Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dobra napiszę to do wszystkich!

W tą edycję wypadają moje urodziny więc nie chcę zbytnio dyskwalifikować więc jedną regułę będę pomijał i Adam k. również będzie pomijał a mianowicie jeśli ktoś w zgłoszeniu nie zamieści swojego nicka nie zostanie zdyskwalifikowany ale pamiętajcie, że w następnej edycji tego nie będzie ;) Reszta regulaminu będzie egzekwowana bardzo dokładnie ;)
Pozdrawiam i życzę powodzenia ;))

Proszę nie odpisywać na tego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam tego avatara jako mój tylko nie wiem dlaczego na forach go nie mam, bo jak wchodzę na moje konto to normalnie przy nicku jest ten avatar (L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:41, pitors89 napisał:

Ale ja mam tego avatara jako mój tylko nie wiem dlaczego na forach go nie mam, bo jak wchodzę
na moje konto to normalnie przy nicku jest ten avatar (L)


Niestety ja go nie widzę więc nie mogę tego uznać przykro mi ;( o więcej informacji proszę na gg 4417465 wtedy dokładniej wyjaśnię.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zmiany awataru:
Coś jest nie tak , gdy prubuję go zmienić. Wybieram nowy awatar klikam ok (no albo coś innego tam jest ,ale w każdym razie potwierdzam wybór) i... nic . Wyżuca mnie zpowrotem na stronę mojego konta i tyle. Ma ktoś może jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:04, pawlo131 napisał:

Mam pytanie odnośnie zmiany awataru:
Coś jest nie tak , gdy prubuję go zmienić. Wybieram nowy awatar klikam ok (no albo coś innego
tam jest ,ale w każdym razie potwierdzam wybór) i... nic . Wyżuca mnie zpowrotem na stronę
mojego konta i tyle. Ma ktoś może jakąś radę?


Kolego tu trwa konkurs więc pytanie powinieneś zadać w innym temacie a dokładniej w tym: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4874&u=1198 ! Lub na gg które masz w opisie prowadzącego czyli mnie oraz w regulaminie!
Więc za offtop jeśli bierzesz udział w konkursie lub chcesz wziąć to jesteś zdyskwalifikowany!!!

Oto wyciąg z którego mogłem Ciebie zdyskwalifikować:

19. Osoby które w trakcie konkursu będą utrudniały organizatorowi zliczanie głosów a biorą udział w konkursie zostaną zdyskwalifikowane

21. Każdy forumowicz w normalnych okolicznościach ma prawo w trakcie trwania konkursu napisać w tym temacie co najwyżej dwa posty: jeden post w którym zgłasza się avatara, drugi post z głosami, czyli nie ma żadnego gadania i offtopowania w tym temacie podczas konkursu, jeśli chcecie pogadać o czymś związanym z avatarami to możecie to robić np. w tym temacie:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4874&u=1198

Konsekwencją offtopowania i pisania wszelakich postów innych niż te o których wspomniałem mogą zakończyć się dyskwalifikacją.

Kontakt z wdowiakm
Email: bezimiennymarcin@interia.eu
GG: 4417465

Kontakt z Adam k.
Email: adamkleszcz@o2.pl
GG: 3262483


Przepraszam z offtop :]
[Zresztą prowadzę ten konkurs więc mogę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować