Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 16:34, Deadkings napisał:

ja ogolnie tworze grafiki itp. to moge sie tym zajac ale najpierw skacze logo dla jcdx (jcdx
nie boj sie juz je koncze:)

ooo to świetnie, ja pod tym względem jestem totalnym noobem(co widac po mojej PIEKNEJ stronie)
Więc Twoja jak i też wszysktich pomoc napewno sie przyda i jak sie postaramy stworyzmy coś wiekszego:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:18, Abi Dalzim napisał:

Skoro tworzysz stronkę, to może zainteresuje Cię to: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10429&pid=29
Ja też bym się chętnie przyłączył, ale z HTML jestem kompletna noga :)

HTML to nie jest problem, dla każdego się cos znajdzie, razem napewno stworzymy coś wielkiego tak więc zapraszam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:18, Abi Dalzim napisał:

Skoro tworzysz stronkę, to może zainteresuje Cię to: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10429&pid=29
Ja też bym się chętnie przyłączył, ale z HTML jestem kompletna noga :)



No właśnie Abi napisał to, o czym mówiłem - może ekipa Gram.pl/CDP postanowi jakoś zauważyć ten projekt? Latach robi patche, teraz Sebacom wziął się za stronę - to powinno wzbudzić ich zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:24, Sebacom napisał:

tak więc zapraszam:]

Oblookałem stronkę i jak na pierwszy dzień działania (czy drugi...) jest całkiem nieźle. wiem nawet skąd czerpiesz inspiracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:24, Sebacom napisał:

> Skoro tworzysz stronkę, to może zainteresuje Cię to: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10429&pid=29

> Ja też bym się chętnie przyłączył, ale z HTML jestem kompletna noga :)
HTML to nie jest problem, dla każdego się cos znajdzie, razem napewno stworzymy coś wielkiego
tak więc zapraszam:]


napisz na hosting@gram.pl na pewno jesli beda zainteresowani ktos sie skontaktuje... Albo meczcie Soleile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:46, Abi Dalzim napisał:

> tak więc zapraszam:]
Oblookałem stronkę i jak na pierwszy dzień działania (czy drugi...) jest całkiem nieźle. wiem
nawet skąd czerpiesz inspiracje :)

to ona wogóle działa?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:01, Abi Dalzim napisał:

> to ona wogóle działa?:]
Twoja stronka i nie wiesz? :)

Niby coś tam wiem, ale wkońcu tak ją szybko robiłem że pewnie tam jakis choclik(który ostatnio ładnie niszczy polonizacje CDProjektu) mógł wejść:]
a własnie Abi, napisz do mnie na GG wtedy porozmawiamy na spokojnie, bo poco spamować na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 19:20, Maxtreme napisał:

zamawiał ktoś tą gierkę przez kuriera?


Tak, ja chociażby. Doszedł w terminie, a ze zrozumieniem tego, co napisano w info o paczce nie było problemu, trzeba się tylko wczytać. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:00, Abi Dalzim napisał:

Chce ktoś takie cosik? Wymienię na hełm z setu Babilonu lub coś innego (fajna zbrojka lub hełm).

a chciałbyś może Obsidian zbroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym naprawdę rad, gdyby ktoś z odmętów swych plecaków wygrzebał po jednej częsci Półksiężyca Hekate i Bukłaku Dionizosa bo mam je w uzbrojeniu, a nie mogę zebrać brakujących z racji pobytu w Egipcie.
Ma ktoś to może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę z frontu TQ
Właśnie przed chwilą miałem ciekawą przygodę. Będąc za Knossos i mając 16 level wyrzuciło mnie na początek.
Oczywiście zresetowało mi wykonane zadania i jednocześnie nadpisało postać (liczyłem, że uda mi się ją odczytać), a że kopii nie miałem to wiecie sami. Trochę mi żal. Miał ktoś coś takiegio??

Mam nadzieję że będą poprawki do tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:29, pgmys napisał:

Piszę z frontu TQ
Właśnie przed chwilą miałem ciekawą przygodę. Będąc za Knossos i mając 16 level wyrzuciło mnie
na początek.
Oczywiście zresetowało mi wykonane zadania i jednocześnie nadpisało postać (liczyłem, że uda
mi się ją odczytać), a że kopii nie miałem to wiecie sami. Trochę mi żal. Miał ktoś coś takiegio??


Już ktoś pisał o podobnych zdażeniu chyba parę stron wcześniej, ale nie kojarzę żeby była tam wzmianka o przerzuceniu na początek? To się stało w czasie gry? W każdym razie wygląda to na przypadek bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:36, OmenSannarin napisał:

> Piszę z frontu TQ
> Właśnie przed chwilą miałem ciekawą przygodę. Będąc za Knossos i mając 16 level wyrzuciło
mnie
> na początek.
> Oczywiście zresetowało mi wykonane zadania i jednocześnie nadpisało postać (liczyłem,
że uda
> mi się ją odczytać), a że kopii nie miałem to wiecie sami. Trochę mi żal. Miał ktoś coś
takiegio??

Już ktoś pisał o podobnych zdażeniu chyba parę stron wcześniej, ale nie kojarzę żeby była tam
wzmianka o przerzuceniu na początek? To się stało w czasie gry? W każdym razie wygląda to na
przypadek bardzo podobny.


Dokładnie w czasie gry, a właściwie walki, nie dość tego straciłem na liczniku życie. Mam możliwośc przejścia portalami, tylko niestety główny wątek gry - misja główna jest do wykonania od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować