Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft, PewDiePie i gry wideo dominują YouTube`a

28 postów w tym temacie

Z pewnością, do sukcesu PewDiePie-ja, przyłożyły ręce i oczki, moje córki, które jak mogą zmarnować trochę czasu to, często marnują go oglądając jego filmiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest sławny, ale przyciąga tylko [m]

Geniusz się odezwał, AVE Mackopff.

Też nie uważam go za guru, ale bez przesady, obrażać innych z powodu jakiegoś gostka na YouTube.
Chyba, zazdrość przez Ciebie przemawia.
Jak ja bym potrafił zrobić z siebie głupka, w taki sposób żeby zarobić kilka milionów dolarów, to pewnie bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak ja bym potrafił zrobić z siebie głupka, w taki sposób żeby zarobić kilka milionów dolarów, to pewnie bym zrobił."
honor Ci nie pozwala, czy odwagi brak? bo pitolić przed kompem jak niedojrzały 14latek(krzycząc, nie trzymając emocji na wodzy) potrafi chyba każdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> honor Ci nie pozwala, czy odwagi brak? bo pitolić przed kompem jak niedojrzały 14latek(krzycząc,
> nie trzymając emocji na wodzy) potrafi chyba każdy...

Widocznie nie każdy potrafi, skoro tylko jemu taki wynik na YT udaje się utrzymać.
A do Mackopff-a mam pretensje o to, że obraża innych, nie o wyśmiewanie PewDiePie-ja, bo mnie osobiście on nie interesuje.
Co do moich talentów, to raczej w moim wieku, nie miałbym szans zostać popularnym YouTube-rem, tym bardziej, że mój stosunek do wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych i publicznego ekshibicjonizmu jest bardzo negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi, każdy by potrafił... jedni kreują się w taki sposób dla siana czy popularności, innym sprawia to przyjemność, polecam ost odcinek south park, gdzie cartman pokazuję co trzeba robić, żeby przyciągnąć przed odbiorniki masy tych "ludzi" którym naprawdę wystarczy krzyczący, śmiejący się słodziak w gameplayu by się rozerwać (może sami mają za mało odwagi, żeby tak robić jak on...) ja oglądam tylko te bez komentarzy jak już, bo ani to mądre ani śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pokazuje przede wszystkim kto korzysta z YouTube, czyli ludzie w wieku 6-13 lat, którzy gry kupić nie mogą, bo nawet nie mają za co ale mogą sobie pooglądać gameplaye na YouTube, tak samo jak MineCraft gdzie średnia wieku to też coś ok. 12 lat. Za 10 lat gdy podrosną to dopiero gry zdominują youtuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 10:03, Mackopff napisał:

Jest sławny, ale przyciąga tylko [m-I]


Proszę nie obrażaj osób, które oglądają jego twórczość, Nie lubisz go ok, ale nie obrażaj bo w tej chwili obraziłeś nie tylko mnie ale i wiele innych osób, zatem za obrażanie i słownictwo Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> uwierz mi, każdy by potrafił... jedni kreują się w taki sposób dla siana czy popularności,
> innym sprawia to przyjemność, polecam ost odcinek south park, gdzie cartman pokazuję
> co trzeba robić, żeby przyciągnąć przed odbiorniki masy tych "ludzi" którym naprawdę
> wystarczy krzyczący, śmiejący się słodziak w gameplayu by się rozerwać (może sami mają
> za mało odwagi, żeby tak robić jak on...) ja oglądam tylko te bez komentarzy jak już,
> bo ani to mądre ani śmieszne...

Czyli Cartman z South Parka jest dla ciebie wyznacznikiem co się da a co nie? Czyli jak pomaluje rękę i powiem, że to Jennifer Lopez to zrobie karierę? South Park to satyra, każdy może próbować podrobić Pewdiepie wrzeszcząc i robiąc z siebie głupka na YT i takich ludzi jest masa, problem w tym, że nikt z tych ludzi nie ma nawet połowy tego co on. Nawet Totalbiscuit, który go nie cierpi mówi, że to jak Pewdiepie zarządza swoim kanałem na YT, swoim wizerunkiem i jak zbiera ludzi wokół siebie zasługuje na podziw, bo to jest bardzo przemyślane działanie.
Swoją drogą wielu ludzi, którzy oglądają te wszystkie gameplaye nie ogląda ich tak naprawdę dla samego gameplayu, a dla osobowości osoby grającej. Oczywiście to w co grają ma znaczenie, ale kometarz jest wciąż najważniejszy z tego Youtuberzy mają subskrybcje, tworzą sobie grono fanów, które ich lubi za to kim są i często obejrzą filmik z gry, w którą osobiście nigdy by nie zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z pewnością, do sukcesu PewDiePie-ja, przyłożyły ręce i oczki, moje córki, które
> jak mogą zmarnować trochę czasu to, często marnują go oglądając jego filmiki ;)

Odpowiedni rodzic sprawdza co oglada jego dziecko. Bo zawartość jego filmików nie jest z pewnością dla małych dzieci, ja bym powiedział że 12+. No ale cóż, w dzisiejszych czasach wychowaniem zajmuje się telewizja, a nie rodzic. Smutne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoisty fenomen naszych czasów, ludzie zamiast w gry grać, oglądają jak gra ktoś inny. Dla mnie to zawsze będzie chore, ale co kto lubi. Rozumiem, e-sport turnieje, komentarz, emocje. Ale nie jednego silącego i pieniącego się asa z drugim który wdzięczy się do kamerki nagrywając materiał z trybu dla jednego gracza.

Inna sprawa, że to świetny biznes, a skoro aż tylu ludzi chce to oglądać, to zawsze znajdzie się ktoś kto wykorzysta sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiedni rodzic sprawdza co oglada jego dziecko. Bo zawartość jego filmików nie jest
> z pewnością dla małych dzieci, ja bym powiedział że 12+. No ale cóż, w dzisiejszych czasach
> wychowaniem zajmuje się telewizja, a nie rodzic. Smutne. :(

A skąd wiesz w jakim wieku są moje córki ??
Rozumiem, że jesteś odpowiedzialnym rodzicem i kontrolujesz 100% tego, co robią Twoje dzieci.
To ja Ci gratuluję naiwności ;)

Ja z córkami spędzam dużo czasu, nie tylko gram z nimi w gry, i wiem jakie mają zainteresowania.
A to że pozwalam im korzystać z internetu, to wymóg czasów.
Nawet szkoły.
Jeżeli masz dzieci, to gwarantuję Ci, że nawet się nie zorientujesz jak będą wiedziały więcej od Ciebie, lepiej od Ciebie będą się orientowały "w nowych technologiach" i będą potrafiły zrobić więcej niż Ty.
Takie życie.

Nie oceniaj innych pochopnie, łatwo jest oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tych youtuberów na swoich filmach jest zupełnie inna, niż w rzeczywistości. Ktoś robi z siebie idiotę, bo wie, że to dobry biznes. Wspomniany pan akurat się wstrzelił w dobry moment i potrafił się wylansować, bo żaden inny nie zbliżył się nawet do jego liczby wyświetleń. My zamiast PewDiePie mamy swoje Rocki i Roje, nie brak też minecraftowców (miliony wyświetleń przy filmikach, w których ktoś kopie kwiatki kilofem i opowiada czerstwe dowcipy). Taka prawda, że ludzie oglądają je bardziej dla danej osobowości czy raczej wykreowanej postaci, chociaż wielu często wciąż wierzy w prawdziwość tych wizerunków. Trochę to też pokazuje ubogość polskich youtuberów, którzy są mniejszymi klonami międzynarodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tak cartman jest dla mnie wyznacznikiem, weź się puknij w czoło... z tego co widzę, to
> wiarygodne, nie robiące nic dla zysku, media są dla Ciebie wyznacznikiem
>
>
"polecam ost odcinek south park, gdzie cartman pokazuję co trzeba robić, żeby przyciągnąć przed odbiorniki masy tych "ludzi" którym naprawdę wystarczy krzyczący, śmiejący się słodziak w gameplayu by się rozerwać"
To niby jak to rozumieć? Cartman pokazuje? Naprawdę? To jest satyra zjawiska, które jest znacznie bardziej skomplikowane niż wrzaski przed komputerem wrzucane na YT, a satyra ma bawić, wyśmiewać, a nie tłumaczyć zjawisko. Wszystko w South Parku jest przerysowane. Wystarczy spojrzeć ilu jest YouTuberów związanych ze światem gier, z większą bazą subskrybcji, a ilu jest YouTuber''ów związanych z grami w ogóle. Ledwo marny procent tych ludzi daje radę zarobić na swoim kanale na życie, a to już o czymś świadczy. Drugie zdanie jest dla mnie zagadką, bo nie mam pojęcia gdzie moja wypowiedź wskazuje na to, że media są dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek, a już tym bardziej, że uważam je za wiarygodne i działające charytatywnie. Widzę, że ktoś inny tutaj powinien się puknąć w czoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować