Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Układy nVidii w nowych iPodach?

18 postów w tym temacie

Domek

Coraz bardziej prawdopodobne wydają się plotki, mówiące o tym, że Apple zamierza w jakiejś formie wejść na rynek przenośnych urządzeń do gier. Analitycy z American Technology Research są przekonani, że w nowych iPodach znajdą się układy graficzne firmy nVidia.

Przeczytaj cały tekst "Układy nVidii w nowych iPodach?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ipoda i ewentualne gry, stereowaloby sie jak na telefonie, a nawet gorzej, czyli do d**y. Chyba ze S. Jobs zaprezentuje nowy design. Moim zdaniem PSP jest idealnie przystosowane do gier,filmow (gorzej do muzyki, bo jest za duzy) i to on powinien przejac zanczne udzialy, gdyby nie ten DS:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PSP gra się świetnie ( wiem bo mam ) ale jak grac na iPodzie nie mam pojęcia. Nie jest to zbyt dobry pomysł z tymi gierkami na iPoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 12:20, Mr_Hyde napisał:

nvidia to nei tylko uklady graficzne btw. Wiec o konsolce hmm zapomnijcie ??


... jeszcze ma wyjść w przyszłości iPod 6 generacji, podobny do tego co znamy dziś, potem będzie pojawiać się coś w rodzaju tabletu (czy konsolki/PMP) - z dużym ekranem i "dużymi" możliwościami...

... i ma nazywać się "iPad" ("pad" jak tablet, pozatym wciąż podobnie do iPod ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 14:30, BuuBuu napisał:

Musieliby chyba przebuowac troche iPoda, żeby się dało na nim jakoś sterować w rach


tak jak napisałem - jeszcze tylko 6 generacja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nVidia robi też układy graficzne dla komórek/urządzeń przenośnych. W najsłabszej wersji poza wyświetlaniem obrazu dekodują jpegi. Co za moc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wajemk11 -> Licho siedzi, licho.
Reszta -> Ludziska myśleć trochę! Przecież logicznym jest że to nie będą gry na obecnego iPoda, tylko poprostu konsolka przenośna sygnowana logiem Apple.
Ja uważam że to jest całkiem prawdopodobne, i z necierpliwością czekam na ten debiut Apple`a na scenie konsolowej. Gorzej że jak to zwykle bywa z produktami jabłecznymi, będzie miało strasznie wygorowaną cenę.
KHRoN -> W sumie niezła nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie miało strasznie

Dnia 19.07.2006 o 18:27, PsychoMan napisał:

wygorowaną cenę.

też tak myślę, ..i znowu będę tylko podglądał szczęśliwców "-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PsychoMan->
Pewnikiem skończy jak n-gage Nokii - brak gier i supportu dużej liczby developerów - sroga konkurencja w postaci DS''a i PSP przyczyni się do szybkiego pogrzebu tego sprzętu, nie licząc ceny jaką Apple sobie za niego zażyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować