Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Hmm, w poprzedniej edycji ledwo co znalazłem 5 awatarów na które mógłbym zagłosować. Tymczasem o dziwo tutaj już było całkiem inaczej, wylosowałem 12 "najlepszych" moim zdaniem awatarów i niestety z bólem serca xD musiałem odrzucić te 2. O dziwo z tym nie było już problemów, potem nastąpił czas wysłanie wiadomości- mam nadzieje, że dotarła (na szczęście mam ustawione w opcjach zapisywanie wiadomości w skrzynce wysłanę, więc Deeejay mam prośbę: wysyłaj przypomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ta edycja nie powaliła na kolana :P. Wczesniejsza miala chyba troche wyzszy poziom. Ale widze ze wiekszosc uwaza inaczej :D. Ja tam znalazlem 7 avkow na ktore zaglosowalem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ta edycja nie powaliła na kolana ;P. Wczesniejsza byla chyba na nieco wyższym poziomie. Ale widzę że większość z was uważa inaczej :D. Ja tam znalazlem tylko 7 avkow na ktore zaglosowalem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną, do wszystkich od których otrzymałem poprawnie oddane głosy poleciały potwierdzenia :)
Jezeli ktoś wysłał, a takowego nie otrzymał, proszę niech wyśle ponownie.

Głosy oddały juz 42 osoby :) I ku mojemu zdziwieniu, nikt do tej pory nie zapomniał napisać swojego nicka :D

A z tym co mówili niektórzy, że w poprzedniej edycji zwyciężyłem, bo jestem prowadzącym to chyba prawda...
Jeden z forumowiczów oddał głosy na mnie, chociaz nie biore udziału w konkursie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 20:58, Baluk25 napisał:

Według mnie mój avatar może wziąść udział w konkursie

Według mnie powinieneś najpierw przeczytać regulamin konkursu (na samej górze) ;]

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie niektórzy zauważyli, zmienił się nieco regulamin :)
Oczywiście w zmienionej postaci bedzie obowiązywał od przyszłej edycji.
Zmiany:
- powiększony awatar MUSI być kwadratem - wierną kopią właściwego awatara.
- wraz z nickiem, przy zgłaszaniu sie do konkursu, podajemy równiez swojego maila - ma to mi ułatwić sprawe, kiedy będę chciał wysłać komuś przypomnienie.
- oddając głosy, dopisujemy punktację. Niektórzy stosują to cały czas, a to wierzcie lub nie bardzo ułatwia zliczanie punktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 20:54, Deejay napisał:

Jeden z forumowiczów oddał głosy na mnie, chociaz nie biore udziału w konkursie xD


Czasami sam siebie zadziwiam:) Mam nadzieję, że za niedopatrzenie avków i głupotę nie zostanę wylany z konkursu, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:15, Deejay napisał:

- powiększony awatar MUSI być kwadratem - wierną kopią właściwego awatara.


No, tego trochę nie rozumiem. Ja czasem wstawiałem swoje portrety z Baldura (prostokąty), jako avki i stronka sama je sobie przerabiała. W tym momencie ten prostokąt jest u mnie jedynym powiększeniem avka. Myślę, że samo ograniczenie wymiarów powiększenia do max. 200x200 skutecznie chroni przed wstawianiem tapet przez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:44, hito_kun napisał:

No, tego trochę nie rozumiem. /.../

Prawdę mówiąc ja tego nie rozumiem wcale. Mój avatar ma wymiary 182x211 i wszelkie manewry go zdeformują. Ja rozumiem, że jak ktoś wrzuca tapetę ogromnej rozdzielczości, ale to jest lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla mnie akurat nie będzie to zbyt wielki problem, bo przed ustawieniem avka kadrowałem go i zmniejszałem do 64x64 - dla lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:50, gaax napisał:

> No, tego trochę nie rozumiem. /.../
Prawdę mówiąc ja tego nie rozumiem wcale. Mój avatar ma wymiary 182x211 i wszelkie manewry
go zdeformują.

W takim bądź razie twój awatar jest deformacją...?
Chodzi o to,że to konkurs na najlepszy awatar, a nie obrazek.
Oceniany jest twój awatar, a ten powiekszony, to tylko dodatek.
Nie wiem w czym problem widzicie... :/
Czyli twoim zdaniem poniższy przykład powinien być zgodny z regulaminem...?

20070505144544

20070505144552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:50, HiroshiTakubo napisał:

Kiedy przypuszczasz Deejay ogłosić wyniki, jeszcze dzisiaj około północy można się spodziewać?

No ba! ;)

A co sądzisz o zmianach w regulaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:05, Deejay napisał:

A co sądzisz o zmianach w regulaminie?


Ja sądzę, że są bardzo dobre. Ułatwiają przypominanie i zliczanie zdobytych punktów i powodują, że jesteś mniej zdenerwowany i chce Ci się tą "imprezę" prowadzić. A co do pierwszego punktu, to nie ma to dla mnie znaczenia, bo się do tego stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 05.05.2007 o 14:45, Deejay napisał:

Czyli twoim zdaniem poniższy przykład powinien być zgodny z regulaminem...?

Nie. A teraz Ty mi powiedz czy to nie jest deformacja:
Dodam, że ustawienie avatara oznaczonego cyfrą 2 daje zupełnie inny efekt (jest jeszcze bardziej spłaszczony)

20070505152518

20070505152523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:26, gaax napisał:

/.../
> Czyli twoim zdaniem poniższy przykład powinien być zgodny z regulaminem...?
Nie. A teraz Ty mi powiedz czy to nie jest deformacja:
Dodam, że ustawienie avatara oznaczonego cyfrą 2 daje zupełnie inny efekt (jest jeszcze bardziej
spłaszczony)

ehehe ;) ale ty nie masz go spłaszczyć tylko przyciąc tak, żeby był kwadratem :)

20070505153422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:34, Deejay napisał:

ehehe ;) ale ty nie masz go spłaszczyć tylko przyciąc tak, żeby był kwadratem :)

A no chyba, że tak :) Ale wolałbym zachować obecny kadr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:05, Deejay napisał:

A co sądzisz o zmianach w regulaminie?


Uważam,że jedna zmiana o obrazku avatara w kształcie kwadratu jest zbyteczna,ponieważ nie w każdym można zastosować kwadrat,gdyż czasami przycięcie obcina najlepszą część avatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować