Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars Nightfall - o nowych profesjach słów kilka

41 postów w tym temacie

paragon to troche dziwna nazwa, nie??;)
ale widac, że niestety zaczyna tworcom brakowac pomyslow... ciekawe jak bedzie ze zbalansowaniem tych klas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Twórcy Guild Wars podali kilka informacji na temat dwóch nowych klas bohaterów, które pojawią się w trzecim rozdziale gry, zatytułowanym Nightfall. Jeżeli ciekawi Was kto uzupełni listę profesji w tym popularnym sieciowym RPG-u - zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars Nightfall - o nowych profesjach słów kilka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee trochę nie fainie obie klasy wyglądają na bardziej w stronę walki niż magii a ja nigdy nie lubiłem grac „fizycznymi” postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten armor pani paragon (;P) bardzo przypomina mi armor Elementalistki. Góra jest jakby żywcem ściągnięta z collector seta... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paragon i Derwisz ??? Już chyba nie mają czego wymyśleć... o wiele lepiej brzmi Rytualista i Zabójca... :PPP zobaczymy... GW robi się coraz bardziej rozbudowany, oby tak dalej... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ami sie to przestaje podobac Gw staje sie abonamentowy w ten spob coprawda niemusisz miec dodatku ale jezeli chesz sie liczyc i fajne itemy zgarniac i robic dodatkowe misje na ap musisz miec dodatek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy dostnaiemy jeden slocik więcej w czasie tych 3 dni, ponieważ zapewne wiele osób, tak i ja mam wszystkie 6 slotów zajętych i nie mam ochoty usuwac postaci PvE, którą daleko zaszedłem tylko po to aby pograć i po 3 dniach usunąć postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na mojej półce z grami GW:P i GW:F - i szczerze mówiąc mocno zastanawiam się nad kontynuacją serii, która zaczyna wyglądać na nic więcej jak odcinanie kuponów od GW...
Na 100% pozostanę przy abonamentowych MMO: WoW i AA. Co do GW:N zastanowię się i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole to po pierwszych zapowiedziach (afryka, sawanna, klasa szamana) to myślałem ze bedą klimaty murzyńskie (moznaby grac czarnymi ziomkami) i faktycznie czarny szaman to bylaby naprawde ciekawa klasa (moglby chodzic w takiej malowanej masce jak prawdziwi szamani). to by bylo coś ciekawego bo po azji mielibysmy afryke i czarnych zamiast skosnookich. a tak zrobili klimaty arabsko-niewiadomojakie. z tych nowych klas fajny jest jedynie derwisz ale dopiero po poprawkach: kosa?? co to, symulator polskiego chlopa?? a po drugie taki derwisz powinien bardziej przypominac beduina (zakapturzony mroczny kolo, rozumiecie szata i rynsztunek pustynny, a female version - zakfefiona:)) to by bylo cos, jak dla mnie obecne klasy sa dowodem na to ze juz teraz koncza sie tworcom pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie dostaniemy. Ja mam 5 postaci PvE i jeden slot na PvP, gdzie tworzę co jakiś czas nowe postacie na potrzeby gildii. Ale mam nadzieję, że jak wyjdzie GW:F to otrzymamy kolejne 2 sloty. Chociaż wolalbym jakby nie było ograniczenia do X postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 14:18, Ponury Żniwiarz napisał:

Ami sie to przestaje podobac Gw staje sie abonamentowy w ten spob coprawda niemusisz miec
dodatku ale jezeli chesz sie liczyc i fajne itemy zgarniac i robic dodatkowe misje na ap musisz
miec dodatek:/


Ty sie obudziles wczoraj ?? OD dawna bylo mowione ,ze dodatki beda wychodzic co pol roku jak dobrze pojdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 14:18, Ponury Żniwiarz napisał:

Ami sie to przestaje podobac Gw staje sie abonamentowy w ten spob coprawda niemusisz miec
dodatku ale jezeli chesz sie liczyc i fajne itemy zgarniac i robic dodatkowe misje na ap musisz
miec dodatek:/


A co może servery będą z powietrza utrzymywać itd. Nie lubie takiego głupiego gadania.

Co tak narzekacie na Paragona nawet nie jest taki zły gorsze jest to, że nie wyobrażam sobie jak on będzie atakował z bliska tą dzidą i tarczą. Ciekawe animacje będą musieli zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować