Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 12:07, Deadkings napisał:

no to sie zdziwisz


xD może się zdziwię ale do odważnych świat należy myślę że najwyżej bedzię mi strasznie wolno chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dojsc dobrego kompa czyli Athlon 64 3200+ 2Ghz @ 2.7 GHz i 1 GB ramu oraz 7800 GT 256 mb i czasem jak wychodze z jaskini sie przytnie a gram z wszysytkim na full przy 1280x1024 bo moj monitor wiekszej nie wyciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 12:12, Deadkings napisał:

ja mam dojsc dobrego kompa czyli Athlon 64 3200+ 2Ghz @ 2.7 GHz i 1 GB ramu oraz 7800 GT 256
mb i czasem jak wychodze z jaskini sie przytnie a gram z wszysytkim na full przy 1280x1024
bo moj monitor wiekszej nie wyciagnie


widzisz więc jak ja będe grać na normalu to jest duża szansa że będzie tak jak u ciebie a jak gorzej to będe grał na minimalu mi na grafice zależy monitor też mam spory ale gra ważniejsza od grafiki nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 11:48, Goofy23 napisał:

Myślę,że z czasem jak Twoja strona nabierze kolorków, trzeba będzie napisać do CDP i pwoiedzieć
o niej :D


Tez jestem tej samej myśli, weźniemy się razem do pracy i Nasza strona może zawojuje świat!
Jakby nam sie udało zdobyc status oficjalnej to bym powiedział....no popatrz taka brzydka stronka a zawojowała świat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona XP2000+, Radeona 9600, 512 RAM-u i gram na wszystkim LOW, bo zależy mi przede wszystkim na płynności a nie na pieknej grafice. Przycinki, są bardzo rzadkie i tylko przy wychodzeniu (wchodzeniu) do jaskiń, czyli nie przeszkadzają w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 12:36, skyba napisał:

wszystkim na płynności a nie na pieknej grafice. Przycinki, są bardzo rzadkie i tylko przy
wychodzeniu (wchodzeniu) do jaskiń,

to chyba ma kazdy - mam 1gb ramu i podczas jednej z takich przycinek jak wychodzilem z jaskini prawie mnie ubili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby co to powiem ci czy na 256 mb jest gorzej ty masz redeona 9600 ja mam Gforce 5200 FX się zobaczy ale rzecz oczywista że uciebie płynniej ile masz GHz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi - teraz tworzysz Burza-Natura? Bo ja w tej chwili gram Ziemia-Natura i z tej drugiej akutualnie mam jedynie dwa punkty włożone w umiejętność leczenia, którego używam na Mieszkańcu Jądra w bardziej krytycznych chwilach. Nie wiem, czy żałować tego wyboru czy nie, ale zobaczę jak grę skończę i zacznę to drugie mistrzostwo ulepszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam jakiego heroska sobie zrobić jak skończę grać moim ;)

Nie za bardzo chce mi się grać łucznikami,wolę grę w zwarciu,ale kusi mnie żeby zrobić jakiegoś zajebistego maga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 13:30, OmenSannarin napisał:

Abi - teraz tworzysz Burza-Natura?

Zastanawiam się nad tym właśnie. Najbardziej w Naturze kusi mnie Serce dębu, bo podwaja ilość życia, co wiadomo decyduje o przeżywalności herosa. Jeszcze tę sprawę przemyślę, a na razie popykam może jeszcze moim Władyką :)
Choć czasu nie za wiele mam, bo żona z małym wraca dzisiaj i jeszcze do tego praca normalna i pisanie magisterskiej... Szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 14:01, DemonCleaner napisał:

Mam pytanko (chyba już kiedyś je zadałem, ale co tam):

Znajduję często zielone przedmioty, czy to nie przypadkiem unikaty z poziomu normalnego?
(Tak jak odpowiednio niebieskie i fioletowe z Epickiego i Legendarnego)

Chyba można tak powiedzieć :)

Zauważyęłm ostatnio,że niektóre zielone "laski" w połączeniu z reliktami są lepsze niż legendarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 14:07, Goofy23 napisał:

Chyba można tak powiedzieć :)

Zauważyęłm ostatnio,że niektóre zielone "laski" w połączeniu z reliktami są lepsze niż legendarne ;)


Jak na razie to nie okazywały się jeszcze tak dobre (przynajmniej te co trafiałem),
ale z drugiej strony nie mam jeszcze dostępu do reliktów w wersjach epickich, o elitarnych nawet nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie w demku - trafiłem kilka przedmiotów niebieskich i jeden fioletowy; zwykłe unikaty (zielone) były dość często.

a jeden hełm, to nawet mu tekstury brakowało (i była szachownica czarno-biała zamiast niej) a był to konkretny :niebieski" przedmiot. widocznie okroili z grafy wtedy demo. no ale save''a nie przeniosłem do pełnej wersji :(a demko juz dawno odinstalowane (musze zobaczyc co wtedy znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować