Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak tworzono najbardziej imponujący element Infamous: Second Son?

29 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Można mieć różne opinie na temat Infamous: Second Son (nie mam własnej, bo zasnąłem z nudów po dwóch godzinach), ale z jednym dyskutować nie można - to urodziwa gra. Zobaczmy, jak tę urodę osiągnięto.

Przeczytaj cały tekst "Jak tworzono najbardziej imponujący element Infamous: Second Son?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% . Gra jest nudna do bólu . Skończyłem cala , ale na sile gralem juz po jakichś 3 godzinach gry . Do drugiej części nawet niema podejścia . Grafika to majstersztyk , jak narazie najladniejsza z gier na PS4. Odchodząc od tematu nie grałem jeszcze w dobra grę na obecnej generacji, pisząc dobra to taka ktora zapada w pamięć , tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdyby rzeczy które dodali w dodatku (wyzwania itd.) były dostępne w podstawce, gierka byłaby o wiele ciekawsza.Ja osobiście nie narzekam na nudę bawiłem się świetnie przez około 25 godzin z drugim podejściem było o wiele gorzej.Co do filmiku to jest świetny, najbardziej w tej grze imponowały mi właśnie efektu cząsteczkowe i małe smaczki związane z mocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pleju4 przeszedłem The Last of Us, z racji że z poprzedniej generacji końsol miałem x360. Gra jak najbardziej godna polecenia, jak ktoś lubi dobrą dawkę wciągającej fabuły. Natomiast z innych gier, które wyszły na ps4 to raczej nie ma nic ciekawego. Kolega zachwyca się DA:I, ja sam jeszcze nie miałem z nią styczności. W tym roku wyjdzie parę gier, to zapewne coś się znajdzie. A co do infamous - cieszę się, że dali First Light w PS+, dzięki temu wiem, że ta gra jest bardziej dla młodzieży, niż dla mnie ;) zbyt emo (w tym dodatku gra się dziewczyną z tunelami w uszach i można zamienić się w różowe światło, so manly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat nie jestem fanem Tlou i ja ogrywalem tylko wersje na ps4. Jak kolega rng mogę polecić cień mordoru , obcy izolacje , the evil within, lords of the fallen i dalej to nie są moim zdaniem jakies wybitne gry , na zabicie nudy po prostu . Trzeba czekać i tyle w końcu cos się trafi , bo szczerze to juz w żaden hype nie wierze i sie na nic nie nastawiam . DMC na nowe konsole z starszej generacji to juz kpina i dojenie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to trochę nie rozumiem tego narzekania na nudę. Gra nie była wybitna, ale grało się bardzo fajnie, na tyle fajnie że nawet zadałem sobie te trochę trudu zbierająć wszystkie odłamki, wyzwalajac każdą dzielnicę i tak dalej. Na pewno uważam ją za ciekawszą od poprzednich dwóch Infamousów od których odbiłem się bardzo szybko. Tamte faktycznie były nudnawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc to trochę nie rozumiem tego narzekania na nudę. Gra nie była wybitna,
> ale grało się bardzo fajnie, na tyle fajnie że nawet zadałem sobie te trochę trudu zbierająć
> wszystkie odłamki, wyzwalajac każdą dzielnicę i tak dalej. Na pewno uważam ją za ciekawszą
> od poprzednich dwóch Infamousów od których odbiłem się bardzo szybko. Tamte faktycznie
> były nudnawe.

Autor często coś palnie by zabłysnąć złotą myślą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja na pleju4 przeszedłem The Last of Us, z racji że z poprzedniej generacji końsol miałem
> x360. Gra jak najbardziej godna polecenia, jak ktoś lubi dobrą dawkę wciągającej fabuły.
> Natomiast z innych gier, które wyszły na ps4 to raczej nie ma nic ciekawego. Kolega zachwyca
> się DA:I, ja sam jeszcze nie miałem z nią styczności. W tym roku wyjdzie parę gier, to
> zapewne coś się znajdzie. A co do infamous - cieszę się, że dali First Light w PS+, dzięki
> temu wiem, że ta gra jest bardziej dla młodzieży, niż dla mnie ;) zbyt emo (w tym dodatku
> gra się dziewczyną z tunelami w uszach i można zamienić się w różowe światło, so manly).
No tak, bo jak się nie gra prawdziwym macho, to grę trzeba spisać na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infamous mimo że ma fajne efekty to tekstury są średniej jakości i wyglądają jak z assasina 3 na ps3, i gra jest nudna jak flaczki z olejem, fabuła nie jest jakoś szczególnie zachęcająca, ale polecam The last Of us na ps4 lub jezeli ktoś posiada ps3 to też grafika nie różni się po za tym że na ps4 jest 1080p a na ps3 720, jak się ma telewizor z 40 cali lub 45 to fajnie się gra i do tego mroczny klimat w który gra nas wprowadza, ruiny i ogółem fabuła wciągająca i przeżyciowa aż gra ciągnie żeby 3 raz ją przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up. Zainwestuj w dobre okulary albo mocniejsze soczewki , bo porównywanie tekstur do Ac III to juz czysta przesada. Zreszta twój opis tlou przypomina dzieciaka który z podniety aż dostal zadyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wplatanie swoich odczuć w treść newsa sprawia, że ta notka przestaje być informacyjna. Pewnie bym się nie czepiał gdyby news traktował o grze innej niż exclusive PS4, ale nie zmienia to faktu że można się w ten sposób narazić części forum. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Infamous mimo że ma fajne efekty to tekstury są średniej jakości i wyglądają jak z assasina
> 3 na ps3, i gra jest nudna jak flaczki z olejem, fabuła nie jest jakoś szczególnie zachęcająca,
> ale polecam The last Of us na ps4 lub jezeli ktoś posiada ps3 to też grafika nie różni
> się po za tym że na ps4 jest 1080p a na ps3 720, jak się ma telewizor z 40 cali lub 45
> to fajnie się gra i do tego mroczny klimat w który gra nas wprowadza, ruiny i ogółem
> fabuła wciągająca i przeżyciowa aż gra ciągnie żeby 3 raz ją przejść.

Dzisiejsza młodzież aż tak płytko patrzy na gry? W Twoim "poleceniu" nie ma dokładnie NIC co polecasz Z GRY. Czyli gra w 720 nie była by już do polecenia? a ja grałem na 24" ekranie.. cholera czyli też błędnie kocham tą grę. Głupi ja.

Co do tekstur w iF:SS to chyba pomyliły Ci się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 13:17, ozoqq napisał:

Swoją drogą wplatanie swoich odczuć w treść newsa sprawia, że ta notka przestaje być
informacyjna.

A jaka wtedy jest? Jak nie informacyjna? :P

Dnia 11.01.2015 o 13:17, ozoqq napisał:

Pewnie bym się nie czepiał gdyby news traktował o grze innej niż exclusive
PS4, ale nie zmienia to faktu że można się w ten sposób narazić części forum. :-)

Niech żyje pan prezes Jarosław Kaczyński :)
Zagrałem w dwójkę na PS3. Takiego drewna dawno nie tykałem. Poleć rozbuchaj, poleć rozbuchaj i te "wybory" XD.
Jak trójka działa na podobnej zasadzie, to mnie wcale nie dziwią takie opinie.
To napisałem ja przedstawiciel #PCMasterRace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 15:47, Zgreed66 napisał:

> Swoją drogą wplatanie swoich odczuć w treść newsa sprawia, że ta notka przestaje
być
> informacyjna.
A jaka wtedy jest? Jak nie informacyjna? :P


Subiektywna i zaburzająca treść.
"Od wtorku do ściągniecia nowa łatka do kiczowatej trzeciej odsłony gry X."
Z takiej treści głównie wyłapie się czyjeś niekoniecznie zgodne z ogólnymi recenzjami wiadomości o nastawieniu autora wiadomości do gry zamiast to o czym powinna traktować: listą rzeczy jaką patch poprawia.
Przypominam, że ta odsłona Infamous ma średnią 80/100, a więc gra bardzo dobra. Kogo obchodzi czy autor był podniecony jak w nią grał czy przysypiał? To news a nie recenzja.

Dnia 11.01.2015 o 15:47, Zgreed66 napisał:


> Pewnie bym się nie czepiał gdyby news traktował o grze innej niż exclusive
> PS4, ale nie zmienia to faktu że można się w ten sposób narazić części forum. :-)

Niech żyje pan prezes Jarosław Kaczyński :)
Zagrałem w dwójkę na PS3. Takiego drewna dawno nie tykałem. Poleć rozbuchaj, poleć rozbuchaj
i te "wybory" XD.
Jak trójka działa na podobnej zasadzie, to mnie wcale nie dziwią takie opinie.
To napisałem ja przedstawiciel #PCMasterRace.


Taki gatunek. Co jest lepsze? Prototype? Któraś z gier o Spider-manie? W kategorii gier o superbohaterach z otwartym światem to chyba tylko Batman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się z tobą zgadzam. Pomijając jedno zdanie o nudności, cały tekst to jedna wielka pieśń pochwalna na temat grafiki Second Sona. "z jednym dyskutować nie można - to urodziwa gra". "Infamous: Second Son wywiązała się z tego zadania popisowo", "To gra robiąca wizualne wrażenie" - przecież to czysta subiektywność. Jak sam powiedziałeś, "to news, a nie recenzja". Chyba się ze mną zgodzisz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 13:39, Dared00 napisał:

Absolutnie się z tobą zgadzam. Pomijając jedno zdanie o nudności, cały tekst to jedna
wielka pieśń pochwalna na temat grafiki Second Sona. "z jednym dyskutować nie można
- to urodziwa gra". "Infamous: Second Son wywiązała się z tego zadania popisowo", "To
gra robiąca wizualne wrażenie"
- przecież to czysta subiektywność. Jak sam powiedziałeś,
"to news, a nie recenzja". Chyba się ze mną zgodzisz, prawda?


Przymiotnik "nudna" dyskwalifikuje grę, jakkolwiek piękna by nie była. "Przeciętna graficznie", "brzydka" gra nadal może być grą znakomitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To gra robiąca wizualne wrażenie zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, że była (na upartego wciąż jest) jednym z pierwszych tytułów na wyłączność PS4 od podległego Sony studia".

Tylko czemu na upartego? :P Czy upływ czasu w jakiś pokrętny sposób spowodował, że kolejna gra na wyłączność PS4 od podległego Sony studia ukazała się przed Second Sonem, tym samym wpływając na jego pierwszeństwo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować