuje Ciekawe pod względem wizualnym
sety. np set Świętego Mikołaja :)
Yhm, ciekawe. Tylko... skąd wziąć te kody?


Gdzieś tu kiedyś były podane w wątku... Sam muszę się do nich dokopać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piterus_Von_Drackus mikołaja z tych kodów nie wyłuskasz, jedynie znaleźć go można w sekretnym przejściu.
Tutaj są te do odblokowania (od razu mówię, że słabiutkie) :
274267 - Shinobi Shozoku
925678 - przebranie z Great Merchant
437626 - uzbrojenie z Germani
373624 - uzbrojenie z Gaul''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:37, Wisho napisał:

Zakrzysiunio miałem " przyjemność " cie poznać w grze


no jaasne, gralismy ze soba 20 minut :) poznaliśmy się :)

Dnia 02.03.2009 o 17:37, Wisho napisał:

i wyrobiłem sobie zdanie
o takich ludziach jak ty.


ja o tobie nie. nie gadałem z toba o niczym poza titanem, a konkretniej- poza itekami w titanie... czy taka krótka wymiana zdań (bo rozmową nazwać się tego nie da) pozwala wyrobić sobie zdanie o innej osobie? dziwne...

Dnia 02.03.2009 o 17:37, Wisho napisał:

Zresztą osoby grające za mną to potwierdziły.... na pm żeby
ci nie robić przykrości pewnie.


sądzisz, że osoba, która znam tylko z avatara lub gry w necie może zrobić mi przykrośc? aż taki delikatny nie jestem :) ja często nawet nie mam pojęcia jak ta osoba ma na imię, więc czy uważasz, żę zrobi mi rówznicę, gdy taka osoba która na oczy mnie nie widziała bedzie mnie obgadywałą?
jeżeli zalezy mi w jakims stopniu na szacunku danej osoby to się staram, jeżeli jednak nie- w tym momencie mnie to nie bardzo obchodzi (może to sprawić, że odetnę sobi pewne drogi na przyszłośc, ale trudno). ja tu robię swoje, piszę, aby komus pomóc, aby wyrazić moje zdanie, a nie po to, aby być duszą towarzystwa :) jeżeli ktoś przyszedł tutaj pośmiac się, pożartować- jego sprawa, ja chcę tu się czegos nauczyć (a wbrew pozorom nauczyłem się na tym forum bardzo wielu rzeczy), wymienić opinie z innymi osobami, może kogos poznać (a poznałem tu kilka osób które bardzo szanuję), ale nie po to, aby wszyscy mi mówili "ale ty jesteś miły, uczynny itp itd"- to moge sobie załatwić, że się tak wyrażę, w "realu", natomiast tu- nie zależy mi na tym tak bardzo- to jest tylko forum.

Dnia 02.03.2009 o 17:37, Wisho napisał:

Jesteś przemądrzały


tak

Dnia 02.03.2009 o 17:37, Wisho napisał:

zadufany w sobie


tak

Dnia 02.03.2009 o 17:37, Wisho napisał:

właśnie to Ty
chwalisz się jaki to nie jesteś "pro player" .....



a tu akurat nie stwarzam pozorów a jedynie zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem najlepszy :) ale to nie jest wyścig szczurów, więc nie dażę za wszelką cenę aby byc pro- nie uciekam się do zagrywek takich jak np. cheatowanie

Dnia 02.03.2009 o 17:37, Wisho napisał:

i właśnie zdanie takich ludzi jak
Ty najmniej mnie obchodzi bo nie jesteś tego wart.


to jest twoja opinia, w 100% subiektywna, jezeli masz o mnie takie zdanie, to n jest mi przyjemnie, ale nie będę z tego powodu płakał po nocach

I teraz pytanie- co tym chciałeś osiągnąć? czy to, że napiszesz mi, jakim to jestem robakiem w twoich oczach ma odwrócić uwage od tego, że jesteś cheaterem? taki wywód możesz sobie pisać jeżeli lubisz- mnie to nie boli, ale czemu uciekasz od sedna sprawy, bo nie rozmawiamy tu o tym, jaki ja jestem zuy, ale o tym, że cheatujesz i kłamiesz, że namawiasz inne osoby do cheaterstwa.
czy nie uważasz, że to jest nie fair, i że jesteś nie w porządku w stosunku do osób, które grają uczciwie? i czy masz zamiar przestać kłamac i cheatować? bo może to bedzie bolesne, może uznasz, że cię wyganiam- trudno. ale na tym forum od dawien dawna obowiązuje nieisana zasada, że cheaterów się ignoruje, i że nie ma dla nich miejsca na forum. czy więc masz zamiar zostać na forum jako cheater- bardzo możliwe, że będziesz ignorowany przez pewną część użytkowników, czy też masz zamiar coś zrobić z cheatami, zacząć od nowa, ale bez... bez tego? a może inni uważają, że cheatowanie jest ok, i że to jest normalne? jeżeli tak, to sorry, ale dla mnie miejsca tu nie ma... przeniosę się na jakieś forum angielskie i wszyscy będą "happy", bo może jestem nieprzyjemy, niemiły, przemądrzały, zadufany w sobie, ale chyba jednej rzeczy zarzucić mi nie możecie- nie jestem nieuczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wijet
opis podstawki
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5085

opis dodatku
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8341

Turner William
Co do elementalisty to ja gdybym miał taką postać to bym mu zapakował Uścisk Pani Nocy lub Kostur Kosmosu. A czemu tak - już mówię. Elementalista korzysta z magii żywiołów więc potrzebny jest kostur który by atakował żywiołami. Podane wyżej kostury strzelają troszkę dziwnymi pociskami które raz atakują lodem, raz piorunami czy ogniem tak więc można by powiedzieć że bazowy dmg od żywiołów został osiągnięty:)

Ale to są tylko moje przypuszczenia tak więc trzeba by to samemu przetestować i zobaczyć jak to wygląda na serio a nie tylko w mojej teorii


Info dla reszty userów - poniżej podaje obecną listę serwerów które udało mi się zebrać. Jeśli możecie to sprawdźcie czy gdzieś jakiejś gafy nie ma w nazwie serwera

"POLAND no cheat" FIRERODAN
"TQIT PL" Kreciuch
"Poland NO CHEAT game" Burczyn 1
"Polska bez kodów" Popcorn
"ACHILLES MOD COME ON PL" NEPS
"Wisho PL No Cheats" Wisho
"MiChAiLo_TqIt_SeRvEr" Turner William
"Gmieszt No Cheats" Gmieszt

P.S. Wie ktoś na jaki adres trzeba wysłać maila z prośbą żeby dodać coś do "przyklejonego" posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kreciuch: Najpierw do dodaj post z samymi nazwami serwerów - bo tak jakoś dziwnie by wyglądał przypięty z post z odpowiedzią dla Wijeta i Turner Williama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 11:11, Burczyn 1 napisał:

kreciuch: Najpierw do dodaj post z samymi nazwami serwerów - bo tak jakoś dziwnie
by wyglądał przypięty z post z odpowiedzią dla Wijeta i Turner Williama
:)


Jak się tak czyta to rzeczywiście odrobinę dziwacznie wygląda. Będę musiał się tego na przyszłość wystrzegać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę do tego w ten sposób: cheaty to wszelkiego rodzaju modyfikowanie gry w celu ułatwienia jej sobie. Zak, możesz mnie besztać razem z całą resztą - tak - kopiuję przedmioty. Metodą 1-2-3 bo nie jest to modyfikowanie gry, jest to zwyczajnie wykorzystywanie tego co twórcy zawarli w skryptach. I wyobraźcie sobie że jak znajdę na singlu Ciernisty Kafar i jedynymi włączonymi modami będą Show All Damages i Super Flying Bodies to owszem, założę go jeśli podwyższy mi to obrażenia. Bo gra sama mi go wydropiła i nie mam powodów aby go nie założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m-kirpluk - zgodzę się z Tobą: kafar wypadł = cieszę się = zakładam.
Ale i tak grę i klimat tworzymy sami My. Jak masz kumpli/a z którym fajnie ci się gra on szanuje Ciebie a Ty jego to jest już super. Czasami nawet samo stanie w grze i gadanie potrafi zająć szmat czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w TQ nic się lepiej nie sprawdza jak połączenie Burzy i Ziemi :D
1. Że nie trzeba wgle się martwić o sprzęt poza zbroją, byle wszystko dawało jak najwięcej obrażeń dodatkowych
2. Lodowe pociski; niby lamerskie bo 1 poziomowy czar, a z wszystkimi dodatkami i ulepszeniami za jego pomocą przeszedłem gre ^^ Tylko i wyłącznie Sopelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:55, Nihlathak napisał:

Według mnie w TQ nic się lepiej nie sprawdza jak połączenie Burzy i Ziemi :D

Każde połacznie jest dobre tylko trzeba je umieć dobrze rozwinąć.

Dnia 03.03.2009 o 18:55, Nihlathak napisał:

2. Lodowe pociski; niby lamerskie bo 1 poziomowy czar, a z wszystkimi dodatkami i ulepszeniami
za jego pomocą przeszedłem gre ^^ Tylko i wyłącznie Sopelki :D

Tu muszę się zgodzić.Wg mnie to prawie najlepsza umiejętność ze wszystkich klas magicznych.(tylko zew wilkowy jest lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować