Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 21:54, Abi Dalzim napisał:

> To jak, może mi ktoś pomóc? Mogę raz-dwa założyć serwer i może komuś by się chciało
poświęcić mi chwilę:)

Ok, załóż, to postawimy portal.


Dzięki, ktoś się zlitował:) możesz się na gg odezwać? Serwer i hasło to omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:54, Abi Dalzim napisał:

Ok, załóż, to postawimy portal.


Dzięki stary! Sporo pomogłeś, choć teraz raz za razem łoją mnie aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 21:52, pgmys napisał:

MJa mam już starą kartę ATI radeona 128 MB i nie ma problemów z teksturami. Może to kwestia
RAMu (2 GB)
Chyba, że karty ATI mają coś w sobie. A idąc dalej tropem RAMu to bardziej się on chyba przydaje.
W każdym razie nic mi się wiesza i grafika ustawiona na maksa nie daje po sobie poznać że coś
nie tak

nie raczej to jest czysto techniczny, tekstury poprostu świecą albo przyjmują dziwną postać, np raz z mego hełmu tekstura długa wystawała jak jakiś kij, dosyć śmieszne to wyglądało ale jakoś przezyłem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 01:03, GeoT napisał:

Dzięki stary! Sporo pomogłeś, choć teraz raz za razem łoją mnie aż miło :)

Dlaczego? Przecież poziom trudności zmniejsza się jak ktoś wychodzi z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 08:47, Abi Dalzim napisał:

Dlaczego? Przecież poziom trudności zmniejsza się jak ktoś wychodzi z gry...


A nie wiem kilkanaście razy dostałem po tyłku ale to nic. Dzięki Tobie mam teraz tyle kasy, że życia mi nie brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:00, GeoT napisał:

A nie wiem kilkanaście razy dostałem po tyłku ale to nic. Dzięki Tobie mam teraz tyle kasy, że życia mi nie brak :)

Dobrze, że expa się nie traci na normalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:13, Abi Dalzim napisał:

> Dzięki Abi za pomoc wczoraj - przez najbliższe dwa dni zamierzam ostro przyciąć i podpakować
swoją postać:)


Widzę, że Abi to taki As Z Rękawa ... gdzie TitanQuestowiec nie może tam Abiego pośle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 08:24, Sebacom napisał:


> MJa mam już starą kartę ATI radeona 128 MB i nie ma problemów z teksturami. Może to kwestia

> RAMu (2 GB)
> Chyba, że karty ATI mają coś w sobie. A idąc dalej tropem RAMu to bardziej się on chyba
przydaje.
> W każdym razie nic mi się wiesza i grafika ustawiona na maksa nie daje po sobie poznać
że coś
> nie tak
>
nie raczej to jest czysto techniczny, tekstury poprostu świecą albo przyjmują dziwną postać,
np raz z mego hełmu tekstura długa wystawała jak jakiś kij, dosyć śmieszne to wyglądało ale
jakoś przezyłem:]



Mialem to samo, ale tyczylo sie to armoru. Swiecil na bialo, ale tylko raz takie zjawisko zauwazylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:13, Abi Dalzim napisał:

P.S. Co sądzicie o tych strategiach?
http://miniurl.pl/asassinka

hmm, dziwne - nie ma nic do zabawy dwiema broniami - jak juz mam biegaz z tarcza to nie lepiej brac obronce?
w tej chwili mam wojownika a zabojce czy jak tam sie zwiem mam dopiero dobrac, ale skile napewno beda inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:46, gmx napisał:

hmm, dziwne - nie ma nic do zabawy dwiema broniami

Do zabawy dwoma broniami mam woja, a do obrony obrońcę :)
Ta postać będzie się opierać (jeszcze nie powiedziane, że zrobię ją w takiej formie) na obrażeniach od trutki, otwarciu rany i pułapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:53, Abi Dalzim napisał:

Ta postać będzie się opierać (jeszcze nie powiedziane, że zrobię ją w takiej formie) na obrażeniach
od trutki, otwarciu rany i pułapkach.

hmm, te obliczenia so ok? (65lv?)
w tej chwili na 23lv mam wszystkie parametry duzo wyzej, ale to moze wina przedmiotow.

hmm, ja wole biegac z dwiema kosami - po co mi obrona jak wszyscy ktorzy moga mnie ubic nie zdaza nawet zadac ciosu? (zwlaszcza jak wypali kilka combo 90 albo 360) przynajmniej narazie... jeszcze 2lv i nie bede mial do czego dodawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 01:03, GeoT napisał:

Dzięki stary! Sporo pomogłeś, choć teraz raz za razem łoją mnie aż miło :)


To gdzie Was razem poniosło wczoraj? Który to już poziom stuknął?
Pewnie Abi wyprowadził Cię na niezłe manowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie grania to było z 10 min, bo w ogóle na początku sie nie mogliśmy połączyć. Robiliśmy gry na przemian chyba z 6 razy. Ten multi coś skaszaniony jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, teraz to się gra zaczyna:) w Egipcie już widzę, że się będzie miło spędzać czas.
Tylko problem mam bo zostało mi kilka relikwi z Grecji i część z nich mam już włożone w uzbrojenie, a nie mam jak zapełnić... Czyżbym musiał znów pośmigać po Grecji w poszukiwaniu tych bzdurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:15, OmenSannarin napisał:

Tylko problem mam bo zostało mi kilka relikwi z Grecji i część z nich mam już włożone w uzbrojenie,
a nie mam jak zapełnić... Czyżbym musiał znów pośmigać po Grecji w poszukiwaniu tych bzdurek?

raczej tak, bo co innego wyciagasz w grecji, co innego w egipcie i oriencie - tez mam ten problem bo iedna sakwe mam wypchana tylko niedokonczonymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:18, gmx napisał:

> Tylko problem mam bo zostało mi kilka relikwi z Grecji i część z nich mam już włożone
w uzbrojenie,
> a nie mam jak zapełnić... Czyżbym musiał znów pośmigać po Grecji w poszukiwaniu tych bzdurek?

raczej tak, bo co innego wyciagasz w grecji, co innego w egipcie i oriencie - tez mam ten problem
bo iedna sakwe mam wypchana tylko niedokonczonymi :(


Ja już nie mam żadnych,bo później nie są już przydatne :/

Do legendarnych się nie podczepi,a zajmują tylko miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować