Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 14:29, flymar napisał:

> > 2) czy jest jedna postać "do wyboru" i później decyzje w które drzewko inwestować,
czy
> bardziej standardowo?
> Do wyboru masz tylko płeć i kolor tuniki bohatera. O reszcie decydujesz sam. Czasami lepiej

> rozwijać jedno mistrzostwo na maxa, a dopiero potem myśleć o czymś drugim, niż od razu
na początku
> sie rozdrabniać.
>
A twarze/fryzury? Brakuje mi takiego edytora jak np. w Simsach:> O Oblivionie nie wspomnę,
bo tam same brzydactwa wychodziły:D

Ale to nie jest gra dla wielbicieli barbie i innych simsów :)
Tutaj chodzi o grywalnośc,a nie wygląd bohatera/ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:38, Goofy23 napisał:

> > > 2) czy jest jedna postać "do wyboru" i później decyzje w które drzewko inwestować,

> czy
> > bardziej standardowo?
> > Do wyboru masz tylko płeć i kolor tuniki bohatera. O reszcie decydujesz sam. Czasami
lepiej
>
> > rozwijać jedno mistrzostwo na maxa, a dopiero potem myśleć o czymś drugim, niż od
razu
> na początku
> > sie rozdrabniać.
> >
> A twarze/fryzury? Brakuje mi takiego edytora jak np. w Simsach:> O Oblivionie nie wspomnę,

> bo tam same brzydactwa wychodziły:D
Ale to nie jest gra dla wielbicieli barbie i innych simsów :)
Tutaj chodzi o grywalnośc,a nie wygląd bohatera/ki.

1) Możliwość pochwalenia się naprawdę oryginalnym bohaterem w multi - nie tylko jeśli chodzi o ubranko i majchry.
2) postac bohatera jest zawsze na środku ekranu, najwięcej się ją ogląda. Fajnie byłoby gdyby miała jakieś cechy charakterystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:42, flymar napisał:

1) Możliwość pochwalenia się naprawdę oryginalnym bohaterem w multi - nie tylko jeśli chodzi
o ubranko i majchry.

akurat w tq cale ubranie, zbroje bronie itd sa ladnie wymodelowane w 3d i zazwyczaj okrywaja cala postac. fakt, mozesz sciagnac co sie da, ale to h&s a nie pokaz mody

Dnia 22.08.2006 o 14:42, flymar napisał:

2) postac bohatera jest zawsze na środku ekranu, najwięcej się ją ogląda. Fajnie byłoby gdyby
miała jakieś cechy charakterystyczne.


tylko zeby grac efektywnie trzeba miec odsunieta kamere, jak masz pelna albo demo - sam widzisz ze nawet na standardowej nie ma mozliwosci zobaczenia szegulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co komu superszczegolowa postac w h&s no a jak by juz taka zrobili i miala by z 50000 polygonow to placz i lament bo mi nie chodzi plynnie na moim "super" sprzecie tak by bylo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 15:16, Deadkings napisał:

a po co komu superszczegolowa postac w h&s no a jak by juz taka zrobili i miala by z 50000
polygonow to placz i lament bo mi nie chodzi plynnie na moim "super" sprzecie tak by bylo na
100%

True :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale np. w Dungeon Siege były różne twarze - co prawda texturki rozmyte ale jednak. W Guild Wars kilka twarzy + kilka fryzur + kilka odcieni skóry i już jest sporo kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zaszalałem i sobie z białej tuniki zrobiłem złotą, bo nie dosć, że ładnie pasuje do pancerza to jeszcze się super zgrywa z piaskami Egiptu:) ale faktem jest, że jakby dano ciut większy wybór przy tworzeniu herosa byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze, gracie sobie w Titan questa nabijacie lvle a ja haruje i sobie pomału tworzę stronę o Titanie(dla zainteresowanych- www.titanquest.glt.pl) czysto dla zabawy no i troche podtuninguje me małe zdolności webmasterskie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne badziewie wyszło z tego modelowania w Oblivionie i cieszę się,że tutaj nie ma tego samego błędu :)

A wygląd i tak każdy gracz kształtuje na swój sposób ubierając swojego hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 16:10, Sebacom napisał:

Wy to macie dobrze, gracie sobie w Titan questa nabijacie lvle a ja haruje i sobie pomału tworzę
stronę o Titanie(dla zainteresowanych- www.titanquest.glt.pl) czysto dla zabawy no i troche
podtuninguje me małe zdolności webmasterskie:]


Mogę Ci jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 16:12, Goofy23 napisał:

> Wy to macie dobrze, gracie sobie w Titan questa nabijacie lvle a ja haruje i sobie pomału
tworzę
> stronę o Titanie(dla zainteresowanych- www.titanquest.glt.pl) czysto dla zabawy no i troche

> podtuninguje me małe zdolności webmasterskie:]

Mogę Ci jakoś pomóc?

Jakbyś chciał to pewnie, razem może jakoś przerobimy ten złom na coś lepszego:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 16:15, Sebacom napisał:

> > Wy to macie dobrze, gracie sobie w Titan questa nabijacie lvle a ja haruje i sobie
pomału
> tworzę
> > stronę o Titanie(dla zainteresowanych- www.titanquest.glt.pl) czysto dla zabawy no
i troche
>
> > podtuninguje me małe zdolności webmasterskie:]
>
> Mogę Ci jakoś pomóc?
>
Jakbyś chciał to pewnie, razem może jakoś przerobimy ten złom na coś lepszego:]

Super :) Wysłałem Ci maila z kontaktem do mnie ;)
Będziemy działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gg to napisz do mnie<mój jest podany w dziale kontakt> tak szybciej się skontaktujemy, bo nie wiadomo czy ten mail wogule dojdzie(wkońcu ja ta stronę robiłem:])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 16:22, Deadkings napisał:

jak bede mial czas i skacze to co zaczolem dla jcdx to ci tez pomoge

To świetnie, wiecie gdzie mój numer gg jest więc jakby ktoś jeszcze chciał się dołączyć to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się już odezwałem i jeśli ktoś chce mogę pomóc w warstwie językowej strony, bo akurat lubie to zagadnienie.
Swoją drogą fajnie, że to kolejna samodzielna akcja gramowiczów - może CDP chciałbym podpiąć się pod ten projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zawiadomić, że zagrałem w titan Questa demówkę i już niedługo opylę to badziewie DS II, a zakupię tą genialną grę :) Naprawdę gra się wyśmienicie. Ten klimat antycznej grecji, te stworki, ekwipunek i grafika. Miód, cud i orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 16:32, Budyn napisał:

i już niedługo opylę to badziewie DS
II, a zakupię tą genialną grę :)


myslisz jak mi sie udalo w ciagu jednego miesiaca zdobyc h5 a potem TQ mimo zasady jedna wyplata - jedna gra? tez opchnalem troche staroci :D i bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować